В Гърция в средата на Април

  • 3 920
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 128
Дайте някакъв линк за тази оферта, нещо повече, моля Praynig
Ето я и офертата

http://www.tourist-service.com/?language=bg&page=package-tou … -tours&id=146

# 16
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ето тук.....http://www.tourist-service.com/?language=bg&page=package-tou … -tours&id=141
Разгледайте добре офертата, много е изгодна.....
Днес съпругът ми е платил за хотела.....
Надявам се, всичко да е наред....

# 17
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
И ние сме там  Peace
 Даже преди да прочета тази тема, аз пуснах да се похваля..... Blush
Нашите дати са 23,04 - 26,04

# 18
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
А, да....
И да кажа на желаещите....Няма места.Свободна дата е само именно 23,04 - 26,04,.Дори за двама няма двойна стая, всичко е капарирано.Поради тази причина ща бъдем в апартамент.....
така че, ако някао е решил, да действа....

# 19
  • Мнения: 1 180
А между 03 -06 април някой има ли резервация?

# 20
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Миналата година за Великден бях в Гърция.. значи по това време, април месец, не помня точно. За плаж определено не ставаше, по-скоро беше дъждовно.
Не знам , аз винаги, когато съм ходила в Гърция съм се чувствала страхотно там и бих се връщала винаги с удоволствие.

На Халкиди съм ходила октомври - тогава и на плаж ходихме там. От трите ръкава на халкидики - Касандра е най-оживеният, има много малки градчета по брега едно след друго с по-малки хотелчета. На Ситония бяха мои познати - по техните думи там по-скоро има големи хотелски комплекси , които са по-откъснати и отдалечени един от друг-нещо, което на мен не ми се нрави, защото означава да седиш все в тоя хотел....

# 21
Много полезна информация за места за настаняване в Гърция можете да намерите в [/color]]www.greek-hotels.ltd.bg В този сайт има информация за хотели, квартири, вили и къмпинзи в северна Гърция. Подробно описание, цени, снимки, и директни контакти. За всеки, който е решил да почива на беломорието!!!

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
bibsan, знаем го сайта, който ти така и не успяваш да го линкваш правилно.
И нямаме нужда от пряка реклама.

Общи условия

Активация на акаунт