Да помогнем на една самотна майка и трите и деца!

  • 10 134
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 574
Ако получи много поръчки,просто трябва да сме по-търпеливи.Разбрах,че едно майче е поело грижата за млякото.Това от което се нуждае в момента са памперси и пари.
Не стига,че тя е в такова затруднено състояние,но сега се грижи и за още една самотна майка,която е в окаяно състояние.Може би някои тоалетни продукти няма да са излишни.
Наталия е от Плевен.
За тези,които са от софия ,могат да се свържат с jullianna.Тя ходи миналата седмица при Наталия и каза,че скоро пак ще ходи в Плевен.Може да дадете нещата на нея.
Десита от какъв размер памперси има нужда?

# 16
  • Мнения: 639
11кг е детето,значи 5 номер или 11-23кг

# 17
# 18
  • Мнения: 8 917
Побутвам и аз темата - едва сега я видях.

# 19
  • Мнения: 1 216
Искам да помогна,  ако ще се организира изпращане на пакет бих се включила с детски дрешки и играчки. Кажете колко е голямо бебето?

# 20
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз вече и писах на лични да си поръчам спален комплект.Това мисля,че поне малко ще и помогне.

# 21
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Бебето преди няколко дни навърши 1 годинка!Един малък,сладък мъж!

# 22
  • Мнения: 639
Може, някой, все още да помогне!

# 23
  • Кредитен консултант - Варна
  • Мнения: 136
Искам да кажа,че Наталия ми уши страхотни детски комплектчета .   smile3501
Много им се радвам и заради  усещането ,което носят ,че са правени лично за мен , а не просто купени от някой магазин .
Успех !  newsm10

# 24
  • Мнения: 710
Момичета,в момента имам този комплект за продаване и също този десен за комплекти по поръчка и още един .
Предварително благодаря на всички отзовали се   bouquet

# 25
# 26
  • Мнения: 710
Няма размери,това е десен,размерите от теб  Hug

# 27
# 28
  • Кредитен консултант - Варна
  • Мнения: 136
Здравей,свеки  има рожден ден скоро и искаме да й подарим олекотена завивка ,но по-дебеличка за зимата.Можеш ли да ми направиш такова вълшебство ?  bouquet

# 29
  • Мнения: 710
Здравей,свеки  има рожден ден скоро и искаме да й подарим олекотена завивка ,но по-дебеличка за зимата.Можеш ли да ми направиш такова вълшебство ?  bouquet
Разбира се,олекотена с двойна вата,клиентите ми се похвалиха че топлят много,само да кажеш десен и размери.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт