Въпрос към мамите ползвали COCO CHANEL

  • 11 122
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 926
Невероятен е  Peace

# 16
  • Мнения: 5 317
тежичък е.

# 17
  • Мнения: 246
Мнооооого хубав, невероятен аромат.....но си мирише на класа, не е за дънки например newsm03

# 18
  • Мнения: 1 756
Мнооооого хубав, невероятен аромат.....но си мирише на класа, не е за дънки например newsm03
  bouquet Peace Hug

# 19
  • Мнения: 323
Нищо общо няма с Коко Мадмоазел,много по-хубав е!Това е най-хубавия парфюм,който съм имала и мирисала,просто е вълшебен.Не съм си го позволявала отдавна,няма го на много места,защото е така да се каже стар парфюм,а сега се търсят нови и модерни аромати.Ако имаш възможност си го вземи,много траен,много силен парфюм,без цветни нотки,по-скоро е от типа мускусни парфюми,които действат на мъжете като афрозидиак.Какви спомени имам с този парфюююмммм.....

Абсолютно съм съгласна. Ползвам го в момента и какво да кажа: COCO CHANEL си е COCO CHANEL newsm10 и както казва мъжът ми "Класиката е винаги на мода".

# 20
  • Мнения: 1 455
Страхотен парфюм Flutter

# 21
  • София
  • Мнения: 289
За мен определено е тежък и сладък. Не ми е любим.

# 22
  • Мнения: 1 756
Днес го душнах и сега си мириша хартийката,страхотен е не е сладък не е и 4ак толкова тежък
НАИСТИНА МНОГО МИ ХАРЕСА Peace  bouquet

# 23
  • Мнения: 5 103
На мене ми харесва.

# 24
  • Мнения: 3 268
Сега прочетох,че парфюма,който се предлага за 27 лв. е от 2005.За две години аромата със сигурност се е променил .Няма да е с добро качество.

Общи условия

Активация на акаунт