Крадат ли археолозите?

  • 1 790
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17
.

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 17:27 от habibty

# 31
  • Мнения: 660
Добре аз едно не мога да разбера...  за какво изобщо се води този спор?! Тук не става дума, че всички археолози масово крадат. Посочете ми професия, в която хората не крадат, не лъжат, не мамят и изобщо си изпълняват задълженията съвестно - ама всеки един от тях. На всякъде има изцепки, издънки, непочтеност и моралът е непозната дума, за съжаление.
Както вече казах 10 години съм в тези среди, ходила съм на много експедиции, познавам хората и мога да кажа, че археолозите като цяло са честни. Това, че има и такива, които крадат - това е ясно, и на вас, и на мен, и на полицията, и на държавата.

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 16:59 от Morgy

# 32
  • Мнения: 459
Добре аз едно не мога да разбера...  за какво изобщо се води този спор?! Тук не става дума, че всички археолози масово крадат. Посочете ми професия, в която хората не крадат, не лъжат, не мамят и изобщо си изпълняват задълженията съвестно - ама всеки един от тях. На всякъде има изцепки, издънки, непочтеност и моралът е непозната дума, за съжаление.
Както вече казах 10 години съм в тези среди, ходила съм на много експедиции, познавам хората и мога да кажа, че археолозите като цяло са честни. Това, че има и такива, които крадат - това е ясно и на вас и на мен, и на полицията и на държавата.



Точно заради това се възроди спора, защото някои от момичетата го приеха твърде лично и се обидиха. Между другото и те са прави за себе си.

# 33
  • Мнения: 150
А филолозите псуват ли?
А има ли злобни лекари?
А жени курви?

Учудвам се, че се вързахте повечето на този некоректно зададен въпрос. А още по-интересно е какво ще направи авторката, след като получи отговор. Сигурно много ще се възмути, или пък ще се успокои, зависи от отговора.

Впрочем, я да ви питам - жените обичат ли деца?

# 34
  • Мнения: 4 749
Авторката не е археолог и пита, както виждаш намериха се компетентни хора, които да внесат уточнение. Ти стожер на коректността ли се явяваш ?
Има прости мъже, жените са умни ( не курви ).

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 20:47 от Kasidy

# 35
  • Мнения: 150
Има прости мъже, жените са умни ( не курви ).
Блахахахаха! Памела Андерсън и всички курвентии (простакеси и чалгаджийки) са мъже... Интересно наблюдение. Днес загубих окончателно детското в себе си.

# 36
  • Мнения: 257
Че кой не краде в тази държава?и археолозите са хора,нека и те напълнят гушите..

# 37
  • Мнения: 490
Има прости мъже, жените са умни ( не курви ).
Блахахахаха! Памела Андерсън и всички курвентии (простакеси и чалгаджийки) са мъже... Интересно наблюдение. Днес загубих окончателно детското в себе си.



Ахахаха
Чети ,момче, чети!
Тя го е написала! Ще ти извади очите! Wink

Общи условия

Активация на акаунт