Колко често сменяте памперсите през деня?

  • 30 916
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 397
През ноща не съм сменяла никога! И двете ми момчета спят непробудно. През деня различно. И двамата от 5 месечни започнах да ги приучавам да пишкат в гърне. Бебока още е с памперси, но всеки ден различно количество  влизат в употреба. Немога да кажа точно.
Наистина ли е възможно да приучиш дечицата да не пишкат в пампитата толкова рано?
Четох в книгата на Спок,че е най-добре след всяко хранене да се сменят.
Аз неказвам че се научават веднага, но лека полека започват да разбират защо стоят там. За голямата работа се научават много бързо! И големият ми син рано-рано го приучих, сега и с бебока жъна същите успехи!!!

# 16
  • Мнения: 259
През нощта не сменям.
/ако ака - да, разбира се, но сега акаме само с помощта на мама и тати.../

През деня през 3-4-5 часа.

# 17
  • Мнения: 2 891
На вашата възраст-на всяко хранене Peace
което правеше 7-8 приблизително.

# 18
  • София
  • Мнения: 978
Преди всяко хранене и когато се наака, приблизително между 5 и 7бр

# 19
  • Мнения: 204
Ние сме на 1 месец и сменям преди всяко ядене. Даже и нощем сменям, защото тя и тогава ака или пък е препълнен с пиш - така че около 7-8 на ден сменям.

# 20
  • Мнения: 990
Когато бяха на вашата възраст ,сменях папмерси на всяко хранене  7 пъти. През нощта само ако се наложи иначе не.

# 21
  • Мнения: 827
През нощта никога не сменям. През деня различно, но около 4-5.

# 22
  • Мнения: 365
През нощта не сменям памперса. През деня го сменям около 5-6 пъти.

# 23
  • Мнения: 994
при нас отиват до 10-12, че някои дни и повече памперси на ден. синът ми е на 3 1/2 месеца. сменям при необходимост, няма значение да ли е нощ или ден. след наакване задължително сменям, дори и да е заспал.  гледам дори и да не е акал, памперсът да не прогизва от напишкано.

# 24
  • Мнения: 4 784
Преди всяко хранене, т.е. 7-8 пъти на денонощие.

# 25
  • Мнения: X
През нощта не съм сменяла/освен при пропуснал/....през деня-при нужда/но по-често след,а не преди ядене,защото тогава обикновенно се прави голямата работа/...на вашата възраст около 6-7-8 бр.на ден.

# 26
  • София
  • Мнения: 275
През нощта не сменям, а през деня-горе долу около всяко хранене или когато е нужно Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 264
На вашата възраст на всяко хранене,но вечер не/освен ако няма авария/.
Peace

# 28
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Докато кърмех и през ноща, ако имаше пълен памперс или пропуснал, съм сменяла.
Сега , сутрин, преди разходка след обеда, като се приберем от разходка, преди вечерята и преди сън - общо 5 памперса. Ако има допълнителна авария, броя се увеличава.

# 29
  • Мнения: 451
през първите два месеца на всяко хранене денонощно, но след това при първото ранно хранене не сменям да не я разбутвам, освен при нужда. Горе -долу 5-6 на ден

Общи условия

Активация на акаунт