температура на пюретата

  • 1 937
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
В микровълновата става бързо и лесно . Peace
Peace
Или на водна баня,но затоплям еднократно Simple Smile

# 16
  • Мнения: 27 524
Не ги топля. Давам ги със стайна температура.

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
За разлика от възръстните, бебетата не обичат топла храна.Това ми каза педиатърката ни и винаги съм давала пюретата със стайна температура.

# 18
  • Мнения: 6 164
Аз ги затоплям леко в МВ, но после защо трябва да ги претопляш, не пречи да са на стайна температура, освен ако температурата в стаята ви не е минусова. Mr. Green

# 19
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Топлила съм 1-2 пъти, после давах със стайна температура.

# 20
  • Мнения: 9 483
В началото ги топлех на МВ, но вече сме директно от хладилника-нема никакви проблеми..явно е въпрос на свикване Mr. Green

# 21
  • Мнения: 289
В микровълновата.
Колкото време ядеше-толкова. Не съм ги поддържала топли след това.

И аз така правя.

# 22
  • София
  • Мнения: 508
В микровълновата.
Колкото време ядеше-толкова. Не съм ги поддържала топли след това.

И аз така правя.
Peace Напоследък въобще не ги и топля стига да не е от хладилника

# 23
  • Мнения: 596
Не съм топлила пюрета. Давам ги със стайна температура.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 679
В микровълновата.
Колкото време ядеше-толкова. Не съм ги поддържала топли след това.
И аз така- ама моя яде бързичко и не изтиват Twisted Evil Laughing

# 25
  • Мнения: 121
Затоплям леко микровълновата и хапваме,не претоплям повече. Ние се вълнуваме да има нещо за хапване пък колко е топло не е важно. feeding newsm10

# 26
  • Мнения: 2 677
Давам ги на стайна температура.

# 27
  • Мнения: 2 249
ако държиш да са топлички-може да държиш пюрето по време на хранене в купичка с топла вода-така по-бавно ще изстине

имам едино въпросче-защо не може да се дава и на другия ден от същото пюре-пише че издържат по 24 часа-вие как правите? newsm78

# 28
  • Мнения: 153
за да разбереш дали се мръщи заради това че е студено един ден не го топли и отговора ще дойде сам ако ги обича топли предполагам че няма проблем да го затоплиш отново

# 29
  • София
  • Мнения: 15 222
имам едино въпросче-защо не може да се дава и на другия ден от същото пюре-пише че издържат по 24 часа-вие как правите? newsm78

Може, стига бебето да не е яло директно от бурканчето. Трябва да отсипеш в отделен съд толкова пюре, колкото ще изяде, а останалата част да съхраниш в хладилник.

Общи условия

Активация на акаунт