Гърдите след спиране на кърмата !

  • 2 036
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 175
Ами ние не се кърмим от 3 месеца и гърдите ми започват бавно да се възстановяват .При мен е интересна ситуацията , защото не толкова гърдите ми увиснаха , колкото самата ореола  newsm78 , аз нямах голям бюст и затова може да се е запазил , но нямам отговор защи ми провисна зърното .
Важното е да са здрави  Peace

# 16
  • Мнения: 941
аз кърмих година и 2месеца, като постепенно малката намали честотата на кърменията и накрая сама се отби, гърдите ми постепенно се възтановяваха докато намалявах кърменията, след като спрях почти се възтановиха, но вече бях пак бременна и те пак почнаха да растат, но мисля че щяха да си се възтановят,
но наистина мисля че си е до кожа, както и цялото тяло, някои отслабват без щети, други не могат да се похвалят със тези резултати

# 17
  • Мнения: 2 197
Зависи от големината на гърдите. Моите се възстановиха за около седмица. За един месец станаха и доста по-малки от преди да забременея . Това ме направи много щастлива, защото много си мразех големия бюст докато кърмех. Е, приятеля ми не беше на същото мнение.

# 18
  • Мнения: 669
Аз лично не познавам жена, която е кърмила и си е запазила бюста от преди това. Може и да има такива, но аз не познавам.
Моят бюст беше голям по принцип, след забременяването се увеличи неколкократно, а след раждането като ми дойде кърмата - стана ужасно голям - сутиени не можех да си намеря. Спрях да кърмя постепенно (кърмих 9 месеца и половина), и в момента са ми увиснали, поизпразнени, покрити със стрии - пълна скръб - риска на професията - какво да се прави.

# 19
  • Мнения: 115
Честно казано, малко ме учудихте. Моите гърди си станаха такива, каквито бяха преди бременноста, и си мислех, че при всички е така.

# 20
  • Мнения: 556
Моите гърди също станаха като преди. Аз по принцип имам малък бюст и през бремеността ми се увеличиха съвсем малко. Повече наедряха като започнах да кърмя, но пак не много. Затова мисля, че си е до човека.

# 21
  • Мнения: 1 272
Струва ми се, че проблемът е не толкова в увисването, колкото до свикването с новите размери по време на бременността и след раждането по време на кърмене. След отбиването просто разликата става много очевАдна.
Не си струва да отбиваш малкото кърмаче само за да си "запазиш" бюста. Той вече се е променил Peace

# 22
  • Мнения: 2 039
Имам няколко приятелки, които кърмиха по 4-5 месеца децата си и гърдите им си останаха в отлично състояние. И аз сега ще спирам и ще видим ефекта, дано да е добър  Grinning

Гърдите не се деформират от кърменето, а от наедряването им по време на самата бременност  Peace
Абсолютно подкрепям  Peace

# 23
  • Мнения: 6 461
Вярно е,  има разлики в щетите Wink  Mr. Green
Да и аз мисля така Mr. Green
Но въпреки всичко е индивидуално. Peace

# 24
  • Мнения: 999
 Моите си останаха увиснали и безчувствени. Сега детето ги използва за дръжки Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 3 408
Кърмих два месеца и разлика в гърдите ми няма никаква. Никакво увисване или омекване няма, стегнати и твърди с както преди.

# 26
  • Мнения: 2 897
Честно казано, малко ме учудихте. Моите гърди си станаха такива, каквито бяха преди бременноста, и си мислех, че при всички е така.

Не при всички,зависи колко е наедраял бюста през бременността и по време на кърменето,от еластичността на тъканите...
Моят бюст не наедря много докато кърмех,а и отбиването стана постепенно,така че и при мен няма промяна.

# 27
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
не вярвам, че има жена на която бюста след кърмене е останал просто като преди това. За огромно съжаление на нас а също и на мъжете ни Blush
С първото дете не ми се промениха грам гърдите - останаха си за показ и гордост, въпреки че кърмих 6месеца. Сега с второто - май няма да има гордост  Joy

# 28
  • Мнения: 183
Зависи от големината на гърдите. Моите се възстановиха за около седмица. За един месец станаха и доста по-малки от преди да забременея . Това ме направи много щастлива, защото много си мразех големия бюст докато кърмех. Е, приятеля ми не беше на същото мнение.
боже защо и аз не мога да се похваля със същото Sadмойте след първото дете се смалиха с два размера ,а сега след второто с още един-ужас и станаха малки и меки а бе нищо общо с преди но се успокоявам че жертвата си заслужава -две хубави и здрави слънца.документирала съм бюста си докато бях бременна и от време на време си разглеждам снимките зца успокоение Joy

# 29
  • в Низината
  • Мнения: 705
Моите гърди се възстановиха напълно и сега изглеждат така, както бяха преди бременността ми. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт