Мощен абсорбатор

  • 17 964
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Май Eurolux и Faber наистина е едно и също. Аз въпросния Фабер, за който писах по-нагоре, си го избрах от един каталог, на който пише Eurolux и отдолу с по-малки букви Faber. Их, че компетентно мнение дадох, ама Joy

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
А едно въпросче може ли? Майка ми има Фабер за 500кубика и се оплаква,че много и шуми ooooh! Та сикам да попитам за мнения за безшумни или поне не толкова шумни абсорбатори Thinking

# 17
  • anywhere
  • Мнения: 3 303


Вытяжка Teka CNL 2002

    * Ширина: 600 мм.
    * Конструкция: встраиваемая
    * Цвет: нержавейка, белый, коричневый
    * Производительность: 605 м3/ч
    * Производство: Германия
    * Гарантия: 2 года
Teka CNL 2002 - дополнительные характеристики
Выдвижная вытяжка
Передняя панель из нержавеющей стали
2 двигателя
Вытяжная мощность 847 м3/ч, тяга на выпуске 605 м3/ч, UNE-EN-61591 367 м3/ч
Механическая панель управления
3 скорости
Съемная передняя панель
Автоматическое включение/выключение
Уровень шума 50 дБ

Съжелявам че написаното е на руски но не можах да намеря инфо на BG.
Нашият аспиратор е такъв.

Искам точно такъв телескопичен за новата кухня, че в стария си разбих главата направо! ooooh!
Откъде го взехте и колко струваше?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Зъхи, не съм desinko, но мога да ти кажа цента - 266лв. Точно днес купихме такъв и мисля че навсякъде цената е такава.

# 19
  • Мнения: 8 917
Съпругът ми като го купуваше гледаше да е най-мощният. Някакъв италиански е.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 798
Май Eurolux и Faber наистина е едно и също. Аз въпросния Фабер, за който писах по-нагоре, си го избрах от един каталог, на който пише Eurolux и отдолу с по-малки букви Faber. Их, че компетентно мнение дадох, ама Joy


Да,така е . По-точно Faber & Nardi вече са марката  Eurolux .


 Peace
А едно въпросче може ли? Майка ми има Фабер за 500кубика и се оплаква,че много и шуми ooooh! Та сикам да попитам за мнения за безшумни или поне не толкова шумни абсорбатори Thinking


Аз имам на Фабер за 900 кубика и наистина много шуми, чува се в другата стая. Но все като е толкова мощен, не може да е супер тих.


Но все пак фирмата Фабер е N=1 за аспиратори в света. Не мисля, че някой ще съжалява, ако си купи.  Hug

# 21
  • Мнения: 791
[quote ]
Но все пак фирмата Фабер е N=1 за аспиратори в света. Не мисля, че някой ще съжалява, ако си купи.  Hug
[/quote]
Благодаря!!!Определено ме насочихте към тази марка, а аз си мислех че не са добри(продуктите на Фабер)

# 22
  • Мнения: 780
Зъхи нашият аспиратор е такъв незнам дали е добър ама поне така ми казаха ако не се бъркам все пак де нашият е с два мотора и т.н глупости обясниха че много добре си дърпа ние го взехме от техномаркет и до колкото имам някакъв спомен не беше много скъп   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 632
Ние си взехме делонги-телескопичен,и сме много доволни.Кухнята ни е заедно с хола.Не е шумен,и почти не го спираме,защото пушим.

# 24
  • Мнения: 2 494
Ние си взехме делонги-телескопичен,и сме много доволни.Кухнята ни е заедно с хола.Не е шумен,и почти не го спираме,защото пушим.
КОлко парички е, ако мога да питам. Ние при свеки сме с Нарди, ама много е шумен по моите критерии.......  Crazy

# 25
  • Мнения: 1 632
ами нашия е inox и е 170лв,а белия беше кам 140лв.

Общи условия

Активация на акаунт