Усетихте ли имплантирането

  • 69 691
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 566
Аз също имах болки, но сега не се сещам какви точно са били.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Нцъ...
Нямах болки нито с първата /неуспешна/ нито с втората /много успешна/ бременност.

# 17
  • Мнения: 421
Аз имах но...3-4 дни преди времето за М....е виж,сега вече на един месец  Blush Heart Eyes усещам корема си постоянно стегнат...или аз го стягам някак си несъзнателно,но това е още от самото начало

# 18
  • Мнения: 2 825
Не го уссетих - нямах нито болки, нито зацапване.
Имало е месеци в които съм имала болки около датата на евентуалното имплантиране, но не съм била бременна  Tired Болките са много индивидуално нещо и не са показателни, ако има зацапване вече е друга работа.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
И при двете си бременности не съм имала никакви болки или по-различни усещания.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 555
Не абсолютно нищо не усетих. Миналия месец и придърпвания и какво ли не си втълпявах... Crazy, но в месеца, когато стана - нищо.

# 21
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Няколко дни преди датата на М имах зацапване. Сещам се, че в него ден силно ме болеше корема.

# 22
  • Мнения: 107
а дали при ин-витро има такова зацапване?

# 23
  • Мнения: 2 120
Когато забременях неуспешно имах такова яко издърпване през корема надолу, на няколко `паса`, че това ме събуди през нощта. Беше около 10 дни след ову и бях сигурна, че  е станало. 
От тогава всеки месец /почти/, нещо ме издърпва пак така, но много по- леко и нищо не се е получило съответно.
Аз съм много чувствителна и усещам всичко, например даже и да нямам болки за М., започне ли да ми бълбука в корема, означава, че ще ми дойде след няколко часа.

# 24
  • Мнения: 1 925
При мен беше доста силни остри болки като при цикъл, но аз по принцип имам болезнен цикъл, само че тези болки бяха доста преди да ми дойде, не че това ме подсети, че е станало  Blush Добре че беше Дара  Hug , да каже - "станало е, прави тест "

# 25
  • Мнения: 11 004
Не, нищо не усетих. Седмица след като ми закъсня, забелязах симптомите, по които разбрах, че е време да направя тест Sunglasses

# 26
  • Мнения: 609
на няколко пъти получавах прерязваща болка ниско долу, по-често в ляво. Освен това си чувствах  корема ниско долу, може би където се намира матката  стегнат, сякаш имам мускулна треска.
taka e i pri men

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Аз имах постоянни болки ,които си мислех че са в яйчника и много се притеснявах , а доки каза , че било в крака и не е болка от бременност , друго май не съм усещала  newsm78

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
При мен не се усети нищо.Единствено ме болеше зверски кръста и се чудех на какво може да се дължи

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Не нищо не съм усетила  Peace

Общи условия

Активация на акаунт