слушане на тонове-от кога?

  • 2 061
  • 38
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Досега не са ми ги слушали, но още не съм влязла в 9 месец. Надявам се на по-следващия преглед и това да стане.

# 16
  • Мнения: 689
При мен от 7-ми месец започнаха да слушат тонове.

# 17
33 гс понеже прокарвях че го доржчм все ощте с свещчкч

# 18
  • Мнения: 5 391
Ми на мен тоновете ми ги слушаха през цялото време, но за запис започнах да ходя като влезнах в 9-я.

# 19
  • Мнения: 8 242
От 5 месец на всяка консултация слушаше с акушерската слушлка.. Иначе запис не са ми правили, а с апарат ги слушаха чак като отидох да раждам.

# 20
  • Мнения: 1 101
При мен от началото на 9-ия месец.

# 21
 На мен ми ги слушаха в 20 г.с. и 23 г.с. (т.е. последните два прегледа). Но не ми ги записват. Не знам дали ще продължат и на следващите консултации... ще видим.  Grinning

# 22
  • Мнения: 712
От средата на 8-ми месец започнах да ходя 2 пъти в в месеца, а от 9-я месец - всяка седмица. Последните 2 седмици - всеки ден.

# 23
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
След като влязох в седмия месец,но на ЖК само ме слушат и досега не са правили запис.
Записи ми правиха докато лежах в болницата (пак в седми месец). Hug

# 24
  • Мнения: 111
Днес бях на ЖК за шести месец и за пръв път ми слушаха тоновете на БЕБКА! Казаха ми  че са малко учестени, но това било нормално и в реда на нещата!

# 25
  • Мнения: 1 225
До сега не са ми ги слушали, нито са ми правили запис.
Нормално ли е?

# 26
  • Мнения: 1 216
В 19 та седмица съм и вчера като бях на преглед хванаха тоновете н беб с един мини апарат (все едно  с батерии). Инае редовното прослушване е от 36та седмица

# 27
  • Мнения: 8 917
Не са ми ги слушали.

# 28
  • Мнения: 617
В седмия месец започнаха да  ми слушат тоновете на бебчето, когато ходя на ЖК

# 29
  • Мнения: 429
Не помням кога за първи път ... може би към 7-я месец. В 9-я ги слушаха всяка седмица.

Общи условия

Активация на акаунт