Модерно ли е?

  • 3 524
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 407
Аз ги харесвам, купих на дъщеря ми една такава пола.Знаме ,че този сезон не са на мода, но... няма лошо даси ги носи ,който иска.Знам,че златното е на мода и сребристото.

# 16
  • Мнения: 1 120
аз също ги харесвам но не мисля че в момента са на мода.може да са някакви застояли и да се опитват да ги пробутат покрай военните костюми дето бяха на мода последните две зими

според мен отшумяват.това,че на някой в магазина са му останали и иска да ги продаде,не ги прави модерни.
 Peace

# 17
  • Мнения: 4 473
За супер модерни не знам, но и демоде не са.

# 18
  • Мнения: 2 631
Абе май не са застояли от предходни години, защото гледам, че са с новите кройки за тази година...  newsm78
Онзи ден се въртях по новите магазините и ги гледах...бяха доста.... Имаше пуснати всякакви: поли, панталони, ризи, блузи, потници.... Каквото ти душа сака... Май пак ще са модерни, но не чак толкоз...

# 19
  • Мнения: 4 202
Може и да са демоде, но аз всяко лято гледам да се снабдявам с по един такъв, много сами удобни, а и ги харесвам  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 764
Миналата година бяха много модерни,предполагам и тази ще бъдат.

# 21
  • Мнения: 7 186
Модерни не знам, но за по- спортен стил винаги са актуални. Ако ти харесват- вземи си. Аз лично като си харесам нещо си го купувам, не ме интересува, че не е моден хит в момента. Важното е да ми харесва и да ми стои добре.
 

# 22
  • Мнения: 6 164
И да влезнат и да не влезнат, няма да ги обуя никога.
...
Ама те май не са излизали всъщност като се замисля. Thinking

# 23
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Всъщност за миналия сезон есен -зима , бяха доста актуални...сега за пролет -лято по-слабо се набляга, а от есента навлиза един нов вид камуфлаж. Преди две седмици поръчвахме стока за магазините ни , която ще пристигне към септември. Та в мострите , които бяха изпратили от америка , имаше дрехи на които е обозначено , че са камофлаж, но всъщност са един цвят / бежов, зелен, кафяв, мръсно бяло/, а просто са очертани /ама съсвесм леко забележимо/ нещо като фигурки / неправилни правоъгълници, нещо като деформирани кръгчета и т.н./. Очертанието е във вид на точки / пак казвам , че са съвсем леко забележими/ или на прекъснати линии / като тирета/, които са в друг цвят. Примерно  на бежова дреха , са зелени / или зелени и кафяви/. Не знам дали схванахте , но за първи път видяхме такова нещо  Shockedв офиса и не мога да го опиша много точно.На мен лично много не ми харесаха Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 1 775
Модерни не знам, но за по- спортен стил винаги са актуални. Ако ти харесват- вземи си. Аз лично като си харесам нещо си го купувам, не ме интересува, че не е моден хит в момента. Важното е да ми харесва и да ми стои добре.
 
Peace

# 25
  • Мнения: 2 152
На мен не ми допадат и не съм си купувала, дори когато бяха голям хит. Не ме кефят и не съм забелязала пак да са модерни newsm78

# 26
  • Мнения: 5 622
Модерни са. Всякаквите му там разновидности на камуфлажа са модерни. Мъжът ми и детето имат. Аз не. Бих си купила нещо в розово, но май не съм намерила все още такова. Пък и в зелено би било яко. В ларедут-а има страхотни такива- дамски, но не ги доставят до Бг, иначе исках да си ги купя  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 4 916
На когото му харесват винаги ще си ги носи, независимо какво пише в списанията. И правилно.

# 28
  • Мнения: 817
Миналата година си купих едни на Мейсън и сега се сетих за тях защото съм ги убувала има няма два пъти.Веднага ще ги изровя и ще си ги поднося Hug
Онзи ден си купих една дънкова пола много яка и на нея има разни камуфлажни елемнти ,по джоовете и на потплатата от вътрешната страна ,но като ходиш дискретно се виждата.Седимного готино.
Но пък не мисля ,че са някакъв абсолютен хит ,но си падам определно по по- милътари нещица Laughing

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не са излизали от мода - като "сафари"-стила.
Не ми харесват камуфлажните облекла, бих се чувствала като селския горски някак.  Laughing
И на мъже не ми харесват. А оня ден купих на сина подобно панталонче, много хубаво, но доста се колебах.
П.П.И аз забелязах, че детските дрехи тази година са от този тип.

Общи условия

Активация на акаунт