Амстердам-всичко по темата

  • 10 866
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 768
Sensation White Amsterdam is SOLD OUT!

 The World's Leading Dance Event was sold out within 2 hours.

Леле, какъв късмет! 40 000 билета за 2 часа! Още не мога да повярвам, че успях да грабна 4 !!!  newsm68

# 16
  • Мнения: 6 039
чудя се сега, за колко ли ще ми продадеш 2 от билетите????
 hahaha

# 17
  • Мнения: 2 839
Ама моля ви се, каква грижа са ви белите дрехи. Надяваш булчинската рокля и си готова  Mr. Green

По повод кофи шоповете да разкажа една история, та да имате едно наум каквито сте ми върли тютюнджии всички  Mr. Green
Един приятел, Радо се казва /тя Монда може и да го познава  Whistling/ и жена му ходиха миналата година насам-натам, та се отбили и в Амстердам. Решили да се напушат, навили им по една в някакъв си кофи шоп. Добре, ама Радо бил пил /бил пил е много яко  Laughing/ преди това, та взело да му става зле. На жена му нищо и няма, не я лови. Тръгнали да си ходят, да се проветри човека, да се оправи. Излизат на улицата пред бара и както каза Радо `жена ми точно в тоя момент я хвана!`. Пред бара имало спрян червен фият. Като го видяла жена му се развикала `Радо, Радо, гледай, бяла лада! И с варненска регистрация! Давай да ходим да ги видим, може да са някои познати!` А той фията все така си червенеел, пък и си бил с местна регистрация  Laughing
Не знам, мен това с пушенето не ме влече. Като бяхме при брат ми имаше едно леко настояване от страна на брат ми и на Нелко да отидем до Амстердам, но аз си настоях за Дисни  Crazy Някак по ми ходи  Mr. Green

За ходене до Брюксел тия влакове, които ти е дала Вердад са много удачни, за час сте там. Е ... против 100тина евро на човек, ама ...  Mr. Green

Париж ли каза някой? Verdad, това оня град дето бил до Дисни ли е? Thinking

# 18
  • Мнения: 2 768
Аааа, мисля че трябва да се опита всичко  Crazy А и събитието го изисква  Mr. Green

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 13:39 от monda

# 19
  • Мнения: 3 927
Чартъри съм сигурна,че не е имало,няма и да има...

Чартъри до Амстердам има и ще има, но места не се продават на българи.

# 20
  • Мнения: 2 768
И аз разбрах от един познат, диспечер на летището, че ще има чартъри. Аз мислех, че през някоя агенция ще мога да се вредя?..

# 21
  • Мнения: 3 927
Тц, полетите им са само за туристите, не продават наистина......Освен това лято да има промяна, но ме съмнява......

# 22
  • Мнения: 1 937
За ходене до Брюксел тия влакове, които ти е дала Вердад са много удачни, за час сте там. Е ... против 100тина евро на човек, ама ...  Mr. Green
Париж ли каза някой? Verdad, това оня град дето бил до Дисни ли е? Thinking

Той, той! Laughing Но ще изчакаме Monda с предложение.

За влаковете - от Брюксел до Париж, с Талис пътувахме за 100 евро общо newsm78

# 23
  • Мнения: 2 839


За влаковете - от Брюксел до Париж, с Талис пътувахме за 100 евро общо newsm78
Да, да! 100 е двупосочния билет!

# 24
  • Мнения: 4 202
А за чайните....на всяка крачка по центъра са кофи шоповете, какви ти чайни?! Аз така и не влязох, защото много ми гаднееше обстановката във всички,които видях...

Вярно е че гаднеят малко, но пък това не е причина да се изпуска посещението им, не го пропускайте Wink
Само нЕма да се плашите от персонала - едри, ама много едри, чернокожи чичковци.

Отидете и до Мадуродам-много е интересно- макет на всички забележителности и изобщо-на живота  в Холандия.Разположен е на 15-20 000 кв.м и има 150 макета. Намира се  близо до Хага.

Мадуродам е едно много приятно място, аз също те съветвам да го посетите.

А също страхотно изживяване е музея на Мадам Тюсо, намира се в центъра на Амстердам, разбира се и разходката с корабче по каналите на града. Wink

В Брюксел съм ходила като малка, но нещата, които монда е споменала ги помня много ясно, наистина си заслужава ходенето и до там.
За съжаление есента като бяхме в Холандия не успяхме да отскочим до Брюксел  Sad

# 25
  • Мнения: 4 202

DiVA, супер готина историйка  Laughing

# 26
  • Мнения: 11 747
Ех,то като ви чете човек и неотложно му се дохожда до Амстердам! Mr. Green

# 27
  • Мнения: 13 512
Сещам се още  за Аукциона за цветя Aalsmeer.Това е най-големият пазар в света, разположен на 750 декара. всеки ден със самолеи пристигат цветя от жял свят и след като се изтъргуват,поемат  отново с камиони и самолети по цвята. Търгуват се саксийни цветя, семена, луковици, разсад и отрязани  цветя.
Тези цветя,които не могат да се продадат и  не могат да се съхраняват в хладилници-се унищожават.

# 28
  • Мнения: 6 039
на мен на борсата за цветя не ми беше много интересно

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 380
Keukenhof-е прекрасен парк , на мен много ми хареса, ако не греша отворен е до края на май.

Общи условия

Активация на акаунт