Търсим красива , млада , пищна секретарка ...

  • 3 731
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
цунь цунь Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 17 546
Ъ, бравос! Така требе!     bouquet  Друзья?

# 17
  • Мнения: 1 629
Не, бе, (истинското име, но редактирано Mr. Green), кефиш ме! Нова си, но не ти пука.  Grinning

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 02:32 от мюриель

# 18
  • Мнения: 5 468
хаха, Ню! мента-валерианче-глог; мента-валерианче-глог... тва е мантрата Wink
ShockedПия такива хапчета от 2 дена, че нещо нервите ми се разхлопаха най-накрая. Наистина. Въпросът е - ти отде знаеш newsm78.

Мюрка, кво ще й пука, като ще става свекърва и то на 300% бе? Лелеее...

# 19
  • Мнения: 17 546
Не, бе,  кефиш ме! Нова си, но не ти пука.  Grinning
Shocked  #Crazy Къде па съм се надписала!!!??? Та ме наричаш по име? И що да ми пука? Аз съм перде, казвам това, което мисля, защото смятам, че така е редно и ми харесва!

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 02:29 от Кристал

# 20
  • Мнения: 1 629
Знам аз  Grinning
Ню, тва е то, третото око (не можеш да заспиш, щото нанка през деня), та, не ми завиждайте Sad

# 21
  • Мнения: 17 546
Е сега ме фърли в размисъл  newsm78  Как не тъ е грях да ме оставиш посред нощ в това състояние  #Cussing out Да ме светнеш на ЛС, щото ще ти тежи на съвестта ведрото ми безсъние, примесено със незаслужен стрес!
Варна!? Божке, изби рибата!...

# 22
  • Мнения: 5 468
Кристал, успокой се. Тия от Варна знаят всичко. Гледат на нокът от сова, на ухо от прилеп, плюят в устата на жаба, горят, кадят, опасни са...

# 23
  • Мнения: 17 546
Сполетя ме! Усетих аз, че ме разконспирира тази реакционерка. Като кълва на бастун... ooooh!  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 17 546
Не, бе, (истинското име, но редактирано Mr. Green), кефиш ме! Нова си, но не ти пука.  Grinning
  newsm20  newsm51

# 25
  • Мнения: 677
Simple Smile

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 03:03 от Тони Сопрано

# 26
  • Мнения: 17 546
 smile3502
Сеньор, за Вас! Покорно благодаря!

# 27
  • Мнения: 150
И какво я жалите тъпата кокошка? Видяхте ли правописа й? Пет години работила? Като каква, като кафе-машина ли? А нали е и учила преди това. Предложили й да бъде портиерка... Просто са я оценили, а нали нашата претенциозна тъпачка е с комплекси, решила, че не е достатъчно пищна... И цял форум женоря сега реди сълзи и се притеснява... Горкото грозно патенце...

# 28
  • Мнения: 476
Аз съм категорично против дискриминацията, но съм съгласна и с факта, че всеки работодател има право да избере човек, който според него го устройва. В крайна сметка една секретарка (примерно) е един вид лицето на фирмата - първо с нея контактуват хората. Аз също бих предпочела освен квалификация, да има и представителен външен вид- (а това всеки си го разбира според собствените си представи). Какво като искат пишна мадама?!?
Аз ако трябва да избирам примерно продавачка за магазина (а то скоро ще се наложи), също бих имала изисквания, които не са свързани само с квалификиацията. Не мога да сложа примерно жена на 55год, облечена неугледно, с не добър цялостен външен вид в магазин за тийн дрехи, пък ако ще да е работила и 30 години само това. Така че нападайте ме!  Grinning

# 29
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Трябва да пасва на профила
на фирмата, нормално е.
Замисляла ли си се защо продавачките
в хлебарниците са мощни?
и аз съм била такава, но не съм никак мощна!!! bowuu
приех го малко , като лична обида, че не съм си вършила добре работата!!! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт