Пролетни парфюми

  • 10 276
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 128
 Donna Karan- Be delicious  thumbsup

# 76
  • Мнения: 14 503
Аз лично не се влияя от сезоните. В момента ползвам Crystal Noir на Версаче и Ardenbeauty на Елизабет Арден.

този на версаче тежък ли е?цветен или ориенталски?

# 77
  • Мнения: 2 152
Марго, този Ловли, на кого е.Не виждам от картинката , а не ми с ерови в нета
Аз сега съм с Делишъс на Дона, ползвам и Хюго бос Simple Smile
Търся си някакъв нов, като мирис и да е моя вкус - свеж, плодово-цветен,мисля, че ще е Екла на Ланвин.Някой има ли мнение по въпроса? Simple Smile

# 78
  • Мнения: 5 103
F by Ferragamo
DNKY TO GO

# 79
  • Мнения: 2 550
Онзи ден си купих два нови парфюми, леки и свежи като за пролетта (поне според моя вкус).



и



В нета обаче ги видях с по 20-30 лв по-евтини  newsm78

# 80
  • Мнения: 2 550
Търся си някакъв нов, като мирис и да е моя вкус - свеж, плодово-цветен,мисля, че ще е Екла на Ланвин.Някой има ли мнение по въпроса? Simple Smile

Хехе Simple Smile)

Аз много си го харесвам.
И всички около мен са доволни от аромата ми  Joy
Траен е Simple Smile

# 81
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Взех си Гучи2, невероятен.
Влюбена съм в този аромат!!

# 82
  • Хасково
  • Мнения: 224
Моя любим парфюм за през цялата година е  Signature на Escada и имам чувството че никога няма да спра да го използвам. Мирише на чисто и луксозно.

# 83
  • Мнения: 72
Купих си Hot на Benetton Crazy
Супер е! Peace

# 84
  • Мнения: 4 076
Екла на Ланвин.Някой има ли мнение по въпроса? Simple Smile
Екле д'арпеж,лилавия,много е хубав,плодово-цветен.Точно за пролетта. Peace

# 85
  • Мнения: 2 407
Сунфлауерс на Ареден
Клиник
Нина Ричи.

# 86
  • София
  • Мнения: 3 328
Марго, този Ловли, на кого е.Не виждам от картинката , а не ми с ерови в нета
Аз сега съм с Делишъс на Дона, ползвам и Хюго бос Simple Smile
Търся си някакъв нов, като мирис и да е моя вкус - свеж, плодово-цветен,мисля, че ще е Екла на Ланвин.Някой има ли мнение по въпроса? Simple Smile
Не съм Марго, но все пак - мисля, че Ловли е първият аромат с името на Сара Джесика Паркър.
За Eclat /ако става дума за новия - Eclat d'arpege/ - плодово-цветен е, свеж, но на мен ми идва малко силен - купих го миналото лято, и едва съм го преполовила. Сякаш Boss femme ми допада повече.

# 87
  • Мнения: 2 152
Ще си взема Екла-за лилавия става дума, да . Вчера го помирисах в една парфюмерия,точно такова си търся. Моя вкус за пролетен парфюм Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 149
Марго, този Ловли, на кого е.Не виждам от картинката , а не ми с ерови в нета
Аз сега съм с Делишъс на Дона, ползвам и Хюго бос Simple Smile
Търся си някакъв нов, като мирис и да е моя вкус - свеж, плодово-цветен,мисля, че ще е Екла на Ланвин.Някой има ли мнение по въпроса? Simple Smile

Lovely е парфюмът на Сара Джесика Паркър, но нямам представа как е като аромат. А що се отнася до Ланвин - вземи си Eclat D'arpege-той е нежен, защото има и Eclat, но той е доста по-тежичък. Може да пробваш и Oxygene на Lanvin.

# 89
  • Мнения: 149
Купих си Hot на Benetton Crazy
Супер е! Peace

На мен пък той ми идва доста тежичък Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт