edna mnogo oburkana istoriq...

  • 3 015
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 444
Реших като ще давам съвет, то поне да съм напълно обективна и да и го рекна, както бих го направила с дъщеря си.Направо побеснях, като направих аналог и си представих, че моето момиче би могло да попадне в подобна ситуация. /ако не говориме нон-стоп по тези и други теми/
Ето колко е важно да изградиш връзка с детето си и колко полезна е след това.

# 16
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Поздрави за искрения отговор и за отношенията с дъщеря ти
аз и моята майка имаме едни 17 годинки разлика,и тя винаги ми е говорила директно за всичко което може да ме нарани и да ме кара да се чувствам като тъпачка
и може би благодарение на нея никога не съм си губила разума дотакава степен че да  унижавам себе си заради един ............
поздрави и на щерката за шута така става когато големите батковци си мислят че малките момиченца са само за в леглото Hug

# 17
  • Мнения: 1 422
Съветите, които са ти дали, са много съществени. Най-вече по отношение на самоуважението. Тези драми $няма да съм с друг$ просто ги забрави. Моето лично мнение е, че времето за обвързване с поглед към бъдещето идва след 25 години при една жена, за да е оформила критичен поглед към живота и хората. Голямо чудо един мъж. Оцени факта, че природата не е създала мъжете да се правят на домакини или да стоят до нечия пола. Изгради си критерий кое ще те накара да се гордееш с един мъж. И си запази интимността за по-ценни човешки същества от този пальо. Учи, развивай се, опознавай света и един ден ще срещнеш сред многото хора истинския човек за самата тебе. Успех!

# 18
  • Мнения: 364
Мила Неда,
Надявам се не сме те обидили! Понякога е по-добре да ти заболи, за да се осъзнаеш! Искренно благодаря на баща си, които не ми спести нищо, но ме извади от батака, в който бях затънала преди време! И аз като теб бързах да стана жена, а бях наивно хлапе! Слава Богу не се стигна до нежелани последици, но....опънах нервите на родителите си!
Едно искам да ти кажа - човек може да прости много неща на много хора, но никога не може да си прости сам на себе си грешките, които е извършил на младини или от глупост! Те го преследват като сянка до края на живота му и не му дават мира!
Не го забравяй! Така ще те е яд на себе си, че място няма да можеш да си намериш!
Затова момичетата не са ти спестили нищо. Понякога трябва да те разтърсят, както е направила marypopins, за да се събудиш от унеса. Тя ти направи невероятна услуга, повярвай ми!
Никой не те укорява, всеки греши, но някой грешки могат да се избегнат.
И накрая - постарай се да не се обграждаш с "приятели", които ти казват това, което искаш да чуеш! Не изпадай в самозаблуди!

Искренно и от все сърце ти желая да се изправиш гордо, за да продължиш напред!  Praynig  Не бързай толкова  - винаги ще си жена, но момиче само още малко. Ние те подкрепяме, иначе нямаше да пишем!  Hug Hug Hug

Marypopins, предай на дечицата си, че имат невероятен късмет!  Peace

# 19
  • Мнения: 379
И на мен ми се е случвала подобна ситуация, само че ме напуснаха не заради друга жена, а защото бях станала прекалено достъпна и удобна. В случая мисля, че и твоята грешка е същата. За съжаление връщане назад няма. Мъжете са си ловци и трябва да им е интересно. Не можеш да поправиш стореното. Най-малкото като му "пускаш" секс  Naughty Знам колко е обсебващо да те зарежат така и как го искаш още повече. Но не се поддавай, защото после ще се почувстваш доста унизена и използвана ...

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
По всяка вероятност ни псуваш наум, но и това е нормално, като се има в предвид разликата във възрастта ни. И моето мнение е като на всички останали.
Това е живота, и от подобни любови човек поумнява - това се нарича фонд житейски опит.
Вади си изводи.
Един ден ще се чудиш /и ще се смееш/ на сегашните си емоции, които предполагам сега преживяваш с много страдание и сълзи.

Всеки е минал по този път и да ти кажа - ценно е, въпреки че ти причинява мъка. Така един ден ще можеш реално да прецениш мъжа си /с който ще създадеш семейство/ , а няма да се хвърлиш на първия ебач, който си мислиш, че е влюбен в теб, само защото иска да прави секс с теб.
Мисли много!

# 21
  • Мнения: 6 993
Един ден ще се чудиш /и ще се смееш/ на сегашните си емоции, които предполагам сега преживяваш с много страдание и сълзи.

Абсолютно. Сега като си помисля за какви глупости съм ревала на тая възраст Rolling Eyes Laughing

# 22
  • Мнения: 3 674
...
...     
......Моля кажете какво бъдеще имат те ? ...
_________________

....."Моля кажете какво бъдеще имат те ? "... #Crazy

Накрая въпроса ти...ме разби!! Grinning

Мила ,защо ти пука какво бъдеще имат ТЕ?? newsm78 Не е ли важно какво бъдеще ще имаш ТИ от тук нататък?
То не бе чатене 5 годин с еднa,после друга,после колежка...скоро и нея ще нарита.Бъди сигурна.
Явно си била с някъв лигльо който си сменя момичетата като пощенски марки.Явно на него му трябват "бройки" за женската му колекция.Ти нали не искаш ди с в това число?! Или....??
Има такъв тип мъже.Те просто  не стават за сериозна връзка.Не са готови а и не искат да се обвързват с една жена.Ако искаш сериозна връзка,мой съвет ...Бягай далеч от този тип мъже.
Забрави за този "В"...избистри си главата.Та ти си на 17 години,какво си мислиш...4е това ще е първата и последната  ти любов ли??  Mr. Green
Мила,след време  като се сетиш за този "В."ще умираш от смях, колко глупавичка и наивна си била...е простено ти е понеже си на 17,но от тази връзка би трябвало да си вземеш поука и да узреееш...Има толкова готини момчета наоколо,готови да да бъдат само с теб...поогледай се. ЩЕ го намериш,ако го търсиш.... Wink

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 16:20 от roza66

# 23
  • Мнения: 28
Миличка Неда,
както вече повечето изразиха своето мнение-аз също смятам,че бъдеще с този човек за теб няма!
Самият факт,че си се решила да обсъдиш ситуацията с нас,говори,че съзнаваш,че в нея може би нещо не е наред!И си права!Не е наред някой да измъчва някого,не е наред да унижаваш себе си ,молейки за обич някого,не е наред дори заговорничество с майки и т.н.т.
Наред би било да седнеш,да си поплачеш,да послушаш някоя любима тъъъъжна песен,и после да си изтриеш сълзите,да се усмихнеш,да се погледнеш в огледалото и да видиш колко млада и красива си!Да се замислиш колко мнооого хубави моменти те чакат занапред,колко мноооого мъже ще примират,щом те видят, и колко си щастлива,че имаш и ще имаш всичко това!Да забравиш този "В" и изобщо да не си затормозяваш мозъчето с мислене дали в момента е с подходящата той!Я да си гледа работата тоя "В"!Знаеш ли колко други букви от азбуката ще те ухажват и ще срещнеш в живота си!Но,миличка,не си позволявай да страдаш заради тях,не им позволявай те да те нараняват, и въобще и не се тормози за глупавите им постъпки!Един ден и "принцът" ще дойде при теб.Не мога да ти кажа кога,но със сигурност ще дойде!Защото освен такива като този "В",на света има и много свестни мъже,и един от тях ще е точно твоята половинка!И със сигурност ще си щастлива с него!
А сега си облечи дрехите,с които най се харесваш и излизай навън!Животът е пред теб!
И все пак-не забравяй уроците!Те са ти приоритет в момента!
Успех ,късмет и щастие ти пожелавам от сърце,мила!

# 24
  • Мнения: 505
Леле, как са те наритали всички!!! Ама какво толкова, моля ви се? На вас не са ли ви изневерявали? И какво, като е само на 17 момичето - то пак си боли. Така тя може да се затвори в себе си и да не споделя, за да не я хокат.
И така, Неда, ще си пофантазирам. Твоят човек иска да бъде свободен. Той изобщо не разбира защо трябва да спи само с една жена. Още не си представя как ще живее, какво ще работи и опитва ту едно, ту друго. Майка му, която прекрасно знае какво е най-добре за сина й, безуспешно се опитва да го спаси(за твоя сметка). А ти искаш да сте постоянно заедно и смяташ, че това е окончателният избор в твоя живот. Както момчето, така и ти грешиш навярно, но е важно как ще излезеш от ситуацията.
Това, което избереш сега, ще те преследва през живота ти и затова е важно да обърнеш ситуацията в своя полза. Не казвай, че си била унижавана - казвай, че си се научила на много неща. Казвай, че си била желана и че пак ще бъдеш. Избягвай ситуации, в които губиш, пази си самоуважението. Тъй като си млада, имаш голям запас от сила и самоуважение и смяташ, че можеш да пожертваш част от тях. Ами запази ги по-добре. Вместо да ги разпилееш, ще ги умножиш. Любовта към мъжа не е единственото чувство, макар да е най-силно в някои моменти. Няма как да знаеш, затова трябва помощ от по-стари жени и ето аз ти пиша затова. Самоуважението ще привлича към теб по-качествени мъже и по-качествени отношения. Спечели тази първа битка със себе си, кажи на любовта да отстъпи на заден план. Обърни внимание на училището, на приятелите, на красотата си. Мисли си, че най-напред обичаш себе си и искаш да си здрава и усмихната. Продължавай да си говориш с хората, нищо че понякога не те разбират - прощавай им и си поддържай приятелствата. Успех!

# 25
  • Мнения: 819
Аз не мисля, че всички са я наритали?!? Казали са и точно това, което и ти, може би с други думи.Нормално е на тази възраст да разсъждава така , няма как да не мине през подобни разочарования. Наистина най-важно е да си запази самоуважението.Аз също съм страдала , ревала съм /сега отчитам, че са били глупости/, но благодарение на тези преживявания човек трупа опит и се учи как да постъпва в подобни ситуации в бъдеще. Всички момичета са и казали горе-долу едно и също, дано детето се замисли над съветите и си вземе урок!

# 26
  • Мнения: 1 425
Историята е съвсем нормална и много хора са минали през подобни. На теб сега сигурно ти се струва че света е свършил, ама повярвай ми изобщо не е така. След време като се сетиш за тази история и ще ти е смешно даже Simple Smile Наближава пролетта - време за любов. Света е пълен с други мъже - много от тях биха дали всичко да са САМО с теб. Изтрий го този нещастник от телефона си. Облечи си любимите дрехи и навън с приятели да се забавляваш. Peace

# 27
  • Мнения: 3 674
Миличка Неда,
както вече повечето изразиха своето мнение-аз също смятам,че бъдеще с този човек за теб няма!
Самият факт,че си се решила да обсъдиш ситуацията с нас,говори,че съзнаваш,че в нея може би нещо не е наред!И си права!Не е наред някой да измъчва някого,не е наред да унижаваш себе си ,молейки за обич някого,не е наред дори заговорничество с майки и т.н.т.
Наред би било да седнеш,да си поплачеш,да послушаш някоя любима тъъъъжна песен,и после да си изтриеш сълзите,да се усмихнеш,да се погледнеш в огледалото и да видиш колко млада и красива си!Да се замислиш колко мнооого хубави моменти те чакат занапред,колко мноооого мъже ще примират,щом те видят, и колко си щастлива,че имаш и ще имаш всичко това!Да забравиш този "В" и изобщо да не си затормозяваш мозъчето с мислене дали в момента е с подходящата той!Я да си гледа работата тоя "В"!Знаеш ли колко други букви от азбуката ще те ухажват и ще срещнеш в живота си!Но,миличка,не си позволявай да страдаш заради тях,не им позволявай те да те нараняват, и въобще и не се тормози за глупавите им постъпки!Един ден и "принцът" ще дойде при теб.Не мога да ти кажа кога,но със сигурност ще дойде!Защото освен такива като този "В",на света има и много свестни мъже,и един от тях ще е точно твоята половинка!И със сигурност ще си щастлива с него!А сега си облечи дрехите,с които най се харесваш и излизай навън!Животът е пред теб!И все пак-не забравяй уроците!Те са ти приоритет в момента!
Успех ,късмет и щастие ти пожелавам от сърце,мила!
Peace

# 28
  • Мнения: 3 674
Историята е съвсем нормална и много хора са минали през подобни. На теб сега сигурно ти се струва че света е свършил, ама повярвай ми изобщо не е така. След време като се сетиш за тази история и ще ти е смешно даже Simple Smile Наближава пролетта - време за любов. Света е пълен с други мъже - много от тях биха дали всичко да са САМО с теб. Изтрий го този нещастник от телефона си. Облечи си любимите дрехи и навън с приятели да се забавляваш. Peace
Peace Nedda,вижда6 ли как се повтаряме.Един и съ6ти съвет...изказан от  многото нас. Heart Eyes
Така 4е Nedda...дерзай мили4ка,и не се обръщай назад.  bouquet


# 29
  • Мнения: 4 324
Simple Smile

Я по-спокойно бе момиче Simple Smile

Живота е пред теб Simple Smile Тепърва ти предстои да се запознаваш с нови момичета, да се влюбваш, да разочароваш и да бъдеш разочарована.

И моят съвет е да забравиш за това момче, ще срещнеш друг съвсем скоро Simple Smile Вярвай ми!

Общи условия

Активация на акаунт