Пиене от чаша

  • 1 386
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 990
Много ви е рано още за чаша. Ние от скоро пием от чаша с твърд накрайник, иначе са много ентусиазирани да пият от обикновена ,но резултата е плачевен  ooooh!

# 16
  • Мнения: 574
Малко е рано,остави детето да следва собствения си ритъм на резвитие!Като започне да проявява интерес към пиенето от твоятя чаша вероятно към годинката можеш да опиташ да му даваш,все пак за да се научи на нещо трябва да го осъзнава!  bouquet

# 17
  • Мнения: 887
Синът ми вече проявява интерес към пиенето от чаша,но бих казала,че още му е доста рано,за да се справи с тази задача.Все пак не го лишавам от това удоволствие,въпреки,че се "оливаме"... Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 15 222
Отпреди 2-3 месеца.  Crazy

Преди това пиеше от чаша с накрайник, със сламка, от бутилки сс спортен накрайник. Онкакто тръгна на градина-там се научи.

# 19
  • Мнения: 3 971
Моя синковец пие от обикновенна чаша ,държи я сам! Но за негово съжаление вътре винаги има само една глъдка  Joy  Дразнят го накрайниците заради клапите пускат му помалко а той все бърза Crazy Затова сме си на биберон

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
От няколко дни дъщеря ми(1г. и 8м.) проявява интерес да пие от чаша и почти успява. Но след няколко глътки започва да си играе и да се полива, затова не й предлагам често чаша, само под мой контрол.

# 21
  • Мнения: 596
Има интерес да пие от чаша като стана на годинка. Сега (1г 2м) водата си я пие само от чаша, доста се улива , но иначе от биберон не иска.

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Е, на 5 месеца няма как да го научиш да пие от чаша  Stop
Дъщеря ми почна да го прави около година и половина, когато тръгна на ясла. Но все още ползва и шишето с биберона, и чашата с накрайника.

# 23
  • Мнения: 475
Понеже постоянно ме гледа в ръцете като гладно (жадно) цигане докато пия,реших да й взема вълшебна чаша с твърд накрайник на Авент.Днес от 7 опита, само 2 бяха успешни.Иначе си чеше венците с накрайника eat

# 24
  • Мнения: 649
Понеже постоянно ме гледа в ръцете като гладно (жадно) цигане докато пия,реших да й взема вълшебна чаша с твърд накрайник на Авент.Днес от 7 опита, само 2 бяха успешни.Иначе си чеше венците с накрайника eat

и при нас беше така с този накрайник на Авент- само го дъвчеше и си чешеше венците.... Купих му от чашата с накрайник на Нук (Magic cup Nuk)  и от нея пропи без проблеми  Rolling Eyes

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Тери засега още само бърка в чашата и се хили.Опитва се да пие без да я надига-е няма как.А иначе сме още с биберон-не понасяме накрайници.

# 26
  • Мнения: 1 446
От скоро не си я олива по себе си. Иначе се къпеше направо.

# 27
  • Мнения: 2 677
Мисля, че е раничко за обикновена чаша.  Rolling Eyes
Аз го пробвах с чаша с накрайник, но и там нямам голям успех.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 621
Мисля, че още ви е рано. Започнах да показвам на Яна как се пие от чаша около 9 -10 месец. беше и интересно Mr. Green

# 29
  • Мнения: 135
Синът ми вече проявява интерес към пиенето от чаша,но бих казала,че още му е доста рано,за да се справи с тази задача.Все пак не го лишавам от това удоволствие,въпреки,че се "оливаме"... Laughing
Peace и ние сме така...иначе на чашата с твърд накрайник хич не сме навити

Общи условия

Активация на акаунт