СЕННИК И ПРОСТИР

  • 15 543
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 011
Пръчките слизат надолу,това всъщност му е удобството!Значи всички пръчки са закачени на нещо като тънко въже.Края на това въже се закача на нещо като гребен,монтиран за стената.Като откачиш края на въжето от "гребена" пръчката се спуска на нивото на врата ти/горе-долу/.Простираш,дърпаш въжето и го закачаш за стената.Наистина на мен ми е много удобно-дрехите са високо.
При вас "гребена" може да се закачи с някакви болчета и гайки на тази алуминиева рамка,или на решетката,но на стъклото определено няма да стане.Той всъщност е съвсем малък-нещо като 10 на 3 см. хоризонтален.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 397
Много ми хареса замислям се да си взема едно такова нещо, само не ми стана ясно щом пръчките са метални как се защипват дрехите  newsm78

# 17
  • Мнения: 547
Много ми хареса замислям се да си взема едно такова нещо, само не ми стана ясно щом пръчките са метални как се защипват дрехите  newsm78
И аз се питах същото миналата година по някое време Simple Smile
Дрехите се защипват отстрани.

Никой нищо не споменава за сенниците... а и мен ме интересуват.

# 18
  • Мнения: 4 300
Нормално се защипват. Не са метални май, поне не и нашите, на някакъв бакелит или пластмаса ми прилича ( дано не излезе че бакелитът е метал, че съм зле с тези неща Embarassed)
Аз съм си купила едни малко по големи щипки. И с обикновени става обаче. Не е същото като въже, но не е проблем определено.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 011
Много ми хареса замислям се да си взема едно такова нещо, само не ми стана ясно щом пръчките са метални как се защипват дрехите  newsm78
Защипвам ги съвсем лесно с най-обикновенни щипки,не отстрани,а върху самата дреха/точно както на въже/.Няма никакъв проблем с това.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 862
Закача  се на едната стена. Носи известна тежест, така че трябва да си помислите как може да се закачи.
В такъв случай може би не съм за такъв простор. Нямам стени на терасата, затова единствения вариант беше на тавана  Sad А тези пръчки слизат ли надолу, моята тераса е доста висока, а аз съм само метър и петдесет  Blush
Може да го закачиш и на стената на стаята-имам предвид на единственната стена,тази,на която ти е прозореца.Как го обясних само Embarassed.

# 21
  • Мнения: 934
Може да го закачиш и на стената на стаята-имам предвид на единственната стена,тази,на която ти е прозореца.

E, тогава не става ли дума за друг модел....? newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 9 862
Не става дума за друг модел.Моят е същия.Просто тази част,която се закачва на стената отстрани,ще се закачи на стената отзад.Ще изглеждат по друг начин въжетата прост,опънати назад към стената.Моят простор е така.Ние също нямаме странични стени.

# 23
  • Мнения: 56
Хайде, пишете и за сенници, че и мен ме вълнува! Имаме много западни прозорци!!!!!!
, ами  кажи какво те вълнува?
Мога да дам някакви ориентировъчни цени за сенник примерно от този тип:



Примерно за размер: ширина 450 см и да излиза напред 150 см, от гумиран PVC плат излиза около 650 лв., а от акрилен текстилен плат около 730 лв.
По принцип знам, че има и други по евтини варианти, вече според зависи теб какво те устройва и евентуално какъв ще е варианта за монтажа му.

# 24
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ееей, много готино нещо!  Peace

# 25
  • Мнения: 583
Кво пък толкова има, къде да сложиш простор или сенник? А между другото как е правилно - ПРОСТИР или ПРОСТОР? Цяла тема само за един простор. Правиш го, както на теб ти харесва, и ти е удобно.

# 26
  • София
  • Мнения: 9 862
Кво пък толкова има, къде да сложиш простор или сенник? А между другото как е правилно - ПРОСТИР или ПРОСТОР? Цяла тема само за един простор. Правиш го, както на теб ти харесва, и ти е удобно.
Е какво пък лошо има цялата тема да е за един простор newsm78?Както е видно,някои хора точно от тук научават,че има такъв вид простори.Което значи,че темата е полезна.
Не зная кое е правилно-простОр или простИр.

Ееей, много готино нещо!  Peace
И много,много удобно! Grinning

# 27
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
А този простор може ли да издържи по тежки неща- примерно изпрано одеало?

# 28
  • Мнения: 56
Според мен е простИр - от простИрам (това си е мое мнение, просто следвам някаква логика  Laughing )

# 29
  • Мнения: 583
Простор е правилното

Общи условия

Активация на акаунт