Позата за сън на вашия любим

  • 2 072
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 852
Задължително да ме е гушнал Wink Peace

# 16
  • Мнения: 179
Ние пък, ползваме поза "Гръб в гръб". Хем удобно, хем безопасно.... thumbsup
А на сутринта, всичко зависи от това, кой какво е сънувал Whistling

# 17
  • Мнения: 4 678
..не , заспиваме така , защото сме хора на възраст вече...и забравяме какво сме започнали...  Laughing
Много добра поза за спане smile3508Има обаче една малка опасност,някой може да се задави newsm53

# 18
  • Мнения: 620
..не , заспиваме така , защото сме хора на възраст вече...и забравяме какво сме започнали...  Laughing
Много добра поза за спане smile3508Има обаче една малка опасност,някой може да се задави newsm53

Стига да има с какво Wink
Ама аз с надолу главата не мога да спя,така че питай МУ-КУ-то,той явно има повече опит тука Laughing

# 19
  • Мнения: 801
1 и 5, абе ние спим в поза "лъжичка", или по-скоро S-овидна поза.....(две  S-чета(едно по-голямо и едно по-малко естествено Mr. Green един в друг). Уф, как да го обясня  newsm78

# 20
  • Мнения: 534
Обича по гръб,ама аз веднага го ръгам в ребрата че легне ли така хърка като заклан и затова гледам да спим като лъжички-гушнати  newsm03

# 21
  • Мнения: 87
Ама аз с надолу главата не мога да спя,така че питай МУ-КУ-то,той явно има повече опит тука Laughing
...ами , че като си в 69,непременно ли трябва да си отгоре или отдолу?! Ляга се настрани бе мила Simple Smile
И понеже подложи на съмнение мъжката ми гордост , а по тоя начин ми прогони майките които щяха да ми се пуснат - сърдя ти се ...
и няма да ти обясня позата за сън която те кара да си на седмото небе винаги когато се събудиш...

# 22
  • Мнения: 620
E сорка Ники,ако е прозвучало така ConfusedНе знаех,че имаш мисия Wink Laughing

# 23
  • Мнения: 2 677
Аз спя по корем, той в поза номер 2.
Голям купонджия бил моят, пък аз да не съм го усетила.  newsm78

# 24
  • Мнения: 1 047
Цитат
1.- Свити на кълбо на едната си страна- Спящите по този начин може да изглеждат твърди на пръв поглед, но всъщност са чувствителни и притеснителни, така че имайте това предвид, ако решите да се пошегувате с аромата на чорапите на вашия любим.

5.- По корем- Изследването показва, че този модел са абсолютни купонджии. Ако вие или той сте такива, вероятно животът ви ще е едно безкрайно парти.

6.- По гръб, с ръце над главата.- Спящите в тая поза представляват твърде рядък “модел”: тези хора са добри слушатели. Така че, ако сте споменала, че обожавате да се събуждате с музика на Чайковски, не бъдете изненадана, ако желанието ви се сбъдне някоя сутрин.


Лесно им е на психолозите в наши дни.
Само трябва да се промъкнат и да те зърнат как спиш и готово.
Или да поканят реципиента в леглото си.
Как ли да го обясниш на съпругата си,обаче ,че е само по служба? newsm78

# 25
  • Мнения: 1 418
Аз съм 5,а за него незнам.
Спи на една страна,ама опънат ли е ,свит ли е-незнам.

# 26
  • Мнения: 1 047
Аз съм 5,а за него незнам.
Спи на една страна,ама опънат ли е ,свит ли е-незнам.
Ако си го опънала ще е свит,а ако не си,ще е опънат. Laughing
Елементарна логика.  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 517
Ами само 5. Тя му е любимата , както и на мен. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

То заради вас ли ще има урагани днес  Crossing Arms щото горския дух и половинката му спят в "купонджийска" поза  Whistling

Ние и двамата спим на страна, леко присвити, единия е с гръБ към другия, прегърнати. Аз обичам и по корем да спя.

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 16:59 от Delta

# 28
  • Мнения: 620
Ние и двамата спим на страна, леко присвити, единия е с гръг към другия, прегърнати. Аз обичам и по корем да спя.

Еееее Delta, ама в крайна сметка вие колко сте бе Joy Joy Wink

# 29
  • Мнения: 4 546
любима - по гръб. след ръчкане от моя страна - на страни. следав ръчкане, докато не ми обърне гръб - така поне по-малко го чувам като хърка. а по гръб хърак най-много

Общи условия

Активация на акаунт