Най-вкусното и най-гадното пюре?

  • 1 818
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 601
Най-вкусно им е със спанак на Ганчев, а най-ужасното е с черен дроб пак на Ганчев.

П.П. Не бих давала сметана още. Много ви е рано, а сметаната е тежка храна.

# 16
  • Мнения: 3 500
Моника никога не ми е отказвала пюре.Харесват й всичките, но някои са й по-любими - например Букет от зеленчуци на Гербер и плодов десерт на Хип, както и манго на Семпер.Но вече давам повече пресни плодове. Grinning

# 17
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Най-гадното беше едно пюре с риба на Хип /бяла на цвят консистенция/-повърна чак милото. И на Ганчев-доматените. Това са единствените неодобрени пюрета от сина ми

# 18
  • София
  • Мнения: 273
Дими по принцип е ястелив,но два пъти ми е повръщал от пюре-едното беше картоф с карфиол на ХИП,другото телешко с карфиол на ОВКО.Иначе обожава месните дуети на Нестле-особено тиквичка,ориз и пуйка,също ябълката на Гербер,бейби морковите на ХИП и риба треска на Нестле.

# 19
  • Мнения: 8 917
Гери хапваше всичко останало, освен едно със спанак на Хип Sick

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Най-обичаме пюре от Сливи или Круши от зеленчуковите Тиква с картофи.
А... най отвратителното нещо което сме пробвали беше Броколи на HiPP  Sick

# 21
  • Мнения: 5 296
Валерия не отказва вкусотиите на Семпер, Нестле, Хип (особено тиква с картоф Heart Eyes)  и домашните нещица   chef.

Единствено тиквички с картоф на Хип  са Sick.

# 22
  • Мнения: 887
Повечето ги харесва,особено плодовите,затова ще напиша кои мрази-тиквичка с картоф,броколи с ориз,пащърнак,както и рибните пюрета на Семпер.Напрово са му  Sick

# 23
  • Мнения: 2 039
Любими:всички зеленчукови на Хипп,без картофи и карфиол  Sick;най-любимо-картофи и тиква(Хипп),както и домашно приготвеното   chef Освен това-всички месни на Хамме(особено пуйката).Плодовите-нямаме изключения,всичко хапваме.Единствените пюрета,които не яде с охота и които аз НЕ давам,са Ганчев.Просто като погледна цвета им,блудкавата им,болнава,лигава консистенция и не издържам  Sick

# 24
  • Мнения: 391
На 6 месеца ядеше морковите на Хип и зеленчуковите на Гербер.
На 7 месеца любимо пюре-заешко със зеленчуци на Гербер,
на 8 месеца- шунка със зеленчуци на Хип.

От плодовите на 6 месеца- най-много харесваше сините сливи на Хип.

Най-отвратителни на 6 месеца за нея бяха : пюре с картофи и сметана  на Хип ,пюре със спанак на Хип и пюре с броколи на Хип.Изобщо не я мъчих с тях.

# 25
  • Мнения: 24 467
А при нас най- любимото беше и си остава плодовото от круши на ХИППи Нестле /те са от един и същи сорт круши/, може би защото са по- сладки. Трудно свикнахме със зеленчуковите. С месните ни беше по- лесно. Но може би като най- нелюбимо пюре... като че ли рибата за сега. Абея дем я, но не с удоволствие.

# 26
  • Мнения: 2 309
Винаги съм давала на "Хип",след 6м на "Нестле" и след 11м започнах и на "Семпер",като съм редувала и на "Мелин"...
За мен гаден вкус имат "Ганчев" и храните от кухня!

# 27
  • София
  • Мнения: 676
Всякакъв вид пюренца похапваше синчето ми. Общо взето на Ганчев, Nestle и Sunval. Иначе харесвам на Nestle-риба треска с ориз, на Hipp-заешкото. Sunval са по-безвкусни, защото били и за алергични деца.
  Чувала съм, че някой деца предпочитат на Ганчев пред Hipp. Всяко е различно  Hug

# 28
  • Мнения: 24 467
Пък на ХИПП заешкото в по- голямата разфасовка, за деца над 8 месеца даже аз бих го яла, веднъж дообрах буркана на малкия и много ми хареса.
За Ганчев- наистина някои деца си ги хапват по- добре, тъй като има захарчита, погледнете състава, особено при месните пюрета на Ганчев. Аз оне така си обяснявам предпочитанието .

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Оххх аз днес с много страх ще дам броколи със картофи и сметана....дано да няма проблем. Вчера се опитах да и дам карфиол с картофи, незнам дали щеше тя да го изяде, но аз щях да се ........ Sick Sick Sick СМРАД НЕЗЕМНАААА ..НЕЩО СТРАШНО. Просто не можах да и годам....дадох и една лъжичка и тя без малко да повърне.
Имам опит само с пюретата на ХИП
Става така когато броколите са преварени.Варят се съвсем малко и по възможност на пара.

Общи условия

Активация на акаунт