През март си имаме Рожденничка напета в отбора ни от Юни 2005!

  • 8 984
  • 275
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
Сиси пращайте ги насам в краен случай - мъжо ще ги оправи - нали това му е работата Simple Smile  Crazy Mr. Green

# 16
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Бети, видях те, пиши малко, стига си се спотайвала!

Какво прави Ивата?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 974
Благодарско за комплиментите!
Много се радвам че Сети са ОК!!  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 2 686
Здрасти, мързи ме нещо да пиша - признавам си. А и съм се посветила на нашият дом, защото живот и здраве мислим да роментоправим. Вчера слагахме 4 часа топлоизолация с мъжо - на тавана на нашата спалня, защото отгоре са тавани и ни бяга топлото.
Иначе сме добре, Ивайла караконджулясва. Хипер се измори днес, уж да спи, после пя  и стана да си играе и естествено накрая заспа в шест без 20 на люлката и сега кърти. А щях да я влача до докторката, че още буха. Всичко и е чисто, но има някаква бухавица 3-4 пъти в денонощие и много се дави. Проба:
Напоследък се засичам с твоята маминка. Разказва ми какви весели белички прави вашето детенце и че ти си била същата скица. Ти защо ни ги спестяваш?  Wink

Вава много сладка, аз съм и скрит фен.
А и все ми напомня за Ивайла - и по говоренето и по дивотиите дето ги прави - очилата, щорите, разни дрехи по главата, прахосмуча - същата работа и при нас.

Като се вдъхновя ще попиша още.

# 19
  • Мнения: 734
Здравейте,
Вава големи пози, големи лудории;)
Ивайла толкова е порастнала , а как умно гледа, кой знае какво замисля да изработи;)
Натали си идва след 17 дни.
Днес както обикновено прекарахме 2 часа на телефона. По едно време реши да ми изпее една песен след големи молби и покани, но не разбрах много думите понеже си беше направила музикален съпровод с капака на една тенджера, тракайки го по плочките в кухнята.
Накрая я питам какво е тва дето трака и тя излъга - "топката", като я поправих че е капак тя миличката след два три опита каза капак, но отначало му казваше " капаката"Wink)Аз реших че иска да научи някоя по слжна думи и й казвам" капака на тенджерата" айде повтори го. Детето пак си знае " капаката" .....(мълчание) И аз - на тенджерата. А тя - "Аа-ааа, е- еее!"което се превежда на " ти луда ли си мамо?" и ми затвори телефона.

Сети радвам се че сте добре!

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Хайде добро утро!

Има ли други кафепиещи?

Да бе, тя ми каза майка ми, че се засичате. И не че ви ги спестявам белите, ама като не си ги спомням newsm78

# 21
  • Мнения: 35 961
Голяма съм блейка, изпуснала съм края на старата и началото на новата тема  Crazy

Вава и Ава са страхотни! Имат поздрави от НанаHug

# 22
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ами блейка си, Бубанич, голяма при това!!!!
Защо грам не се вясваш напоследък? А?

# 23
  • Мнения: 35 961
'щото ме мързи, 'щото дните ми са едни и същи, 'щото ми идва само да се оплаквам, 'щото не мога да кажа нещо полезно ...  Crazy

# 24
  • Варна
  • Мнения: 974
'щото ме мързи, 'щото дните ми са едни и същи, 'щото ми идва само да се оплаквам, 'щото не мога да кажа нещо полезно ...  Crazy


Е хайде оплачи се де!! Може ли такива работи, поплачи на нечие рамо пък може да ти мине! То дните на всички са ни еднакви....такъв е  живота Другарко (казваше едно дете от градината на майка ми, когато на младини беше учителка) hahaha
Благодаря за поздравите ще предам. Целувки на Нана...те доста Нани станаха тук! Популярно е това име.... Hug

Пете, тя твойта мома от малка е много музикална!! Ама и ти..капака на тенджерата, наистина подлудяваш  Crazy
Вава казва само пака...хич не я мъча, после ще ми е мъчно за бебешкия език!!

Сънчо, Ивайла много пораснала..пу-пу. И вие бая коса сте заформили Flutter
А за белите първи сме.. като я питам "вава ти какво прави днес?" отговора е кратко и ясно "Бели" Blush

Хайде весел и усмихнат ден!

# 25
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Бубанко, май сите сме така, не се стягай. И на мене ми едно тъпо, тъпооооо, еднообразно, ама карай, ша са опраим накакси!

Па и кой ти иска да казваш полезни работи, плещи си щуротии, аз така пра`я!

# 26
  • Мнения: 516
 Днес не ми се пишеше изобщо, много крив следобяд Rolling Eyes Изпрасках си парфюма в плочките така ме е ядддддддддд че още немога да си намеря място, добре поне че бях пресполовила половината Cry Но пък преди обяд излизахме с Роси на разходка и си купих много яка чанта, ще ви я покажа утре и маратонките на Роси  Embarassed Embarassed Embarassed обещавам Peace
Пете, броиш дните нали мила до идването на Нати?
Ивайла, много е пораснала цяла госпожичка е станала Hug
Бубанко, нали сме за това всички да си споделим, да се оплачим, аз поне ви чувствам вече много близки и спокойно мога да споделям с вас и да ви поплача на раменцата Peace Включвай се Hug И нащи дни са еднообразни, добре че се постопля времето та да ни се сгреят душичките.
Хайде приятна вечер, ние се изкъпахме преди малко и сега ще гледаме Мюзик айдол

# 27
  • София
  • Мнения: 2 686
Сиси, много кофти за парфюма. Сега поне ще ти мирише.

Петя, Нати не плаче ли като говорите по телефона? Или вече е свикнала? Ти как си, минаха ли ти гадениците?

Бубанко, а добре дошла. Как са девойките? И Яна е много пораснала, спомням си оназ снимка дето чете книжка.

Има коса Ивайла, обаче и е една такава тънка. Надявам се да и се промени. Имате ли идея дали се сгъстяват и променят детските коси? И двамата със Стоян сме с гъсти и къдрави коси, Ивайла има по някоя и друга къдра, но са малко. А опашки търпи много кратко време.

Не искам да ставам досадно, но на нас ни е смешно - Ивайла говори по телефон: http://www.vbox7.com/play:b05f5fb6

# 28
  • Мнения: 516
   Добро утро мацки Hug събудих се тази сутрин рано-рано незнам защо ама ми е едно готино, в сравнение с вчера се чувствам супер Peace Wink Сега хапвам една купичка с мюсли, изпих си кафенцето и изчезвам да бягам, после на разходка и така.
Сънчо, Ивка е страхотна все едно слушам Росинка същите думички, всичко еднакво как говори по телефона Hug да я нацелуваш от нас  Heart Eyes много е сладичка пу-пу.
Хубав и слънчев ден от мен! Simple Smile

# 29
  • Мнения: 527
Ще я изям Дивайла, много е сладка   Heart Eyes Има страхотни очи! И в крайна сметка добре ли е Диди  Laughing
Зара и тя е разкошна. Иле тя е един бъдещ фотомодел, какви пози, какви чупики.
Ох, аз сега като един Шварценегер, носих на ръце Ицко до яслата. Въздух не ми остана. Той един ми скимти, подсмърча, гушка ме и в крайна сметка като стигнахме хвана лелята за ръката и вътре без да ревне. Дали не свиква вече  Rolling Eyes
Сиси, гадно за парфюма и аз преди много години бях събирала пари да си купя оригинален парфюм, така си го стисках и пазех и едно детенце беше дошло в къщи на госит и го изтряска в плочките, направо си се  Cry Тогава да имаш оригинален парфюм си беше лукс, сега времената не са такива. Сигурна съм, че скоро ще те изненадат с друг парфюм и него ще си го изпръскаш с кеф. Хайде чакаме снимки на чантата и маратонките.
Бубе, без такива извинения, моля!

P.S. Сиси, изпреварила си ме и пак няма снимки.

Общи условия

Активация на акаунт