Обърнат гръб. Ами сега?!

  • 2 031
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 891
Аз драматизирам ужасно! Рев и сополи до край...

# 16
  • Мнения: 17 546
"Приемам го, все някога и това се случва!" Май само аз съм отговорила на анкетата така. Еми сега кво пък, няма да се гръмна, че някой, не знам защо си, ми обърнал гръб! Хората затова се различават от маймуните, защото имат дар слово. Езика ни е даден да говорим, а не като животни за се обръщаме и да подвиваме опашка. А когато се стигне до обръщане на гръб, поради "непреодолими различия" има ли смисъл да се пънем да ги преодоляваме (различията) щом вече са определени като "непреодолими"?

# 17
  • Мнения: 3 423
Хората затова се различават от маймуните, защото имат дар слово.
Езика ни е даден да говорим, а не като животни за се обръщаме и да подвиваме опашка.
А когато се стигне до обръщане на гръб, поради "непреодолими различия" има ли смисъл
да се пънем да ги преодоляваме (различията) щом вече са определени като "непреодолими"?

Е, хем е хубаво да се говори, хем не е.
Не разбирам.

# 18
  • Мнения: 4 916
"Приемам го, все някога и това се случва!" - това е точно за мен. И едва ли ще тръгна да се  обяснявам на някой, който ми е обърнал гръб. Вдигам рамене и това е, не се вживявам в чуждите емоции.

# 19
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Корава ми е семката! Лиске, прибави го за да мога да гласувам!


Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 19:08 от Шехи

# 20
  • Мнения: 6 993
Странно, не съм лош човек, но се намерих в последната формуилировка. Май винаги първа обръщам гръб. И понякога ми е тъжно, но всяко зло за добро.
И аз така. Още като усетя в ранен стадий, че нещо такова е на път да се случи - обръщам аз гръб.

# 21
  • Мнения: 793
не съм попадала в такава ситуация  Tired дано да не ми се случва  ooooh! ама според мен трябва да има и отговор:не са ми обръщали гръб  и аз не съм обръщала гръб досега Peace Не мога да си представя какво може да направи човек за да му обърна гръб, всеки прави грешки  ooooh!

# 22
  • Мнения: 4 734
Liso, прикрепената снимка наистина ли е по твоя воля в темата? Laughing
Гледат да не ми обръщат гръб, защото изненадвам лошо Mr. Green

# 23
  • Мнения: 656
 Thinking
Каква ли съдба го е сполетяла този младеж, та се е обърнал така към голата плоска, равна, студена (и без дупки) стена? Видимо страда от това и си е сложил торба на главата...

# 24
  • Мнения: 8 505
Не ми се е случвало,винаги аз съм била първа.Значи ли това,че съм гаднярка   angel008

# 25
  • Мнения: 3 423
Liso, прикрепената снимка наистина ли е по твоя воля в темата? Laughing

Че как иначе,
моя воля, моя снимка, моя торбичка,
мои чорапки, мои сандалки, мой човек.

# 26
  • Мнения: 4 176
Никога не ми се е случвало, аз първа обръщам гръб. Peace

# 27
  • Мнения: 2 070
Уф,  професионално изкривяване, нали съм офис момиче и си помислих, че темата е за т.н. "гръбчета" - страничките, които са напечатани от едната страна, излишни и за да не хабиш нов лист ги ползваш да пишеш на гръбчето.  ooooh! И не влизах, викам си - тая Лиска кво я е прихванало, за офис консумативи ли ще си говорим.  hahaha

Има една потребителка, мисля, че беше Клер, в подписа  и пише:

"Когато Господ затваря врати, овтаря порти"

Много ми хареса и мисля, че е така. Не че имам за Господ евентуалният гръбообръщач...

Аз гледам да си запазя взаимоотношенията с човека, бил той мъж или жена. Даже малко несъзнателно го правя, не е целенасочено.

# 28
  • Мнения: 2 070
Абе Лиске, дай опция, в която да ги има всимките отговори, те не се взаимоизключват, при мен поне са всичките.

# 29
  • Мнения: 3 423
Давай, дещовиди, анкетата е твоя!

Общи условия

Активация на акаунт