Признавам , дебела съм

  • 11 137
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 534
   4) да се научим да оставяме храна в чинията. Може да е нищожно количество, но е важен самият акт на способността да НЕ изядем всичко.
Написах целия този ферман, защото "писна ми" споделя, че търси нещо различно от диети.... Simple Smile
За което съм ти благодарна   bouquet
Винаги изяждам всичко , което съм си приготвила в чинията
Понякого ми е ставало тежко , но пак го поглъщам
В този ред мисли вече ще си сипвам в малки чинини или по-малко количество
Преди 10 минути обядвах
Малко зелена салата , разбира се тя при мен е с маслини , репички , краставичка и сос от синьо сирене (само ме вижте какъв съм чревоугодник и как ще стане това с отслабването , незнам)
малка пилешка пържола (от готовите)
Гарнитура около 150 гр , ориз с гъби , задушени в червено вино

# 16
  • Мнения: 5 370
И аз да се присъединя към Женя. Еми не съм това, което бях-за жалост. И не поглъщам чак кой знае какви количества храна, но просто вече не съм под 30, а гоня 36. За протокола-кантарът показва 75 кг. на 162. Колежките казват, че ги лъжа, защото съм изглеждала много по-малко, не знам. ooooh! За мене идеалните килограми са около 62-65, явно ми тежи кокалът, но кой може да го докаже реално това дали е така? А когато съм бивала по стандарта "минус 10"-тоест, 52-54 на 162, съм изглеждала болна и състарена.
Работата ми е много застояла и "компютърна". Иначе преди 4-5 години само ядях неверояни количества храна , никакво разделно хранене, шоколад и не дебелеех....защото бях даскалче нещастно и от нерви не качвах нищо. Twisted Evil
Женя, не си сама, не бой се. Това го казвам не като утешение, де, в момента имам една идея, ако подейства-ще ти я споделя.  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 280
Аз  на 1 януари бях 73,600 а съм 160 висока..сега съм 67,5..  Стегни се,можеш да го направиш! Не си 130 кила...а и да беше,виж как мамите свалят от много пове4е от 73 като начало..Но с глад няма да стане.../мое мнение/,да свалиш 15 кила не е шега работа и си иска време,но до лятото ще си ги смъкнала.Ама ти какво мислиш,4е на нас не ни се яде ли?Как и аз бих захапала твойта баница....само като четях и преглъщах ве4е...Избери си режим,или просто махай хлабни-непотребни,и сладкита неща...после намали малко и мазнините..и задължително някакъв спорт,почни с разходки...и ще видиш как ще стане работата.Намери си дружка,мотивирана,и двете действайте..4ети форума,тук е истината- Всички мами са страхотни сладурки,и ще получаваш информация,и съвети от цял свят!И никакво отказване...ина4е..от 73 до 103 кра4ката е 1../Аз я мога,много ми се отдава...качвам за норматив../   bouquet

# 18
  • Мнения: 625
Аз съм със същия проблем и същите данни-165 см,73 кг EmbarassedЗнам,че изглеждам ужасно,не ми стават дрехите,които носих дори като бременна,но нямам воля да отслабна.Обичам да готвя и постоянно си угаждам.Така и двамата с мъжа ми сме се превърнали в лоени топки Confused
Някой има ли начин да ме накара да не ям?
Успех на авторката на темата и на всички с "нашият" проблем!
Можем да си основем клуб на дебеланите и да се мотивираме взаимно,като всяка седмица всяка ще прави отчет на колкограмите си.

# 19
  • Мнения: 5 370
Аз съм със същия проблем и същите данни-165 см,73 кг EmbarassedЗнам,че изглеждам ужасно,не ми стават дрехите,които носих дори като бременна,но нямам воля да отслабна.Обичам да готвя и постоянно си угаждам.Така и двамата с мъжа ми сме се превърнали в лоени топки Confused
Някой има ли начин да ме накара да не ям?
Успех на авторката на темата и на всички с "нашият" проблем!
Можем да си основем клуб на дебеланите и да се мотивираме взаимно,като всяка седмица всяка ще прави отчет на колкограмите си.

Даааа, и предлагам в тоя клуб мамчета, дето искат да станат от 52 48 кг, да не пишат.Щото едно е да преминеш от "тежка "категория в нормална, а друго-от петел в муха, нали? Wink

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 6 336


Галхен ти колко успя да свалиш, с този режим  newsm78

Около 10 +-   за 8 месеца,имам още толкова.

 Докато кърмех ,бях стигнала 78 кг,почти колкото влязох да раждам   ooooh!, а и аз не съм от височките . Когато спрях посвалих малко и после - мъчение , хапчета и глупости без ефект . Зелевата супа я почнах на 75 кг,сега се въртя около 65-66. Целта е поне 55-56 .

писна ми, пробвай за 7 дена,дори и да не издържиш докрая ще усетиш някакъв ефект и ще се амбицираш.Аз също не вярвах на диети и ме е яд ,че не почнах по-рано.Запалих се от майка ми,която отказвайки цигарите качи много и прави няколко пъти Зелевата супа.Това не е гладна диета,дори и да не я спазваш 100%,както правя аз често  Embarassed,пак има ефект.
 2 кг- 2 кг,кой ти ги дава. Wink

# 21
  • Мнения: 14 490
sweetkids_mama, защо все пак не пуснеш такава тема относно книгата? ако имаш време разбира се да описваш всичко. много полезно ще е защото дебелеенето е основно женски проблем и решението му наистина е в промяна на психичната нагласа, съчетано с малко повечко движение.
колкото до слона, петела и мухата - ако използваш храната като успокоение рано или късно от муха ще станеш слон. не дискриминирайте така лесно  Wink

# 22
  • Мнения: 2 534
sweetkids_mama, защо все пак не пуснеш такава тема относно книгата? ...решението му наистина е в промяна на психичната нагласа,
Peace

# 23
  • Мнения: 1 975
Здравейте на всички Hug
И аз имам същия проблем - изглеждам като хладилник Мраз от малките Cry - 160см. 61кг, което е ужасващо. Никога не съм била слаба, но и над 56кг, не съм била и сега ми е супер гадно Crazy При мен проблема е да започна веднъж диета и мога да издържа доста време, но спра ли я изяждам всичко, което ми е пред очите. И както се досещате се получва йо-йо ефект. Гладувам и после яко тъпчене #Crazy Имаше една мама, на която в подписа й пишеше - "Вечно гладна и дебела" - е и аз така се чувствам на моменти Cry

.........
Даааа, и предлагам в тоя клуб мамчета, дето искат да станат от 52 48 кг, да не пишат.Щото едно е да преминеш от "тежка "категория в нормална, а друго-от петел в муха, нали? Wink
Много ми хареса това, и на мен ми е много тъпо да си говорим за отслабване с щеки hahaha

# 24
  • Мнения: 1 263
Даааа, и предлагам в тоя клуб мамчета, дето искат да станат от 52 48 кг, да не пишат.Щото едно е да преминеш от "тежка "категория в нормална, а друго-от петел в муха, нали? Wink
Може би,не е въпрос на дискриминация , а на обмяна.Защото ако си 52 кг имаш една обмяна на веществата и отслабването следва някаква линия,но ако си 75кг си с по забавена обмяна и същата линия няма да доведе до идентичния резултат.  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 280
Добра идея.Ами хайде някоя мама да отвори темата...За мами от  62 до 75..нещо подобно...Така си е,метаболизма при 73-75 и съвсем различен,темпото на сваляне също,натоварването във фитнеса-също...аз като започнах ударно във фитнеса и закъсах със ставите и краката,та понамалих темпото...Големи са различията...

# 26
  • Мнения: 2 534
Pinkito , много подходящ за темата аватар  hahaha

# 27
  • Мнения: 1 280
Ами аз нали съм на Ниско Бъглех.диета....та да се подсещам всеки път какво трябва да хапвам,а не само о4ите ми да са в сладките хубавини...на мен там ми е проблема... Embarassed Но напоследък съм много стриктна,нямам издънки,и резултатите са много добри..доволна съм,но и спортувам редовно.

# 28
  • Мнения: 2 959
...Пробвах с разделно , не се получи , безкрайно трудно ми е да приготвям две менюта , едно за мен , едно за съпруга ...
Писна ми, ами че Ти си направила една важна крачка, с това признание което правиш. Да успееш да се погледнеш отстрани и да се прецениш как изглеждаш в чуждите очи, поздравления! И как не е станало с РХ, колко време си даде шанс, 1седмица или не беше и толкоз?! А това че обичаш храната и да готвиш, не е автоматически свързано с поглъщането на големите кол- ва. А и съвета който Ти дава Галерида е добър особено за лятото, и съвсем не означава "глад", а просто Ти самата да покажеш на Себе си това което всъщност си- едно силно и волево Момиче, което може да направи много за да постигне мечтата си.
...Някой има ли начин да ме накара да не ям?...
Мамо Вени, ако това си Ти на аватара с Гошко, изглеждаш доста добре. А на въпроса Ти, да, има и това е Човека който Те познава най- добро, т.е. Ти самата. И Ти можеш да го направиш заради Себе Си, заради тоз Чаровник с привличащият поглед от подписа Ти. Той заслужава Мама да бъде усмихната и щастлива.
Майче на сладки дечица, благодаря Ти за споделянето за хубавата книга, наистина си заслужава. Да се научиш да разбираш нуждите на Тялото си, кога е гладно наистина и от каква точно храна има нужда е трудно в началото, но доста ценно познание след това.

# 29
  • Мнения: 2 534
Калида , разделно се храних почти месец , това е и най-доброто ми постижение с кг-те , започнах на 70 и свалих 2 кг , но след това станаха 5 оттгоре

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 22:30 от писна ми

Общи условия

Активация на акаунт