От Фризивома ще се изака ли???

  • 872
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 439
На вашата възраст и ние имах ме същия проблем с акито,но по съвет на педито с Фризовом Peace се регулира.Тя беше против Дуфалак-да не привикне стомахчето

# 16
po povod dufalaka na6ata pediatarka ni go izpisa za6toto go izakvah vsqka ve4er s termometar4e moito bebe dadohmu dufalak 2 pati i toi zapo4na da posinqva da pi6ti s dve dumi se natrovi zapo4na da aka sam ot qbalkovia sok nqmame tri meseca no mu go davam ot masec i sega mu e dobre taka4e istinata e v qbalkovia sok

по повод дуфалака нашата педиатърка ни го изписа защото го изаквах всяка вечер с термометърче моито бебе дадохму дуфалак 2 пъти и той започна да посинява да пищи с две думи се натрови започна да ака сам от ябълковия сок нямаме три месеца но му го давам от масец и сега му е добре такаче истината е в ябълковия сок

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 19:13 от Vivi

# 17
  • Мнения: 258
При нас помага само Дуфалак.Пробвах какво ли не,и ние сме на кърма и Фризовом, от първия месец започнах да му давам сокчета от ябълка и круша и овесена вода му давах и нищо.Така, 4е започни с най-безобидните за бебчо варианти-Фризовом и масаж на коремчето по часовниковата стрелка и много леко притискане на крачетата към коремчето и дано се изака, защото знам колко е мъчително това. Успех Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
На вашата възраст аз давах овесена вода при запек на 3 хранения през деня/не знаех за глутена и не е имало проблеми/.
Предписаха ни Фризовом заради повръщането,коликите и запека- останах много доволна от него и така и не го смених.Просто след време постепенно го изместих с Фризо1 като спря за повръща.
Ако искаш да го даваш само заради запека -не мисля че е правилно- все пак е мляко против рехлукс newsm78
Ако все пак решиш да го даваш- не очаквай моментален резултат-акането ще се нормализира и ще стане всекидневно чак след седмица прием...
Щом кърмиш- защо не хапнеш нещо разхлабващо?

Общи условия

Активация на акаунт