Какво е 1-вото нещо,което купихте за бебето си?

  • 11 740
  • 155
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 309
Бях в 6 месец бременна и купих 2 бодита, и до днес си спомянм с какво вълнение ги избрах, изпрах ги, изгладих ги и им се любувах Rolling EyesПосле като се почна, сумати ненужни неща накупих.

# 91
Здравеите,парвото нещо което купих беше едно боди купих го оште когато биах вав 5-тиа месец,остават ми още 2 месеца и мислех да не купувам повече нищо защото ме биаха наплашили,че не е на хубаво.Сега вече сам напално убедена че триабва да продалжа,благодариа ви за което

# 92
  • Мнения: 6 461
Когато започнах да пазаря за Тошко пърото нещо което му купих беше комплекта за изписване.
А за Пламен бяло поларено одеалце.

# 93
  • Мнения: 812
То е ясно че ще купя всичко преди да се роди бебето,но защо бабите казват че не е хубаво ?Никой ли незнае?

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 12:29 от nadi666

# 94
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Първата покупка беше кошница за кола и няколко дрешки.Не се връзвай на това,че не трябва да се пазарува предварително.Купи каквото си прецениш,а след като се роди бебчето ще получи много подаръци от роднини и приятели,така че не прекалявай с покупките. Peace

# 95
  • Мнения: 1 264
То е ясно че ще купя всичко преди да се роди бебето,но защо бабите казват че не е хубаво ?Никой ли незнае?
Да не би да се случи нещо лошо с бебчо.

# 96
  • София
  • Мнения: 5 079
Едно много сладичко и мъничко костюмче от три части, с шапчица... Heart Eyes

# 97
  • София
  • Мнения: 1 350
Първо  взех ританки блузка и шапчица

и аз така още като показа теста две чертички  Laughing

# 98
  • Мнения: 5 362
Преди да се роди не помня вече,но след като се роди първото нещо беше биберон,който така и не използвахме Grinning

# 99
  • Мнения: 3 537
едно много сладко боди купих Laughing

# 100
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Първото бяха едни много сладурски чорапки още във 2 месец.

и оранжева блузка Hug

# 101
  • Мнения: 476
Аз още нищо не съм купила, а така се изкушавам... , но бебчо ще се появи в края на лятото, а сега дрешките са още едни зимни или пролетни, а аз не мога да преценя колко ще е голям през зимата, за да му купувам още от сега  Hug
Иначе очите ми остават в бебешките неща, особено дрехите  Grinning

# 102
  • Мнения: 27 524
чорапки. Розови. Не бях бременна още. Имам момче  Mr. Green
Не робувам на предразсъдъци.

# 103
  • Мнения: 3 478
Ваничка Mr. Green в 6та седмица.

# 104
  • Мнения: 795
Бебешки бодита, ританки и чорапки  Heart Eyes

 Peace И аз така, отидох в магазина със списък  Party

Общи условия

Активация на акаунт