Фолклор за отслабване и спорт - 2 част!

  • 15 953
  • 374
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 277
Dessi-tata, zabelqzahte li Margi kak tantzuva: stypalata i sa vse horizontalno na zemqta. Az kato tantzuvam, stypvam na prysti. Moje bi zatova izglejda tromavo. A Margi se nosi vyv vyzduha...
Razkazvaha ni kak sa se zapoznali Wink  1dating luvbed
Itzo e bil  cold a Margi  smile3546 Mryzne, ama kvo da pravi 4oveka - zaradi jenata na bos krak 4orap ubuva!
sladuri be... Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1 063
Здравейте милички, да знаете как ми става едно топло и хубаво като Ви чета newsm03  love001
Още повече ме е яд, че не бях в неделя, за да тренирам джангурица и граовско с вас Crossing Arms,иначе изпита мина и то много добре, но то е защото Деси ми стиска палци LaughingИмам още 4 Wink, почивката е чак юни  cry
Mamma T нищо не разбрах, как са се запознали newsm78
Цомбе дразни ни ти, дразни cry, да вземем да заформим едно събиране на ансамбъла, пък белким ме пуснат да дойда Embarassed

Чао   mrstraetz

# 77
  • Мнения: 277
Na pyrvata im sre6ta Itzeto e umrql ot stud, dokato Margi e pu6ila Wink Opitah se da izpolzvam emotikoni, e ni6to ne postignah Sad

# 78
  • Мнения: 1 063
Споко, просто на мен ми трябват повече обяснения Laughing

# 79
  • Мнения: 2 950
Мръзнал мръзнал, ама на края Марги го стоплила - много са ми сладки тия двамата!  Hug

# 80
  • Мнения: 41
Извинявайте, че се намесвам... но вие да не спортувате чрез народните танци??? МОже ли да ми кажете ако е така, къде се осъществява това и как се записва човек??? четох но нищо не разбрах newsm78

и аз танцувах преди години...сега чакам да родя и това би бил приятен начин да вляза във форма:)  Hug

# 81
  • Мнения: 2 950
Мдааааа, ходим всяка събота и неделя. В 144 СОУ, което се намира в Младост, точно срещу Кауфланд, на гърба на Патиланци - жълто е. В събота сме от 10, а в неделя от 12,30 часа. Успух с раждането и после те чакаме!  Hug
Всъщност и сега можеш да дойдеш поне някое по-бавно хорце да научиш - много е готино. Simple Smile

# 82
  • Мнения: 1 063
Хей здрасти wavey, минавам да Ви видя как сте Laughing, а и да Ви кажа, че съм на изпит и пак няма да дойда, и дано не се повтори ситуацията от неделя  Peace

  love001

# 83
  • Мнения: 277
Zdarveite!
Az cqla sedmitza ne sym vlizala vyv foruma, ama kato gledam, i vie ne ste se vklyu4vali mnogo-mnogo  newsm78
Iva, uspeh na izpita! Koi den e vsy6tnost - sybota ili nedelq???
Ostanalite: nqma da syjalqvate, ako doidete Wink
Do utre!


to kato gledam, mai "do sled malko" trqbva da kaja, 4e minalo poluno6t ve4e  smile3524 newsm46

# 84
  • Мнения: 1 063
Mamma T днес ми е изпита от 10 часа, благодаря за пожеланието Peace
А вие да се натанцувате хубаво и да не научите много нови хора Weary

# 85
  • Мнения: 634
Приятни танци утре Peace
Днес се поизтощих, по-скоро ми беше много мързеливо Tired
Утре заминавам на село Mr. Green, че всички баби са цветета и да ги уважа Wink

# 86
  • Мнения: 10 758
Аз не можах да дойда Cry
Ходих да пазарувам за утре, че щерката има имен ден Wink

# 87
  • Мнения: 2 950
Момичета, разкажете какво стана в неделя! Много ми липсвахте - толкова си свикнах с вас, че един ден да пропусна и много ми се вижда!  Cry
Учихте ли нещо ново? И какво се разбрахте за следващата ъбота и неделя - нали е Великден?

# 88
  • Мнения: 1 063
А аз да питам какво стана и през двата дни? Laughing

# 89
  • Мнения: 1 021
Такааа, да кажа на неидвалите в неделя!
Другата седмица няма да имаме и двата дни  Sad , защото се предполага, че по-голямата част от ансамбъла  Wink ще пътуват!
Отново ще тропкаме на 14.04 след Великденското угояване.   261uu  261uu  261uu
В Неделя отново бяхме малко някъде 6 или 7 танциорки  Crazy  Учихме ново хорце - Малишевско - по предложение на Мина
 Hug
Спорна седмица на всички!

Общи условия

Активация на акаунт