ВМ-НВХ Ям мазно в изобилие-отслабвам без усилие 12 част

  • 16 384
  • 376
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 956
И Дичето само чете , а не пише  Cry
Не съм се изучила толкоз,че да пиша тука  Blush  Wink
ама ми и любим сериал и за туй съм в редовната публика  Heart Eyes

# 316
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Ама то не е тоя сИриал само за изучени - нали трябва да напишеш за да ти кажат гурутата на тоя режим дали е добре и какво още може да се направи . Да не мислиш , че аз съм се изучила... Айде пиши поне яденетата, за да могат главните героини да ти казват кое е тъй и кое не е ....

# 317
  • София
  • Мнения: 6 810
Уау!
Denichkata, това корем на раждала жена ли е?  Shocked Такива плочки до горе никога не съм имала, моите ги докарвам малко до по-ниско. Е, сега плочки няма де, ама как да има, като не правя коремни преси. Т.е. има, като си стегна корема се показват, ама ако не го стягам нарочно хич ги няма.

# 318
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Дениии -засенчи ме отвсякъде, аз си мислех,че имам плосък корем,ама ти направо ме удари в земята-браво  bouquet Heart Eyes
Кейки съжалявам за вашта глава-аз имам също мигрена, но не по 10дни, за 2-3минава,ама с голям зор,щото ходя и на работа с нея и си повръщам тук на работа, и си нося торбите под очите и другите екстри. Да ти кажа забелязала съм,че като ям какао и шоколад, люто също и сякаш ми се засилва главоболието-ама ти знаеш сигурно. Айде лекувай са,кат са почувстваш по-добре заповядай пак, ний сми тук щот скоро няма да стопявами-поне азе Heart Eyes

# 319
  • Мнения: 2 897
Klemy,

не, не, споко не съм раждала.
Това ми едно от малкото неща, които природата ми е дала на вересия (когато съм слаба де) - нито коремни преси правя, нито нищо. Подарък са ми  Wink Ако можеше и бедрата да са така...

# 320
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
[ ний сми тук щот скоро няма да стопявами-поне азе Heart Eyes

И какво сега - как сме са стопили ( щот аз май повече не искам  Rolling Eyes )
нямя да сме у сериала ли  newsm78 . Аааааа без такивамити ....А тез килца ка се задържат  Crossing Arms

# 321
  • София
  • Мнения: 6 810
Успокоих се.  Laughing

# 322
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Дени, браво за плочките! Ей момичета с режима и гимнастика дали след година и аз ще имам наличие на такива. Аз си легнах за малко и ужас сега ми е лошо и хич нямам сили макар че доста ядох.Пък да кажа за сиренето и аз не мога без него. Хайде чао за сега! И желая на всички много усмивки в този мрачен ден!

# 323
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Уф, днес ми е много гладно- обикновено не е така, но сега ако мога ще излапам хладилника.
Досега
Закуската- кашкавалец- 30-40гр;, кафе с мляко;
обяд- кюфтенца с краставица;
после гризах бекон и гъби от консерва, 3-4 л. мляко;
вечеря- най- вероятно ще е супа от тиквички със сирене.
сега- не мога да открия нищо дето да ми се хапва,
така че отивам да водя дечко на танци и да пазаря  Mr. Green

# 324
  • Мнения: 135
Къде са героините бре, що тъй в петък вечерта никой няма. Знам аз че купонясвате, то и аз отивам на купон след малко, ще гледам да съм твърда - никакви сладки повече. bowuu
Ядох малко лукакнка с майонеза Sick, дали може - май луканката не е много подходяща за моите отслабващи цели, но...хладилника дрънчи печално днес и друго не ми дойде на ум. newsm78
Лека вечер ви желая, милички! Heart Eyes

# 325
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Фтюю то не е за разпраяне-чак ми е неудобнесто да са появявам тук и да ви излагам резила си-ъххх, нали ви казах за двата РД-изтървах са докрай-алкохоли и коли, луканки и филета, сухи мезета, кашкавали солени- пилета обезкостени.
То да беши туй ми глейти кво става нататък-ядаф аз с мисъл тренировъчна, тръгнах си от работа към залата и почти стигнах до нея,ама отидох на спирката и си взех автобуса за вкъщи-ей туй що го напрайх   33uu просто някой дюбел ми падна и видията фръкна-разглоби ми са дънната платка и совсем не разбрах как зех завой и са прибрах.
Че и легнах-уморен са почувствах-и как няма с толкоз въглехидрат и кат съм заспал.....чак сига са сабуждам-бря, ко се е случило с мен. Понеже ужасно ма човърка оная съвест goodandevil са напънах 20мин с гирите, ма то нищо работа.
Не съм вечерал, пия вода кат бедуин, много съм жедън, утри съм първи на стадиона-само пък да е заваляло пак дъжд Twisted Evil
Добре,че съм Рюжюсьор и не мога да са самоизключа,щот такова поведение не е нормално за нашта тема
Маймуна очалата-фпю  #Splatуууу  Close

# 326
Ново фото виждам тука
с образ тъй познат и мил.
Ала манджата объркал-
кльопал,кльопал Тонимир,
че кола пил безспир!

Апропо, за какво викахме УРА, де е Джуниор?

# 327
  • Варна
  • Мнения: 5 193
еее де го джуниъра-нъл ви писах другата седмица ще е тук-с каков матриал сти заели мозъчната гънка,че не четете ма задълбочено
Ох изпих водата, свърши минерала,
пущам чешмата-няма стани тъй,
тоз солен мръвколак и кашкавал изсмукаха ма въй
Сига подул съм търбуха и само са провлачвам медузно
ту на леглото ту на софата са излягам гузно
Що такъв съм глупав Тихомир, що прая глупости безспир
хем наясно съм за щетити незастраховани
случващи са на мойти телеса образовани
ай да ходя пак за вода,че пресъхна нашта мома
пий пий водица малка моме с проста главица
да ти доди акъла за малко на гости
да са избавиш от тез прегрешения прости
ай да си полегна пак,че уморен е моя крак

# 328
еее де го джуниъра-нъл ви писах другата седмица ще е тук-с каков матриал сти заели мозъчната гънка,че не четете ма задълбочено

 Confused Ваа, кък можах да допусна туй разконцентрирование ужасно...Ми то алкохоля до де води...никви бири вечи!Звинявам са, ТихомиреHeart Eyes

# 329
  • Мнения: 2 897
Отчет за днес

ленено семе
кафе с мляко
- 2 яйца; 60 гр бекон; 40 гр чедър; задушени моркови
- в заведение: салата от пилешко месо; авокадо; домат; зелена салата; краставица; зеле; моркови; гъби; цвекло + парче свинска пържола от чинията на другарчето
кафе с мляко

Кал 883
Мазнини 53%
Белтъчини 34%
Въглехидрати 13%

Необичайно малко калории като за мен.. Бях на 3Д кино да гледам "300" и се замотах навън, пропуснах обяда и вечерях въпросната салата. Не ми се тъпче в 22.00 вечерта само, за да докарам калории.

Общи условия

Активация на акаунт