Кларинол КЛА 1000 на Walmark

  • 88 386
  • 398
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 050
Момичета, аз днес отидох в аптеката да го търся този Кларинол, но аптекарката ми препоръча БиоАктив КЛК 1000 на Фарма Норд. Каза, че е по-хубав, а тя го пиела от няколко седмици и сваля по половин килограм седмично, без спорт и без диета. Всех си него пък ще видим. Струва 25 лева, около 80 капсули. Тук го продаваха и на блистери - 6 и нещо единия. Аз си взех само два да пробвам. Един блистер е с доста капсули, а се пият по 2 на ден.
като ги изпиеш и минат 2 седмици кажи дали действа Hug

# 16
  • Мнения: 861
Поредната заблуда. Поне аз така си мисля. Глад му е майката Embarassed(сори ама си е така).

A когато и гладът не помага?!  Sad Защото при мен е така.

# 17
  • Мнения: 73
 само newsm39 newsm39 newsm39 и хранителен режим eat! това е!няма вълшебни хапчета.

# 18
  • Мнения: 2 159
споделете дали има ефект, записвам се и аз да следя

# 19
  • Мнения: 599
. Но като всяка друга аминокиселина, трябва докато се пие да се изразходва огромно количество енергия за да се разградят мазнините
 

не е амино-, а мастна киселина  Peace

# 20
  • Мнения: X
Ами записвам се - взех си днес опаковка 30 капсули за 17.49 пък да видим  Rolling Eyes
Малко ме съмнява дали ще има ефект, но нищо не пречи да пробвам.

# 21
  • Мнения: 3 268
Купих си снощи Кларинол Кла 1000 за 20 лв,30 таблетки.Почнах го,пият се по две на ден.Ще видим.

# 22
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 395
Успех момичета! Дано има ефект и си струва парите. Чакам да споделите резултати.

# 23
аз си го купих вчера от аптеката 30 табл. струват 18 лв., а 60 табл.-32 лв. - пият се по 3 табл. дневно. имало страхотен ефект, казват. аз го почвам ще ви уведомя после

# 24
az iskam da popitam kolko vreme trqbva da se pie tozi clarinol,4e da ima efekt.i koito go e pil neka kaje dali deistva

# 25
Здравейте, случайно попаднах в този форум и на тази тема.

Виждам, че много от вас имат нереално големи очаквания от КЛА, било то Кларинол, на Фарма Норд, Адифарм или каквато и да е друга фирма. Истината е, че КЛА има не особено голямо липотропно действие, което обаче при едно продължително приемане + абсолютно задължителните за всеки, който иска да сваля килограми, диета и кардио (аеробика,  движение, спорт...) може да даде доста добър резултат. А може и да не даде - както знаете всеки организъм е индивидуален. Например - някои се кълнат, че свалят килограми благодарение на Омега-3, други - Л-Карнитин, и т.н.

И така, като се има предвид цената на всеки КЛА продукт, за който съм чувал, мога да изкажа своето лично мнение, че КЛА не е особено ефективен продукт, най-вече имайки предвид съотношението цена-ефект. От две-три опаковки КЛА едва ли ще усетите резултат, какъвто внушава рекламата на Кларинол, например. От два-три месеца прием - може би да.

Добрата страна е, че поне според изследванията направени до момента, КЛА е доста безвредна, за разлика от други по-ефективни препарати.

Мисля, че КЛА е добър вариант само за тези, за които парите не са проблем.

# 26
  • Мнения: 73
Здравейте, случайно попаднах в този форум и на тази тема.

Виждам, че много от вас имат нереално големи очаквания от КЛА, било то Кларинол, на Фарма Норд, Адифарм или каквато и да е друга фирма. Истината е, че КЛА има не особено голямо липотропно действие, което обаче при едно продължително приемане + абсолютно задължителните за всеки, който иска да сваля килограми, диета и кардио (аеробика,  движение, спорт...) може да даде доста добър резултат. А може и да не даде - както знаете всеки организъм е индивидуален. Например - някои се кълнат, че свалят килограми благодарение на Омега-3, други - Л-Карнитин, и т.н.

И така, като се има предвид цената на всеки КЛА продукт, за който съм чувал, мога да изкажа своето лично мнение, че КЛА не е особено ефективен продукт, най-вече имайки предвид съотношението цена-ефект. От две-три опаковки КЛА едва ли ще усетите резултат, какъвто внушава рекламата на Кларинол, например. От два-три месеца прием - може би да.

Добрата страна е, че поне според изследванията направени до момента, КЛА е доста безвредна, за разлика от други по-ефективни препарати.

Мисля, че КЛА е добър вариант само за тези, за които парите не са проблем.
Peace

# 27
  • Мнения: 578
iguanka, цяла седмица го пия вече този КЛК на Фарма Норд. Още не съм се мерила за да видя има ли ефект. Изпила съм само половината опаковка. Естествено чудеса не очаквам, но поне някакъв ефект се надявам да има. След седмица-две ще започна и курс от масажи и тогава ще видим какво ще стане.
Ако има ефект, обезателно ще пиша Hug

# 28
  • Мнения: 1 449
Момичета, аз днес отидох в аптеката да го търся този Кларинол, но аптекарката ми препоръча БиоАктив КЛК 1000 на Фарма Норд.

И аз пия този, но разчитам най-вече на спорта. Това е просто добавка...

# 29
  • Мнения: 170
Тоя път реших да не съм аз опитната мишка, а придумах съпруга ми да се пробва. Купих му Кларинол Кла на Валмарк - 60 капсули около 32 лв. Ще пие по 3 дневно и ако има ефект ще го почна и аз.

Общи условия

Активация на акаунт