Спамо- чат темичка (12- 18 март) Среща- гореща!

  • 17 638
  • 863
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 752
aleks  ти от къде си, че нещо ми се губи тази информация Mr. Green


Е как от де бе, от столицата на попфолка - Димитровград...или може би Пайнерград Mr. Green

# 706
  • Мнения: 10 752
Разучавахме един танц на Бяла роза ooooh!Много труден беее ooooh!

# 707
  • Мнения: 15 619
Бомбич, аз вярвам в теб!!!
Не тебе да скъсат, ами ти тях да не гътнеш?!?!?! Mr. Green Mr. Green Mr. Green ..скриеш топките и прочие... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 708
  • Мнения: 7 710
Лакирам сe и ми е трудно спамкането  Laughing

Последна редакция: сб, 17 мар 2007, 15:57 от mylenka

# 709
  • Мнения: 15 619
Лакирам си и ми е трудно спамкането  Laughing
Не ти приказвам повече!!!! Naughty Naughty Naughty
Хич не отбираш от Пи Ар-съвети!!!
Троши си главата тогава! Crossing Arms

# 710
  • Мнения: 7 710
Лакирам си и ми е трудно спамкането  Laughing
Не ти приказвам повече!!!! Naughty Naughty Naughty
Хич не отбираш от Пи Ар-съвети!!!
Троши си главата тогава! Crossing Arms

 Cry След малко, деееееееее Cry Crossing Arms

# 711
  • Мнения: 10 752
Бомбич, аз вярвам в теб!!!
Не тебе да скъсат, ами ти тях да не гътнеш?!?!?! Mr. Green Mr. Green Mr. Green ..скриеш топките и прочие... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Само женки бе, кви топки, кви 5 лева.
Хореографчето беше мъж, но беше с гаджето си, а и нещо не е за мен, не ми ареса Mr. Green

# 712
  • Мнения: 15 619
Бомбич, аз вярвам в теб!!!
Не тебе да скъсат, ами ти тях да не гътнеш?!?!?! Mr. Green Mr. Green Mr. Green ..скриеш топките и прочие... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Само женки бе, кви топки, кви 5 лева.
Хореографчето беше мъж, но беше с гаджето си, а и нещо не е за мен, не ми ареса Mr. Green
Има и жени с топки, мари!!!
Ти не знаеш ли?!?!
Аз съм срещала...

# 713
  • Мнения: 530
Ех   питах аз и пак да питам кога ще  се куронясва Мис  Whistling

# 714
  • Мнения: 10 752
Ех   питах аз и пак да питам кога ще  се куронясва Мис  Whistling
От де да знам Rolling Eyes

# 715
  • Мнения: 7 467
Да не повтарям цитата пиша на чисто  Mr. Green

24.03 - от 19.30ч. Студентски град , ресторант Градина - бл. 60 до Зимния дворец . Ресторантът е с дисководещ и певица -чалга и народна музика!!!

Ето карта  Градина
Ходи се с автобус 94 или 280, а маршрутките са 5, 7, 8, 45, 27, може и други да има :thinking:23 и 49, а 20 и 32 са до зала Христо Ботев (2 спирки преди Зимния и Градина).


Заявки за присъствие до петък !!!


До тук сме 18 човека + трима под въпрос Laughing


Още някой да се присъедини?  Whistling


# 716
  • Мнения: 530
Лео ей таквази тоалетна искам за сватбата  Mr. Green

# 717
  • Мнения: 7 710
Лео ей таквази тоалетна искам за сватбата  Mr. Green


Да се чувстваме поканени ли????  newsm78 Mr. Green

# 718
  • Мнения: 530
Лео беше постнала едни снимки в една друга тема и затова споделям мечтата си   Joy
иначе като поръчам поканите ша са види  Crazy

# 719
  • Мнения: 4 472
Мога ли да доведа още една купонджийка на купона, без да е от форума? Лео? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт