Слънчева, усмихната нова седмична мартенска тема - 12-18.03.2007

  • 3 713
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 049
Зайченце, оправи ли се Криската, сменихте ли матрачето? Лека и не толкоз емоционална седмичка Ти желая, и дано уикенда с 1/2 Те е презаредил с енергия и желание да бъдеш с нас!
Купихме му нов матрак и за сега обрива взе да изчезва  Peace
Направихме саксии с разсад, дали така се казваше  newsm78 надявяме се след някой друг месец да си засъдим българско домати  Praynig Peace
Вие сеете ли си зеленчуци ?

# 16
  • Мнения: 2 959
Привети, Момичета!

Романтичке, къде си днес? Пак ли по семейни дела хвърчиш?
Наничка, как сте с Габи? Ще идва ли баба на гости?
Чумби, как мина рожденното партито с фамилията?
Мамо Б, да знаеш че ни липсваш, не само на Майка, но на всички! Успех с работата, педиатрията, финският и да немериш време и любовта да я вкараш в ежедневието си! Как е Гогата?
Мамо Щтрумпф, бързо оздравяване Ти желая!
Тали Дан, успех с документите и дано таз седмица се похвалиш с ново жилище!
Бременелките- Ивалекс, Сонитка, Шура Пиколинка, МегиХ, как сте? Лека и безпроблемна седмичка 2 в 1 Ви желая!
Звездице, страхотно начало на една още по- прекрасна седмичка си направила. Благодаря Ти!
Аниджи, много Ти е звучна фамилията! Как мина избраният мартенски ден, хареса ли Ти?
Амейка, много си лаконична, докъде стигна с апартамента, 01.04. наближава?
отида да ви почета малко,да видим какво сте правили докато ме нямаше ...
Бебинщайн, какво да сме правили, липсваше ни с една дума. Аз си мислех че си ми сърдита за нахлуването, а Ти семеен уикенд си имала. Как са мъжете Ти, а твоят малчуган обича ли спорта или си пада по музиката?
Макдирокче, оздравя ли вече?
Дессинка, много хубав аватар имаш! Успех с работата, още малко и ще чакаме да се похвалиш с постоянен пост, нали?!
...дъно, че то беше изгоряло и ще сменим и захранването, оказа се, че то е виновно за проблема с дъното ...
Очиларке, ами че то на цялостен ъпгрей прилича?! Дано вече нямаш подобни проблеми. А Мирелката вече конкурира ли те за компютъра или все още не го е "открила"?
...Направихме саксии с разсад, ...
Зайченце, Твоят Любим явно доста му допада бг начин на живот, вино започна да си прави, сега и зеленчуци си сее, явно доста му е допаднал престоя в БГ лятото. Планираш ли пак ходене таз година? А аз тук не съм пробвала разсад да правя, но с това време не знам кога ще има време да чакам зеленчуци. Румянка от НЗ май правеше разсад. Дано обрива да изчезне на Криси, че сигурно доста го мъчи детенцето.
Вес, аз съм се объркала, мислех че живееш в Испания, а Ти сега за Швейцария говориш. А каква конференция има 1/2- та Ти другият месец? Покрай тез курсове, да не забравиш бебето?!
Майка, честита бебка на приятелката Ти, Ти си направо за завиждане с тез български съседи, преди Светлето, сега дрого Момиче. Колко често ходи Томи на народни танци?
Дундичке, а Вие с 1/2, Алеск и Дани планирате ли ходене до БГ таз година?
Петя Л, някакво ново изкушение няма ли да ни представиш, преди кифлички на Карлсон, сега полски тортички?! А Татито Ви пада ли си по хокеят, тук това е най- величаният спорт?
Ели, стягаш ли вече багажите за БГ?
Сърфлайн, а Ти къде се губиш напоследък? Как сте със Симонка?
Морки, разкошни лалета си имате в Холандия. Ти имаш ли си градинка?
Карилиусче, Ти при всяко ходене до БГ все мъдреци оправяш много ли са скъпи тез услуги в Холандия, Звездичката каза че някой неща се покриват от застраховките?
Мимката, а как върви курса, Ти вечерен ли караше?

Хубав нов ден Ви желая!

# 17
  • Мнения: 1 049
не знам дали ще си ходим, зависи от много неща най-вероятно ще решим в последният момент  Peaceа вие ще си ходите ли Peace

# 18
  • Мнения: 1 110
Kalidka, не е заради парите, ама ме е страх от техните здравни услуги.
А принципно понеже доста неща са ми правили през живота на 4енето, още по ме е страх. А наи-добре кращя и псувам на БГ (това в кръга на шегата).
И накрая - много съм си доволна от зъбарката тук.

# 19
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Здравейте, моми4ета!
Тази седмица запо4вам да ви 4ета от на4алото, 4е ина4е му губя края  Crazy
Калидка, благодаря ти 4е се сещаш за нас  Hug След като за 2 седмици  изкарах 2 ангини и двата пъти на антибиотици, сега съм по-добре. Това беше и при4ината да отложим детското парти на Тони  Tired
Желая весела и спокойна седмица на вси4ки!

# 20
  • Мнения: 952
Момичета здравейте!
Искам да ви пожелая лека, слънчева и успешна седмица. Днес бях за първи ден на работа след почти седмица покрай бебчо и чак ми е криво.
Раждането на сестричката ми е минало нормално - естествено раждане без упойки или някакви системи и сега тя се възстановява добре. Още първата вечер пожела сама да измие бебчо.
И като горда леля давам линк с няколко снимчици
ТУК

Звезди, страхотно заглавие и начало на седмичната темичка. А ти как си? Порасна ли и твоето коремче. Слушка ли малкия футболист или отсега тренира върху теб? Мечтите за нова къща са хубаво нещо, така че стискам палци да се сбъднат.
Честита ти една форумска годинка, много ми е приятно в компанията ти. Все пак ти си и главният виновник за да започна да пиша в тази темичка.   bouquet  Hug Аз чета Бг-Мамма от февруари миналата година, но се престраших да се регистрирам много по-късно. А пък то било толкова весело и забавно.
Kita - честита годишнина със закъснение, много любов, щастие, дни изпълнени с нежност и романтични нощи ви желая. Половинката ти да винаги грижовнен съпруг и татко, както изглежда на снимките. Благодаря ти за тях - страхотни са. Марти и Ина са толкова сладки като играят на брега. Ох, много рано се размечтах за моренцеееееееееее. Пътешествията са хубаво нещо и дано скоро се сдобиете с джипа, щом ви е в плановете.
PetyaL - докъде стигнахте с кънките, напредваш май лека полека. Зимата отива ли си или още е при вас?
Във вашия дом сладките изкушения явно са на почит. Обожавам мъфините и добре, че напомни за тях, та да си направим тия дни. Полската еклерова торта също изглежда голяма вкусотия.
Giorgia при вас като не се празнува 8 март, вие не отбелязахте ли празника както подобава. Вероятно поне сте пийнали по чашка в новото жилище.
А как е щерката? Милата аз определено и съчуствам, колко симулации на матура мина до сега. А всъщност самите матури кой месец са?
Dessinka и аз като теб вече взех да употребявам израза "аз съм вашата леля". То си е гордост да си леля. Скоро и ти ще гушкаш още една племенничка.
Успех на новата работа и благодаря за почерпката. Дано трите изпитателни месеца да минат бързо и да почерпиш отново за постоянно назначаване.
Поздрави Макдирок . Появи се и ти майче. Как си, добре ли се чувстваш, оправи ли се от настинката? А бъдещата кака слушка ли?
dunda - как е Дани, по-добре ли се чувства вече, а баткото добре ли е?
Вес - радвам се, че сте изкарали добре в Лондон. Лошите емоции бързо се забравят. Вие с половинката сте големи пътешественици, а както видях от снимките и много забележителности сте видяли само за 1 уикенд. Английското небе ви е зарадвало с цели две дъги.
А идеята за курса е страхотна, но какви са тези цени в Швейцария - 2200 евро и то за една работна седмица лелеееееее. Ужас!  #Crazy   #Cussing out #2gunfire
Chumbi - Да ти е жива и здрава малката принцеса. Да радва мама, татко и батко.   bouquet А как мина рожденния ден, имате ли си още гости? А дечицата как са?
м_е_р_и пътуването до Атина е било незабравимо. Чудесни фотографии на вашето симпатично семейство. Много ми бе интересно да разгледам албумчето, понеже не съм ходила до Атина, а желание не ми липсва.
Тази година, май куфари ще стягаш само, щом и океана ще прелитате. Надявам се във Флорида да си прекарате невероятно с децата, а по-късно и с таткото.
Morki как си мила бъдеща мамче, мъничко остана да се гушнете с бебо - има няма две седмици. Бързо се изтъркулват дните на очакването. Как се чувства бебчето в коремчето на мама? Обажда ли се често с ритничета и побутвания?
Много са красиви тез вашите лаленца. Направо ми озариха началото на седмичката.
pepelyashka вече с нова фризура ли си? А половинката изпълни ли си заканата да те прати в магазин за авточасти. Как се чувстваш? Какво каза на прегледа гинеколожката?
ivalex  докъде стигнахте със спалните. Изтормози ли се вече бъдещия татко от ремонта? Той явно е добър майстор щом като се е справил с водопровода сам. А бебка как е, оставя ли те да си поспиваш или будувате заедно? Почивай сега, че като се роди ще си все край нея ангажирана.
ДИдка БГ БанДИТКа как са твоите момчета? Времето тия дни наистина е пролетно и позволява да се разхождаш дълго навън.
Мимката, как е синчето дано се оправя вече. Успяхте ли да празнувате на 8 март?
Вечернице, зачудих се аз какъв е тоз нов ник очиларка, но разбрах че си ти. Гостуването на мимката е било забавно предполагам. Нямам представа на какво разстояние сте една от друга, но колко време пътувахте с колата.
А какви прекрасни снимки си направила. Извинявай, но колко мегапиксела е фотоапарата с който си снимала, понеже са прекрасни фотографиите(всъщност видях модела в сайта със снимките, ще си потърся инфо за него в нета). Майстор си, свалям ти шапка.
Ауууууу каква Великденска фотосесия си спретнала. Извинявам се, че така полюбопитствах и разгледах и Великденското албумче.
Zai4enze  как е малкия сладур, успокои ли вече? Вие сте приготвили саксиите с разсада, дано и успешно да берете собствена реколта зеленчуци. Домашната салатка си е най-вкусна.
amei много ми хареса това, което си написала за жените, послучай 8 март. И за вас ли настъпи момента на преместването.
ТинаХрис и твоят осмомартенски поздрав е много нежен и с прекрасна песен озвучен.
Но Eli_cz  определено ме разби с тоз хубавец облечен в розовко. От къде го намери. Мечтая си за един такъв и у нас да идва отвреме навреме.
Твоите снимки също са страхотни, много сте сладки и тримата в басейна и на срещата с Баба Марта. А Емката защо така се е уплашила? Архитектурата на Дечин е невероятна, красота...
Малко остава до идването ви в БГ, вероятно си е тръпка да се върнеш отново. 
Tali Dan и при теб хубави нови за нова къща. Браво ще стискам палци да се финализират успешно нещата и да се похвалиш с новата придобивка.
kariluis честита ти нова фризура. Как се реши да си отрежеш косата, това не се случва често-трудно решение си е?
Дано и половинката да одобри като се видите. А как се чувствате в БГ?
МАЙКА как сте с Томи? Много съжалявам, че не се е получило с работата. Все пак може да е за късмет и скоро да си намериш нещо подходящо.
Честито и за бебчето на твоята приятелка. Малката кукла да расте здраво и усмихнато дете, да папка и спинка, и разбира се само да радва мама и тати.
Mama Strumpf по-добре ли се чувстваш вече? Никак не ти е било лесно за две седмици два пъти болничка, пък и на антибиотик.
Калида, а ти как си? Как е по вашите земи? Дана добре ли е?
Винаги си много мила, за всички се сещаш, а не разказваш за вас дали сте добре.   bouquet

Извинете ме за дългия пост, наистина не съм писала цяла седмица и ми домъчня за вас. Дано не съм ви досадила  Blush

Прегръдки  Hug и целувки за всички!

# 21
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Добра среща, мацки! Hug

Ралфи, не стигнах до фризьор, инвестирах парите в цветя за възпитателките в яслата на сина ми. И до авточастите не стигнах Sunglasses И гин-доки не ми даде направление и ще чакам още 2 седмици (дано и бебето изчака толкова) Crazy
За сметка на това пък използвам последните дни за пролетно чистене и обновяване на флората. Екстрадирах всички цветя на балкона, след като уморих една орхидея, купих нова, за да продължа експеримента "Пепеляшка vs орхидеите" Laughing

Вес, тия цени...много брутални бе newsm78


# 22
  • Мнения: 368
Привет и от мен! Весела и спорна седмичка на всички!
Моят син иска да става   chef! Някой от вас знае ли дали има детски кулинарни курсове?! Grinning

# 23
  • Мнения: 5 475
Слънчева седмичка на всички и успешен ден! Hug Heart Eyes


# 24
  • Мнения: 7 914
ДобрУ утрУ, момичета !!!

как сме днес?


mcdirock
 и тук да те поздравя с  newsm59 -  много, много весел ден Рожден да си изкараш!

Все ще те питам какво стана с твоята приятелка от Англия? newsm78

Ralfieta
 мерси за добрите думи Hug


Kalida аз май отдавна не бях отваряла тема, а?  newsm78

Etka не е лошо отрано да си ориентиран  chef


pepelyashka цветя.. и на мен ще ми трябват особено за градината...ама нали го давам по мурзеливо сега.. ще чакам мама да дойде да ми посади   Blush Blush Mr. Green Mr. Green

хайде лек и успешен ден от мен Hug Hug  bouquet  bouquet

Giorgia, днес няма кафенце и кроасантче?

# 25
  • Мнения: 11 315
Десинка, трогната съм от честта да ползваш моя снимка за аватар Hug
Да ти е жива и здрава сестричката!

Ралфиета, аз съм още в началото на пътя, както се казва. Добре, че във фотографската тема има кой да ме подритва отзад, та да започна да правя прилични снимки.

Калида, ъпргейт по  принуда. Ама не чак такъв. Взехме същия клас дъно, за да мога да ползвам останалите чаркове. Особено процесора, заради ФСБто. Поне ги разбираш тия работи.
Но захранването го качихме наистина - от 350 на 520 вата. Плюс добавка, че намаля харчлъка при стендбай. Аз ако искам истински ългрейт, ще ми трябват поне хилядарка. А той като си върви засега, ще гледам да го изтикам, колкото може. Laughing

Звезди, намери нещо по темата, дето ти пратих вчера?

# 26
  • Мнения: 382
Зравейте момичета!Отвратително временце се е завихрило при нас  Mr. Green
Калида,защо да ти се сърдя  Hugняма за какво.Като чета не съм и не липсвам на никой,но това не е важно smile3503
Приятен ден на всички newsm68

# 27
  • Мнения: X
специално за звезди еклери:




а за всички други калориеви любители - мъфини:


лека и слънчева седмичка на всички


# 28
  • Мнения: 3 521
Добро утро, мацки.  Hug

Ралифиета, много е сладък бебока на систъра_с дълги пръстчета и косичка Grinning. Браво на майчето zа бърzото въzстановяване.

Звеzдолинка, как е тумбака? Преиграва ли вече Европейското от преди 10 години Grinning

Калида, времето ни е прекрасно и се губим по раzхоки иz гори  и полянки. Иначе сме добре като се иzклЮчи голямото желание на симона да се храни сама, което продуцира неописуемо количество дрехи, кърпи и други текстилни иzделия zа пране...вече си мисля, че типовете от Ариел и Ленор ще zапочнат да ми иzпращат поименни поzдравителни картички zа Великден и Коледа като на специален клиент Crazy

Etka, съвсем сериоzно при нас има кулинарни курсове zа малчугани и то при някои от най_добрите немски готвачи Mr. Green.

Бебинщайн, семеен уикенд ли чух? Снимки няма ли Grinning?

Патя, я иzклЮкай рецептата zа еклерите, че при мен винаги кремът става прекалено воднист Whistling.

Лека и усмихнат ден на всички и специални поzдрави на бременните коремчета  bouquet .

# 29
  • Мнения: 5 183
Привет отново!
Калида, народните танци са всяка седмица - през уикенда. ИДЕЯта е да са всяка събота след българското у4илище. А вие как сте с ДАНА сладурана, мамина отмяна.
Ралфиета, много е 4аровен малкият Иван. Аз, нали не съм от най-редовните, съм пропуснала новината, 4е си имаш племенник. Нека е много здрав, късметлия и все такъв 4аровник!
А колко мъни4ък изглежда в леглото си... Като 4е ли съм забравила колко малки са бебенцата, като се родят. Ето и в4ера ходихме да видим моми4енцето, на нашите съседи - българи. Ами то като една малка кукла. РОдило се е 2700, 50см. НОрмално е да ми се струва малко. Моят Томи беше 3750, 55см.
Около нас нищо ново.
Лееееееееки вълнения в семейното огнище - бурно е, но ще видим как ще се наредят нещата. Аз искам да си ходя, 4е ми е домъ4няло много, ала свеки искала да идва ... ама когато на нея й е удобно, и така... А татито ни се 4уди на коя да угоди май  newsm78 По-то4но се 4уди как да каже на маминка, 4е не сме решили то4но кога ще си ходя и 4е тя по нас, а не ние, по нея ще се водим в решенията и плановете си. МАЛКо объркано се изказах, но дано ме разбрахте.



Общи условия

Активация на акаунт