Зелева супа - 4 част

  • 1 654
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
А anomalia ,много ти е добра тортата Сникерс,ама скоро няма да я направя пак Laughing
Благодаря ти   bouquet То и на мен не ми се очертава скоро.... Joy Обмислям една зелева торта в момента... Crazy

# 16
  • Мнения: 365
Може ли да попитам дали мога да не слагам целината. Много я мрзя, но ако кажете, че не мога ще я ям...кво да се прави.
Имам и друг въпрос. Вместо пилешки бульон може ли подправка за супи?
Може, защо да не може! Аз също не съм сложила целина. Вместо лук сложих прас, повечко чушки и по-малко зеле. И аз използвах вместо бульон подправка за супи. Направи си я както би ти харесало.

# 17
  • Мнения: 259

 Здравейте HugДайте ми идея kakви зеленчуци могат да се хапват и да засищат?Можели да са варени?Защото на мен ми е втори ден днес на зелева супа,а кантара не е мръднал. Дали защото пия много вода ,дали защото  изядах 1.2 литра супа ,2 портокала  и 1 виличка зелена салата Embarassed ,но няма да се отказвам Laughing

# 18
  • Мнения: 365

 Здравейте HugДайте ми идея kakви зеленчуци могат да се хапват и да засищат?Можели да са варени?Защото на мен ми е втори ден днес на зелева супа,а кантара не е мръднал. Дали защото пия много вода ,дали защото  изядах 1.2 литра супа ,2 портокала  и 1 виличка зелена салата Embarassed ,но няма да се отказвам Laughing
Не смесвай зеленчуците и плодовете!
Не се предавай, ще смукнеш! Един съвет - Не се тегли всеки ден. Ако не можеш да устоиш докрая, тегли се поне на 2-3 дена.
Успех!

# 19
  • Мнения: 394
neonkaa,kakви зеленчуци смяташ да хапваш днес .Можели да са варени?Защото и на мен ми е втори ден днес на зелева супа,а кантара не е мръднал. Дали защото пия много вода ,дали защот  о изядах 1.2 литра супа ,2 портокала  и 1 виличка зелена салата ,но няма да се отказвам!

Да ти кажа чесно моята диета -сутрин чай Инхуа с лимонче/но от чая ходя само по малка нужда/ после излизаме с малчо на разходка -2 часа и хапвам едно грейфруче, после към 14 малчо заспива и бързам да си направа една салата с маруля,краставичка и репечки на половино всичко и настъргвам едно яйце и си сипвам зелевата супа, за десерт ябълка или портокал за да заместя сладкото с което винаги завършвам обяда или вечерята, вода не се мъча да пия защото не съм свикнала, по принцип два компота мога да изпия но вода  гледам за деня да има 1-1,5 литър,така изкарвам до към 22 когато всички залегнат тогава си правя пак салатата и супата и така завършвам деня,вчерашния ден ми беше само на зеленчуците и не консумирах плодове освен грейфрута, днес ми е третия ден сега ми стана супата и ще си правя салатата,мисля да устискам до събота а там ще видим!!!
 Май нетрябваше да консумираш портокали нали трябва да си на зеленчуци???   Thinking Naughty
Сега се наядох супата беше-супер, но вместо лимонов сок и настъргах една скилидка чесън!!!
 

Общи условия

Активация на акаунт