Познавате ли ..........

  • 2 372
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Всъщност говорех за нас Laughing

Намерили са се, търпят се, заедно са.
Значи са идеални един за друг.

Това е ключа.

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 12:30 от ДЕ ВАня

# 16
  • Мнения: 4 555
Красиви и млади ще са до време.
Престижните и хубави професии пък ми звучи като от реклама за кредит.
За мен идеалната двойка е тази, при която хората дори и стари и грозни с пенсии се чувства като млади, красиви и с "престижни пенсии"  Crazy
Хаха, много добре казано  Peace

Иначе познавах идеалното семейство. Много драматично се разведоха. И постразводното положение все още е много драматично, въпреки, че минаха 5 години.
Някои неща не са така, както изглеждат от страни. Иначе млади семейства с красиви съпрузи и хубави професии има колкото искаш.

# 17
  • Мнения: 534
Хм,може да са идеални прд хората,но дали са идеални насаме  newsm78,аз съм си доволна от нашата двойка-в очите на някои хора пък ние сме идеални  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 700
Не. Не познавам. И то не защото не съм виждала привидно идеални, а защото в живота празно няма - ако всичко ти е наред ще се намери нещо, което да наруши пълното щастие. Примери мога да дам стотици.

# 19
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
ХА ХА ХА естествено че не познавам , а има л такива - има само такива които  така изглеждат но в действителност нищо подобно

# 20
  • Мнения: 4 734
Защо толкова подозрително гледате на подобни двойки? Вие няма как да знаете дали само привидно са добре  или в действителност живота им е хубав... Много грозно ми звучи подобен скептицизъм.

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами защото е нереалистично да са толкова идеални - всеки си има кусури...

# 22
  • Мнения: 1 364
 Не познавам.

# 23
  • Мнения: 4 734
Аз познавам такава двойка. Не спя с тях нощем и не се храня на масата им, но съм достатъчно време с тях. И двамата имат престижни професии, преборили са се за да са заедно, изглеждат прекалено добре, имат деца от различни бракове, обичат се безумно  и т. н Единствения им недостатък е, че тя не обича да готви. Това прави ли двойката им  НЕ-идеална?

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ех, Кас...
Не искаш да разбереш. Аз смятам, че сме идеални - подхождаме си, имаме добри професии, красиви деца и уреден живот. Дори обичам да готвя Mr. Green Но сме идеални един за друг, за другите аз съм дебела, той е високомерен или нещо друго...

# 25
  • Мнения: 4 734
Оказвам да разбера, да. Ще си пукна заклета романтичка Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 3 521
Да. Ние Sunglasses Mr. Green.

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Семейството на ССФ е идеално по подразбиране. Кас пита за останалите...

# 28
  • Мнения: 495
...............идеални двойки,ама толкова,че чак нереални?
Той-красив,млад с престижна професия
Тя-млада,красива с хубава професия.
С перфектни отношения 1dating

значи да уточним за протокола - хората непременно трябва да са попрезрели, грозновати, бедни и нещастни, а?
само такива двойки ли можеш да "преглътнеш" newsm78

# 29
  • Мнения: 121
Според мен първо трябва да се дефинира понятието "идеална двойка". За мен, като човек реалист, това е двойка, която от време на време се карат, повишават тон, но в повечето време се прибират вкъщи щастливи, че там ги чака партньора им. В същото време са самите себе си и не се опитват да играят някаква роля във връзката си. Престижа на работата или външния вид за мен не е толкова важен за една "идеална" двойка. Но дори и ако приемем, че и тези неща изграждат "идеалната" двойка смятам, че такива хора има и се радвам за тях (нас Simple Smile )

Общи условия

Активация на акаунт