СВЕКЪРВАТА - съкровище, чудовище или просто приятелка?

  • 3 320
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 742
Ами Приятели Wink, но тя живее в Гърция и си идва два пъти в годината за по-една седмица.
Има доста гласували за чудовище  Rolling Eyes

# 16
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Благодаря на всички, които се заинтересуваха и включиха в анкетата, нямам нищо против от малко насоки и помощ, все пак ми е първа анкета, така че моля да ме извините за невежеството! Дайте варианти за други опции, но нека не разводняваме много нещата, все пак не е толкова трудно да избереш между трите посочени!

Ъъъ... липсват междинни варианти. Една редова свекърва може и да не е чудовище, но все пак да не е приятелка/съкровище, нали? Както и една редова снаха...

Нямам идея за междинни варианти, защо не назовете вашия? Не смятам, че приятелка се припокрива със съкровище, мое мнение!

Цитат
Авторката е писала, че за нея ту е съкровище, ту е чудовище, т.е. и двете.
А в анкетата няма подобна опция...
Пусни и хибридни опции.

Както по-долу съм я описала, моята свекърва ми е приятелка от 13 години, има моменти, в които мога да я определя с някоя от другите опции, но това не означава, че е ту такава, ту онакава?! С приятелките ми също имаме много хубави и много лоши моменти, последното не ни разделя завинаги, все някога прощаваме, нали?! А и светът е малък, знае ли се кога и при какви обстоятелства ще се срещнем?

# 17
# 18
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Гласувах с "Друго", но май ми е трудно само с една дума да определя.
"Досада" май е най - краткото и точно определение.

# 19
  • Мнения: 1 983
Ами мога да твърдя, че ми е приятелка.
Много ни помага, не се меси, абсолютно винаги тръгва с добро към мен и винаги ме е подкрепяла, дори за неща, за които синът й не е Mr. Green
Пожелавам такава свекърва на всеки Peace

# 20
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
необходимо и неизбежно неудобство
За помагане ми помага, от време на време, ама така го прави,че да ми се отще Sick Опитвам се да заставам от нейната позиция,но ей не успявам и не успявам! Не мога да проумея,как може да си винаги сърдит на някой??? #Crazy На тоя свят още не се е родил някой, дето ще й направи кефа.И внуците даже не са в състояние! От време на време и аз опитвам да протягам ръка,в отсъствието на сина й, щото той не може да я понася, после като ме порежат и нямам право и да се оплача  Blush

# 21
  • Мнения: 473
Няма подходящо определение в анкетата. Добър човек е, но доста ме дразни с нетактичност, граничеща с простотията. На моменти не мога да проумея как е възможно да говори такива неща. Няма такт, финес, интелигентност. Каквото си мисли го казва директно, без да си помисли кой как ще го приеме. Опитва се и много й се иска да командва в нашето семейство, но аз я поставих на място и сега ме гледа в очите. Ама като се замисля какви по-тежки варианти има... Горе-долу съм добре.

# 22
  • Мнения: 6 993
Не мога да преценя. Синът и казва, че обича повече мен от колкото него Laughing На моменти и на мен така ми се струва Shocked Сигурно защото аз най-малко крещя Laughing
Чудовище не е, но има време Laughing
Приятелка обаче също не е, не се сприятелявам лесно.
Съкровище...знам ли, ако ме слуша един ден, може и да стане Laughing

# 23
  • Мнения: 7 723
Роднина по неволя, който трябва да се съобразявам и да търпя  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 1
4УДОВИЩЕ  СМОТЛА КОЯТО НИ РАЗБИВА ЖИВОТА #Cussing out Blush

# 25
  • Мнения: 5 468
Защо няма опция "лайно" newsm78?

# 26
  • Мнения: 1 364
Аз я възприемам като приятелка. Много ми е приятно да си говоря с нея.

# 27
  • Popovo
  • Мнения: 571
Разликата в годините ни е голяма, за да ми е приятелка, чудовище не е в никакъв случай, уважавам я, харесвам я, това е.

# 28
Прави ми се на приятелка,но в моите очи си е чудовище.Не я понасям #2gunfire

# 29
  • Мнения: 5 317
ами просто свекърва. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт