Нова мода...

  • 2 402
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 490
еех,кога ще ги стигнем #Silly

А изобщо трябва ли ни да ги стигаме  Whistling

някой ги стигат вече - сетих се за една позната която си правеше гащи /долни/ за фитнес от найлоновите торбички. така се топял целулита Thinking

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Права е, ама домакинското фолио е по-удобно.

# 17
  • Мнения: 14 490
прозрачното или металното Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 759
         
Права е, ама домакинското фолио е по-удобно.
             Пък неопреновите гащи са за многократна употреба  Peace. Хич не ви влече екологията, ей  Crossing Arms!

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хаха, не съм се и замислила за екологията. Пък и тогава съм цапала екологията на Македония Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 759
Хаха, не съм се и замислила за екологията. Пък и тогава съм цапала екологията на Македония Mr. Green
               А-а-а, не така  Naughty. То затова му се вика Глобално затопляне.

# 21
  • Мнения: 534
Нещо неудобно ми се вижда-аз с моите малки цици ако реша да пазарувам и какво става-отивам на пазар с цици,връщам се без  Rolling Eyes,но за сметка на това с малка торбичка напазарувано

# 22
  • Мнения: 2 759
Нещо неудобно ми се вижда-аз с моите малки цици ако реша да пазарувам и какво става-отивам на пазар с цици,връщам се без  Rolling Eyes,но за сметка на това с малка торбичка напазарувано
              Ми така си е, светът не е съвършен... Но пък са с подплънки  Mr. Green. От друга страна, можеш да си държиш парите в 'чантата' и да си спокоен, че няма да те оберат  Crossing Arms..

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 17:15 от MechoPuh

# 23
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
....аз с моите малки цици ако реша да пазарувам и какво става...

Те и девойките от снимките не са с големи  Mr. Green

Май и мен не ме влече екологията нещо  Crazy

# 24
  • Мнения: 2 759
Май и мен не ме влече екологията нещо  Crazy
              Нищо не разбирате вие, ууууу  Blush...

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Покрай спарването от тези гащенца и сутиенчета току пуснат на пазара още 10-ина оздравителни продукта. Joy Joy Joy Ееех колко са прозорливи тези жълтурчета. Равни нямат на тарикатлъците. Grinning

# 26
  • Мнения: 2 759
                 Още зелено

# 27
  • Мнения: 287
добре де, слагам си аз в торбата марулите и две кила картофи и после как си обличам сутиенчето а??? newsm78
 туй творение май ще да е практично само при пазарене в разните сексшопове... Joy
 че не ми се струва издръжливо...

# 28
  • Мнения: 2 407
Дали е удобно?

# 29
  • Мнения: 3 453
 JoyЯпонска работа Joy

Общи условия

Активация на акаунт