Едни болницата ги зове, у други вече МАРТенче реве.

  • 10 746
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 299
Ле-ле тръгнаха и девойките  bouquet
Честити рожби на Мила_па, Бимба, Дичева и Мариша!  bouquet

# 256
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
...Момичета аз се скъсвам от чистене  hahaha Нямам желание да си предизвикам раждане - просто отвътре ми идва  Blush Ама не просто позабърсване, ами вдигане на табуретки, столове, тупане на килими, бърсане на под и т.н. Направо се чудя отде я имам тая енергия  Grinning
Утре вечер в 19:30  Shocked съм на преглед! Стискайте ми палци - искам да раждам другата седмица  Crossing Arms
...

Айде една мама с признаци за гнездене  Laughing. Чела съм по другите теми, че това били признаци на предстоящо раждане, отвътре ти идвало да приготвиш гнездото за малкото гардже  Wink. А мен такъв мързел ме е налегнал, значи няма да е скоро, ще чакам мераците за чистене  hahaha

# 257
  • Мнения: 510
Айде една мама с признаци за гнездене  Laughing. Чела съм по другите теми, че това били признаци на предстоящо раждане, отвътре ти идвало да приготвиш гнездото за малкото гардже  Wink. А мен такъв мързел ме е налегнал, значи няма да е скоро, ще чакам мераците за чистене  hahaha

 Joy  Joy  Joy така си е - ще го видим това гнездене до кога ще го бъде Simple Smile
сетих се нещо - някоя от вас забелязва ли да й парят гърдите  newsm78
моите са почти винаги горещи...дали е нормално  Embarassed

# 258
  • Мнения: 11
Честито на всички нови бебчовци и милите им мами и татковци!

mango я почни пак да налагаш, може пък и ние да тръгнем  Thinking

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Човек малко да се позагуби и ..... ooooh! толкова много бебоци ще се появят Simple Smile
Честито на bimba, mila_pa, dicheva_79 и marissha   bouquet Да са здрави, усмихнати и безгрижни малките слънца  Hug
Хайде чакаме и останалите  Wink
Сега най-накрая да ви предстaвя и моето гардже Grinning

Той се роди с кожна инфекция и целия беше в пъпчици, а и очичките му бяха подути, та не беше много за показ  Embarassed Ама вече се изчисти и разликата е огромна.

# 260
  • Мнения: 1 420
Еее, че хубаво да започнеш така деня!

Честити слънчица на Мила_па, Бимба, Дичева и Мариша!!Да ги радват и топлят сърцата на всички!

Оох, имам чувството, че на мене това събитие никога няма да ми се случи  Crazy Снощи пак ми изпадна някаква част от тапа и после контракции на 20-30мин. Вземам си един душ, лягам и цяла нощ си спя като пън - на сутринта ни контракции, ни бебе  Rolling Eyes Голямо чакане ще е то май. Ами като съм нетърпелива  Mr. Green

Пухчо, страхотен е малкия шушон  Heart Eyes Да го нацелуваш от нас!

# 261
  • София
  • Мнения: 8 306
Честити бебоци на Мила_па, Бимба, Дичева и Мариша!! Да са здрави, усмихнати и послушни

# 262
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
...Сега най-накрая да ви предстaвя и моето гардже Grinning

...

Пу-пу сладък той, да му изям дупата. Ама много ме кефите с тез щръкнали косици. Точно като гарджета сте.

# 263
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
...Оох, имам чувството, че на мене това събитие никога няма да ми се случи  Crazy Снощи пак ми изпадна някаква част от тапа и после контракции на 20-30мин. Вземам си един душ, лягам и цяла нощ си спя като пън - на сутринта ни контракции, ни бебе  Rolling Eyes Голямо чакане ще е то май. Ами като съм нетърпелива  Mr. Green ...

Аз и толкова нямам. Ни тапи, ни засилено течение, ни контракции, ни болки в кръста, ни смъкнат или хлътнал корем... нищичко. Аз сигурно ще раждам юни Crazy

# 264
  • Мнения: 299
Пу-пу,  Пухчо да го нацелуваш и от нас бебчо Пресиан! Hug

# 265
  • Мнения: 413
  Аз сигурно ще раждам юни Crazy
[/quote]
и аз Joy hahaha

# 266
  • Мнения: 267
Ехеее, какви хубавини имаме днес!
А деня е наполовина още!
Честити съкровища на Бимба, Мила, Дичева и Мариша! Да са ви живи и здрави слънчицата!  baloni baloni baloni

Пухчо, голям сладур е този Пресиан бе. Да го нащипориш от нас Hug

# 267
  • Мнения: 93
Честито на обебилите се мами !!!

Аз да докладвам , че сега се връщам от тоноове .Манго не се фрапирай аз също си мислех че нямам никакви признаци ама ей сега моята докторка вика " Корема се е оформил и контракции имаш че пък и тоновете са ниско , значи бебе е слезнало .Може би довечера ще родиш ако не на термина при мен ."
Ей а пък аз като се стреснах май ще трябва да започна да чистя , че у нас кочина . А всъщност нито контракции усещам , нито корема ми се е променил , нито тапата ми е паднала ............Ще видим какво ще стане ...

Това засега от мен .Целувки !!!

# 268
  • Мнения: 179
Да докладвам и аз, днес сутр бях при докт, както се изказа той да го поразмърда, че да взема да родя до петък, т.е утре! Като ме прегледа, каза че ми е мека шийката, но не се е изгладила. Имало един пръст, това го разбрах като 1 см разкритие ?! Та той ми предложи /но решението си е изцяло мое разбира се!/ утре да ме приеме в болн, ще ми сложи системи и до вечерта ще съм родила! Та сега съм поставена пред огромната дилема, дали да отивам, макар че аз му казах че не издържам вече...........а и като си помисля как ме атакуват роднините, ама хайде чакаш ли още, и недай си боже да не ме намерят на мобилен, веднага звънят на съпруга ми, ама къде е?
Ще кажеш че няма да ходя да раждам, ами нали за хубаво ще отида!  Та май се спирам на варианта, утре водим каката на яслата и после съпруга ми ме оставя мен в болн, пък каквото стане!
Така, че стискайте ми палци!!!

# 269
  • Мнения: 2 122
Горда съм да известя появата на още една мома- gertrudka  е станала мама на прекрасна дъщеря вчера в 15:15 с мерки 2750 гр. и 48 см.
Момата си няма още име, но днес трябва да го измъдрят. Да е жива и здрава и много да ги  радва.
Писала ми е и Мила, но виждам че тате вече се е проявил като щърк- само да го допълня бебе Калина се е появила в 18:45 вчера.
Да им е честита и на тях радостта.

Общи условия

Активация на акаунт