Крем за корем против стрии ?

  • 5 447
  • 61
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 195
Mustela струва 35лв. На мен ми се образуваха стрии по гърдите, но откакто използвам Mustela започнаха да избледняват!  Peace

# 16
  • Мнения: 11 007
С каквото и да се мажеш, всичко е до кожа и ген Sad

# 17
  • Мнения: 941
С каквото и да се мажеш, всичко е до кожа и ген Sad
   Абсолютно съм съгласна

# 18
  • Мнения: 812
И така да е аз да се мажа че да не съжалявам после че не съм пробвала.Майка ми и сестра ми нямат стрии ама аз имам по бедрата от разко отслабване

# 19
  • Мнения: 941
И така да е аз да се мажа че да не съжалявам после че не съм пробвала.Майка ми и сестра ми нямат стрии ама аз имам по бедрата от разко отслабване
  и аз имам такива от отслабване,а майка ми няма нито една,направо не е за вярване,а се е мазала с мас Mr. Green

# 20
  • Мнения: 812
Знам за маста ама много кофти мирише  Outta Joint

# 21
  • Мнения: 397
И аз съм на мнение че кремовете не вършат никаква работа! Всичко е въпрос на ген и еластичност на кожата. Но и прекаленото бързо наддаване и отслабване са фактор, който могат да доведат до нежеланите стрии.

# 22
  • Мнения: 941
Знам за маста ама много кофти мирише  Outta Joint
А представяш ли си да е лято,35 градуса? Joy    а съм чувала и за зехтин

# 23
  • Мнения: 11 007
Знам за маста ама много кофти мирише  Outta Joint

Краве масло! Не мирише изобщо Peace

# 24
  • Мнения: 1 101
Мустела. Много съм доволна  Peace

# 25
  • Мнения: 451
Аз пък не мисля, че е до ген. Още от пубертета имам стрии на дупето основно, кожата ми е много суха. През бреминността обаче се мазах с какво ли не- на Чико, Бюбхен, Икаров, хидратиращи разни, масла и нямам нито една стрия. Мисля, че е важно да се мажеш по няколко пъти на ден.

# 26
  • Мнения: 20
Аз също съм фенка на Мустела,но има един масажен крем на Лавена/български/,с който се мажа в 9 месец и съм доволна.Колкото по-мазно и по-обилно,толкова по-добре Hug

# 27
  • Мнения: 115
Кокона майка - много съм доволна и не е скъп. Има и масло за бюст, както и избелващ крем за лице. Доволна съм от цялата серия. 

# 28
  • Мнения: 3 478
Аз мазах с крем с каково масло, може да се ползва всякакъв такъв с неговото съдържание. Аз лично ползвах на Палмърс, нямам нито една стрия, а по принцип съм предразположена.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт