За любовта - несподелента, невъзможната

  • 12 908
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 759
И невъзможна и несподелена...цели 3 години ooooh!
Къде ми е бил акъла, незнам.. Tired
              Ами има едно очарователно място, където отиват всички акъли веднъж-дваж в живота, напук на нас, бедните влюбени  ooooh!... Разбира се, на някои хора им се случва и по-често  Mr. Green...

# 16
  • Мнения: 804
KLer, много интересна история!
И аз имам една,  невъзможна и несподелена любов! Ех!

# 17
  • Мнения: 1 568
Мисля си обаче,ако тия любови станат и реални и споделени..........тогава пък няма да има по-какво да въздишаме!  bouquet

# 18
  • Popovo
  • Мнения: 571
Споделена и невъзможна имах като ученичка, винаги се разминавахме. Когато той беше свободен, аз бях заета и обратното. Така 1-2 г. минаха само в размяна на погледи.

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Според мен невъзможната е по-многострадална от несподелената и може цял живот да си останеш мъничко влюбен в нея Thinking
Невъзможна означава и двамата да се обичате, но да има непреодолими пречки да сте заедно- разстояние, предразсъдъци, задължения към трети лица и т.н. 
Иначе не мога да кажа,че съм имала невъзможна любов - освен ако едновременното ходене с двама мъже не е невъзможна любов hahaha  hahaha  hahaha
Колкото до несподелена мисля си че всеки е има в някаква степен Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 4 965
Няма да влизам в подробности. Имах споделена, но невъзможна - бяхме с различен произход и различна религия, а баща му е много известен и много богат, а има и огромни изисквания към сина си. Едно от тях беше да не сме заедно и ни беше много трудно и на двамата. Не бих могла, обаче, да искам от него да изостави всичко (баща си, дома си, начина си на живот и т.н.), а и той не беше готов за това. Разделихме се, наранявайки се взаимно. Оттогава не сме се виждали. Той ми се обади след сватбата ми и ми честити, но и тогава си казахме тежки думи. После общи приятели завъртяха едни интрижки и напълно ни отдалечиха (а би ми било приятно да знам поне как е, но любовта отдавна си отиде).
Сега обичам мъжа ми и дано тази любов е винаги споделена и възможна  Praynig.

# 21
  • Мнения: 4 555
Сега обичам мъжа ми и дано тази любов е винаги споделена и възможна  Praynig.
Много ми хареса тази мисъл Simple Smile
Пожелавам ти винаги да е така   bouquet

# 22
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да, много са от у4илище и после много такива съм преживяла, несподелените май по-лесно се преживяват, но споделените и  невъзможните остават завинаги да си пробват късмета на по-късен етап! няма невъзможни неща, има страх да ги реализираме!или пък страх да не се нараним пове4е от края след това!

# 23
  • Мнения: 4 965
Благодаря, Карина.
Да ти се връща (и на всички останали момичета също)  bouquet.

# 24
  • Мнения: 3 268
Клер,наистина интересна история!Аз несподелена любов не съм имала,но невъзможна съм преживяла.Преживяването бе разтърсващо,но за мен не беше от най-приятните неща,които са ми се случвали.

# 25
  • Видин
  • Мнения: 961
Имала съм такава любов- невъзможна, но споделена. Бяхме заедно дълго, но знаехме че няма де е завинаги.
Остана ми спомен за цял живот.Аз мисля, че по- добре да изживееш една любов, макър да знаеш че е невъзможно да сте винаги заедно , отколкото изобщо да не я изживееш. Беше най- разтърсващата, най - пламенната... txtloves
Не съжалявам!

# 26
  • Мнения: 4 202
Моята невъзможна любов се превърна във възможна благодарение на неговата силна воля и характер.
След 4 години пътуване между Варна и СОфия аз не виждах никакъв шанс да се съберем. А това пътуване така ми беше втръснало, че бях готова да жертвам и любовта си. Но изведнъж той намери сили, разбира се намери и работа, и се премести в София.

# 27
  • Мнения: 289
Моята несподелена беше когато бях на 14 години - лудо влюбена в едно момче на 21, което виждах в дискотеката  Wink тъй като се ожалих на всичките ми познати колко страдам, той накрая разбра за чувствата ми  Mr. Green една вечер ми прати шампанско, следващия път приятелят му дойде да ме покани да седна при тях, и да ни запознае - ТОЙ искал. Аз обаче се усъмних че ме бъзикат, и не отидох.. поканата се повтори след още няколко дни - този път реших да рискувам, седнах до него, и той си глътна езика  Mr. Green и така, помълчахме си около час, и се разделихме. И продължихме да се отминаваме като непознати.. След няколко години той ненадейно стана баща и се ожени  Wink така и не разбрах дали "любовта" беше споделена или не...
Когато го видях в по-съзнателна възраст, след години, се почудих къде ми е бил умът тогава... междувременно завърших университета, работих, пътувах, срещах какви ли не хора, а той си остана все същият. Истина е обаче, че когато ме питат какви мъже харесвам, като че ли описвам него  Confused

# 28
  • Мнения: 2 237
В момента изживявам една такава невъзможна любов,но  е твърде лично за да разкажа.А и не знам кой чете тук все пак... Confused
Но е много трудно,дано и аз успея да се отърся....  Sad

# 29
  • Мнения: 17 546
А варианта: невъзможна, споделена, прекратена и недоизживяна... Sad

Общи условия

Активация на акаунт