Рицарки на бялото кантарче - 12.03.-18.03.

  • 20 932
  • 678
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 873
Здасти на всички! Hug Hug
Неска мноо стриктен,чак ни мой са нарадва Party Laughing
Ял само варени ица,мляко и салатка.... CrazyВода-още малко и ша я докарам да 2-та....
Мариеткова,ша ма караш да са срамувам сига с тез нови мерки и теглилки....Ко да пиша,отпуснах ме края  Banghead smile3538 и сеге ближа рани smile3557.Хм...
Преди-82 кг(ма да кажа ли,че бях 100  smile3556 кила кат родих,м?)
Сега-     bambam 78 кг Sneaky
Цел -60(малиии smile3544 кога ша стани ,оф... Animal Pig)
Ръст-170см
Мерки- не съм в час,де да знам де са скри сантиметрото tongue
хади, до после     mrstraetz
отлитам...... smile3535

# 16
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ванче, спри са, ша си пробийш кратуната smile3534. Ша мръдни кантаря, ади стягай са, че нещо за  newsm66 fight fight  някой подФърли...

# 17
  • Мнения: 5 873
Ма съм изкуфяла тиква...

Майче,,оздравявайте Hug
Бети,липсваше ни,как ша говориш тъй Confused
Честити нови мерки на заслабналите! Heart Eyes
Ванче, спри са, ша си пробийш кратуната smile3534. Ша мръдни кантаря, ади стягай са, че нещо за  newsm66 fight fight  някой подФърли...
Мариетке,ела ма натупай,малко ми е,ша знаш Close

# 18
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мариетке,ела ма натупай,малко ми е,ша знаш Close


Да, да и после с кого ша си пия кафето Naughty.

# 19
  • Мнения: 5 873
  dancing   Мариетке   kiss

# 20
  • Мнения: 2 487
      Уж щях да си мълча , ама ейго на , пак ида да въ видя. wavey

     Днеска съм излапал три паници с готвен зелен боб. Кажи - речи полвин тенжура. Animal Pig Другата полвина я изядах вчера Animal Pig. Вече няма  Mr. Green. Ходя кат бременна хлебарка / прощавай, Мариетке /.

    Два пъти ядах чушки със сирни / не съм теглила , не съм мерила/ Twisted Evil

    Пила съм литър и половина вода , ама други работи ми се пият  Laughing

    На пътечка не съм ходила , но карах колело.

# 21
  • Мнения: 5 873
Пък аз хапнах варено пилешко месце...И ква супа си спретнах-чисто НВД-ска-само бульон,месце,мнооого лук,доматен сок и застройка от кис.мляко и яйца... Crazy

# 22
  • Мнения: 2 040
Ето ме и мен за проверката  Grinning
Около 500  Blush гр. прясно мляко с 4 кафета, 200 гр. кисело мляко,
парче кашкавал, суджук - доста, 1 кисела краставичка,
зелена салата с малко зехтин, свински бут пушен
Общо около 1800 калории /мисля че са по малко де - ама тоя суджук доста го ядох,
без представа за грамаж./ 90 гр. протеин, 145 мазно, 40 въглехидрат.
Утре ще се постарая да намаля млякото.
Без движение. Без много вода  Confused
Приятна вечер на всички!   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 531
утре съм на мерки и теглилки. после ще напиша.
иначе да ви кажа, без да искам открих нещо, което много ми помогна за предменструалния синдром. друг път задържам много течности и гърдите ми така се издуват и ме болят, че са чак нетърпими. а да не говорим, че не успявам да си закопчея панталона. от около две седмици включих една добавка към цялата програма, която се казва дрена сбелт.  до такава степен не ме боляха гърдите и не ми беше подпухнала физиономията, че чак реших, че няма да ми дойде. ама днес ми дойде, ей така, без тия смущения, които имах преди. та тази добавка, която по принцип се използува в програмата за отслабване, без да искам ми помогна и за това.
иначе ям, стремя се да е поне 4 пъти.
мечтая си да си купя UB Jeans и едно комплектче за спорт пак на тях. ама те дали имат големи номера дънки, някой знае ли?

# 24
  • Мнения: 448
Ванчето и аз съм толкова висока 170, ако успея да сваля още 1 кг. ще стана и толкова широка  Laughing, сега съм 79 кг. Аз обаче 60 кг. не ги и мечтая, 68 да стана и съм красива  #Silly. Дебела съм вече 15 год, май вече не помня какво е това кантар показващ такива цифри.  newsm78  Вечерях културно, яйца не зная колко, мъжо ги бърка, но надали са били много, аз не ги обичам и много зелена салата. Сега започва страшното. Имам  проблеми със съня и става 1-2 ч докато заспя и ако съм на компютъра и загризвам разни боклуци. Ще взема да се пъхна под завивките и да стискам очите  1countingsheep. Спортих маалко на тренажора, утре повече. Лека вечер.

# 25
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
      Ходя кат бременна хлебарка / прощавай, Мариетке /

Айче, нямо какво да са извиняваш, щот аз в момента ходя кат две бременни хлебарки, тъй са наплюсках Embarassed. Малиииии, и утре ша са качвам на кантаря. УжасТ Close. Горкият той. Сига ако се не счупи, други път нЕма да е Thinking.
Ади, ша гледам след малко кой ще продължи от Идолите - аз съм за първото момче - Тихомир и за сестрата на Нели от Сървайр. Да ма прощава градския, ама са поизложи нещо Naughty.

Сега да ви помоля нещо - стискайте палци утре на мойто мъж - ша идва в Софето за едни изпити, ама май нещо друго по-важно е излязло - а дано да стане туй, което иска Praynig.

teis , кажи колко си била и колко ти е целта, да те запиша на първа страница.

# 26
  • Мнения: 448
Стискам палци и желая успех.


В темата влязох 80 кг. Цел 68 кг.

# 27
  • Мнения: 684
Какво правите днес?
Вчера се крихте не писахте, а днес като ме няма две теми таман сте напълнили  Grinning, едва успях да изчета всичко.
Минавам да се запиша колкото да не ме забравите и да знаете, че не съм се отказал, ама оправдания много мога да измисля.
Не заслужавам да ме включите на първа страница, защото нищо не правя по въпроса Embarassed, просто не заслужавам да съм рицарка.
Вече не знам какво трябва да ме ядоса или стимулира за да стана и аз режимна. Все се оправдавам с някакво си напрежение, като , че ли само аз работя и гледам деца.
Искам да ви поздравя за постиженията и да ви пожелая сили да продължите и нататък, защото по-отдваншните рицарки са доказали, че може да се отслабне и, че усещането е прекрасно.
Продължавам напред с цел да вляза в следващата тема с мерки и теглилки като сериозен рицар и с промяна в цифрите.
До утре по това време. 1countingsheep 
И аз искам на море, ако ми кажете, че ако не отслабна поне с 10 кг ще ме върнат от морето ще се хвана сериозно да отслабвам. grinning039

# 28
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Алооооу, miracle , да ги нямаме такива Naughty! Толкоз лесно няма да те пуснем Crossing Arms!Давай бързо мерки и теглилки да те изтипосам на първа страница, че работата става дебела /демек, доспа ми са и ша лягам Mr. Green/

И - ако не отслабнеш с 10 кила - никво море, ясно Twisted Evil?

Йеееее, мойте избранници в Идола минават нагоре Peace!

# 29
  • Мнения: 2 040
miracle
 fight
Така не се прави. Не си сериозна. Появяваш се чат пат, казваш колко си несериозна и как от другия месец вече ще си сериозна.
 Naughty
Пиши мерки да те сложат на първа страница - и всяка вечер - на вечерна проверка - да кажеш какво си яла през деня.
Няма какво да го отлагаш. Почваш ето сега:
9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, 0 - ПОЧНА ГО  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт