Рицарки на бялото кантарче - 12.03.-18.03.

  • 20 965
  • 678
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 447
Браво, Танитка, скоро и четворка да видиш newsm10!
Уф, Мариетке, дано, дано!
Майче, спорна седмица за теб! Ама каква емоционална седмица те чака, а!
 Брей, как се зарадвахте на моите 300 гр. Ще взема да ви зарадвам пак, щото много ви обичам! Laughing
На компа съм, защото обядват, обаче докато ви изчета и се наядоха и пак ме гонят. Ще ги пращам на пазар...

# 631
  • Мнения: 2 956
Тук съм... Mr. Green вече ник'ви рождени дни  Twisted Evil скъсаха се и без тва надупчените ми джобове съвсем  Confused
Танитка  Hug супер...много се радвам...от сърце ти желая 4-ката и аз в най-скоро време   bouquet
Обаче нямам нищо за едене  Rolling Eyes какво да измисля сега  newsm78 ааа-заплес такъв..отивам да си сваря яйца...инак хапнах 2 малки соленки и боднах 2 вилички от тортата...
Вещи тва ша стане за спален чувал на детето кат го гледам  Thinking тъй да му е свободно да не го стиска  Joy

# 632
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ади пак няма никой...аз метнах във фурната и един кекс и сега ша полягам, че се изморих...пък и мъжете гледат Формулата и ма гонят, че съм им пречела Crossing Arms!

# 633
  • Мнения: 1 531
да ви кажа, аз в онази дълга фаза на задържане на 106 кг, когато се бях отчаяла напълно, наблегнах на добавката за отслабване. преди я пропусках на моменти, но тогава си поставих за цел да не я пропускам. увеличих водата, както тук ме посъветваха и не прекалявах във фитнеса, защото ипо ми каза да не пресилвам организма си. след около седмица нещата се отключиха. защо не пробваш с някоя добавка да поразбуташ нещата?
Съни, за каква добавка става въпрос?

аз ще ти напиша съставките, а ти можеш да си ги набавиш поотделно. тази ми я дадоха за проба, че нали съм много дебела, точно при мен ще си проличи колко действа:). смятат да я внасят в Бг, но засега я няма. съставките са: горчив портокал, червен чай, екстракт от артишок, л-карнитин и л-карнозин. иначе добавката се казва Beta3 Sbelt. много добре помага за изпикаване на излишните течности. понякога си нося и бутилката с разтворената добавка и във фитнеса, заради л-карнитина и л-карнозина.

# 634
  • Мнения: 5 873
...пък и мъжете гледат Формулата и ма гонят, че съм им пречела Crossing Arms!
Хм,едва го изгоних,седнал на компа и формулата гледа,аааааа! Crossing Arms

# 635
  • Пловдив
  • Мнения: 14 138
да ви кажа, аз в онази дълга фаза на задържане на 106 кг, когато се бях отчаяла напълно, наблегнах на добавката за отслабване. преди я пропусках на моменти, но тогава си поставих за цел да не я пропускам. увеличих водата, както тук ме посъветваха и не прекалявах във фитнеса, защото ипо ми каза да не пресилвам организма си. след около седмица нещата се отключиха. защо не пробваш с някоя добавка да поразбуташ нещата?
Съни, за каква добавка става въпрос?

аз ще ти напиша съставките, а ти можеш да си ги набавиш поотделно. тази ми я дадоха за проба, че нали съм много дебела, точно при мен ще си проличи колко действа:). смятат да я внасят в Бг, но засега я няма. съставките са: горчив портокал, червен чай, екстракт от артишок, л-карнитин и л-карнозин. иначе добавката се казва Beta3 Sbelt. много добре помага за изпикаване на излишните течности. понякога си нося и бутилката с разтворената добавка и във фитнеса, заради л-карнитина и л-карнозина.

Благодаря   bouquet
И честито за двете девятки  Hug

# 636
  • Мнения: 1 531
и тука се гледа формула 1. аз съм за алонсо, ама той втори.
да, да, ще има китайски. само малко да се освестя след рождения ден.

# 637
  • Пловдив
  • Мнения: 14 138
      Joy Те ша са ми по мярка, ама синьото не ми ходи. Mr. Green


      Че  ша съм и на първия ред , МайчеMr. Green Срам голям  Blush

За теб специално - червените ще си дам

 

# 638
  • Мнения: 5 873
      Joy Те ша са ми по мярка, ама синьото не ми ходи. Mr. Green


      Че  ша съм и на първия ред , МайчеMr. Green Срам голям  Blush

За теб специално - червените ще си дам

 


 

# 639
  • Мнения: 5 873
Вещи ,от де ги намираш тез фешън -чудеса ,много стимулиращо действат...

# 640
  • Мнения: 1 366
Тц!!! Червените АЗ ги искам, пьк!!!

 Naughty

# 641
  • Мнения: 5 873
Майче,за тебе няма,за тебе ей таквизИ 



# 642
  • Мнения: 1 531
разбивате ме с тия гащи бе момичета:)
че аз и на 113 кг не съм носила такива. лелееееее, не знам, да пази господ човек да стигне такива кг, честно. ще си налягам парцалите и да ги боря тия девятки, че ужас ме хвана, докато гледах.

# 643
  • Мнения: 2 040
Вещи
доста отрезвяващи и стимулиращи нагледни материяли  Mr. Green
Имаме нужда от време на време  Grinning

# 644
  • Пловдив
  • Мнения: 14 138
Тц!!! Червените АЗ ги искам, пьк!!!

 Naughty

И за теб има червени

Общи условия

Активация на акаунт