Ефикасна диета

  • 75 317
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 547
След като свалих излишните 4-5 кг с други диети реших да опитам да ги задържа с точковата диета.Когато се разтършувах обаче попаднах на две различни таблици с доста разлики в тях и се разколебах,че и направо се отказах даже.В момента се сещам за кренвиршите- в едната бяха дадени 100 гр кренвирши-1т.,а в другата 500гр-0т.Също така 1 ябълка-10т.,а в другата 18т.

# 16
  • Мнения: 2 039
Оххх  ooooh! имам един въпрос!Това,което не носи точки,може ли да се комбинира с носещите точки продукти  newsm78 Thinking??? Имам предвид ако ям 2 сухара,мога ли да добавя и малко пастърма например??? Моля ви,отговорете ми,че от днес съм почнала тази диета  Praynig  bouquet

# 17
  • Мнения: 266
След като свалих излишните 4-5 кг с други диети реших да опитам да ги задържа с точковата диета.Когато се разтършувах обаче попаднах на две различни таблици с доста разлики в тях и се разколебах,че и направо се отказах даже.В момента се сещам за кренвиршите- в едната бяха дадени 100 гр кренвирши-1т.,а в другата 500гр-0т.Също така 1 ябълка-10т.,а в другата 18т.
и на мен ми попадна на скоро една книга и при мен ябълката е 9.5 т. Не знам как ги изчисляват тези точки newsm78

# 18
  • Мнения: 784
Преди години правих такава диета - заглавието на статията беше "Яжте колкото можете". Залепих си я на видно място и обявих в къщи, че съм на диета. Брат ми каза - "я да я видя тази диета", прочете само заглавието и коментара му беше "ти на това диета ли му викаш ...." Joy
Имаше ефект обаче ............

# 19
  • Мнения: 1 280
Преди доста години с то4ковата диета отслабнах страшно много и то за кратко време.Вси4ки само ме питаха какво правя..Но аз бях много вманиа4ена...не ми минаваше и през главата да имам издънки...И да ви кажа,запазих килата години след това...но бях млада,друг метаболизъм,не бях раждала..малко оправдания вметнах,но както и да е..Аз сега не съм на тази диета ,но искам да ви окуража,и от опита да ви кажа,4е наистина е много ефикасна,няма да съжалявате.Успех ви йелая на вси4ки от отбора на то4ките! Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 35 950
Нещо ме съмнява тази диета - как така 100 гр.чипс носи по-малко точки от картофено пюре.
За да поддържам теглото си /75 точки/ мога освен друго да ям и чипс- да бе да... newsm78

# 21
  • Мнения: 6 461
Нещо ме съмнява тази диета - как така 100 гр.чипс носи по-малко точки от картофено пюре.
За да поддържам теглото си /75 точки/ мога освен друго да ям и чипс- да бе да... newsm78
Аз смятам да я пробвам тази  диета и ще докладвам Peace
Но преди това ще правя една друга....значи след две седмици Crazy

# 22
  • Мнения: 1 120
Нещо ме съмнява тази диета - как така 100 гр.чипс носи по-малко точки от картофено пюре.
За да поддържам теглото си /75 точки/ мога освен друго да ям и чипс- да бе да... newsm78

все едно да изпиеш една чаша олио,вместо мляко  #Crazy
странна работа
 Peace
нека изпиталите я да споделят за тези приумици

# 23
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Закуска- 1 айран, обяд - 2 кюфтета, вечеря- зелена салата. И много вода през целия ден ( около
2 л).

Много глад бе,сестро...
Вече аман :ще си умра гладна и дебела Tired

Общи условия

Активация на акаунт