Пак допрях до вас момичета...

  • 2 849
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 120
значи би трябвало храна да не те хваща от мерак  Wink

 представи си надолу широка и нагоре широка - ще изглеждаш още по-голяма.
а така корсета поне ще те 'прибере' малко.
имаш време, няколко см да махнеш от талията все полза.
прави и коремни преси като си представяш сватбения ден, ти и твоята рокля, ще ти бъде по-лесно и мотивиращо.

успех ти желая и да покажеш снимки от сватбата

казваш,че ще я поръчваш след 25 дни.ако дотогава се храниш целесъобразно,някаква диета и правиш коремни преси-та ти ще махнеш няколко см. от талията.
какъв цвят ще е роклята?
 Peace

# 16
# 17
  • Мнения: 2 926
И според мен корсета ще прикрие всякакви недостатъци. А и точно корсета преминава добре към толкова отворена долна част. Не става да е нещо, което да не е по теб - поне аз така си го представям.

И да те питам: пробвала ли си досега сватбена рокля (извини, ако си писала и не съм видяла)?
Ако не си - бягай да наваксваш, докато имаш време.
Така ще получиш най-ясна представа дали това, което искаш ти стои добре.

Мен лично в началото ми беше много притеснено как ще пробвам такива огромни и белички рокли, но това беше докато пробвах първата. После му ударих едно пробване - общо взето, където влизах - пробвах. Верно голямо чудене и маене беше, митках и до Асеновград без резултат, но накрая си намерих Роклята.


Не съм пробвала нищо.Като ги гледам едни такива малки корсетите по мгазините и направо ме е срам да меря  Embarassed

# 18
  • Мнения: 2 926
значи би трябвало храна да не те хваща от мерак  Wink

 представи си надолу широка и нагоре широка - ще изглеждаш още по-голяма.
а така корсета поне ще те 'прибере' малко.
имаш време, няколко см да махнеш от талията все полза.
прави и коремни преси като си представяш сватбения ден, ти и твоята рокля, ще ти бъде по-лесно и мотивиращо.

успех ти желая и да покажеш снимки от сватбата

казваш,че ще я поръчваш след 25 дни.ако дотогава се храниш целесъобразно,някаква диета и правиш коремни преси-та ти ще махнеш няколко см. от талията.
какъв цвят ще е роклята?
 Peace
Мисля бяла, но всъщност изобщо не съм наясно.

# 19
  • Мнения: 2 926
значи би трябвало храна да не те хваща от мерак  Wink

 представи си надолу широка и нагоре широка - ще изглеждаш още по-голяма.
а така корсета поне ще те 'прибере' малко.
имаш време, няколко см да махнеш от талията все полза.
прави и коремни преси като си представяш сватбения ден, ти и твоята рокля, ще ти бъде по-лесно и мотивиращо.

успех ти желая и да покажеш снимки от сватбата
Да, и това съм го мислила, че нагоре ако не е нещо по мен, гледката ще е ужасна, но пък....корема си много го мразя.....

# 20
  • Мнения: 1 120
не ги гледай,че са малки.по-скоро теб да те направят малка в кръста  Peace
пробвай смело и дори различни цветове.минавайки по край един магазин видях една бяла с лек розивинкав отенък,но убито розаво-много красива беше.шампанското също е хубав цвят.важно е цвета да отива на цвета на кожата и косата
успех  Grinning

# 21
  • Мнения: 125
сега не би трябвало да иска  http://snimka.bg/album.php?album_id=113371/

# 22
  • Мнения: 2 229
Определено корсетът ще ти прикрие корема! Peace И аз имам малко коремче, което много мразя, и такива рокли с корсет в горната част ми стоят много добре, точно защото те стягат, скоро пробвах. И наистина е добра идея да е с връзки отзад, така че ако вземеш че отслабнеш  bouquet да може да се коригира. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 227
Определено корсетът ще ти прикрие корема! Peace И аз имам малко коремче, което много мразя, и такива рокли с корсет в горната част ми стоят много добре, точно защото те стягат, скоро пробвах. И наистина е добра идея да е с връзки отзад, така че ако вземеш че отслабнеш  bouquet да може да се коригира. Simple Smile
Peace

# 24
  • Мнения: 4 175
Леле..Какви невероятни рокли. newsm09 Корсетът ще ти прикрие корема,не се тревожи.

# 25
  • Мнения: 393
Да и аз съм за корсет !!!
Определено имаш голяма мотивация да свалиш някое килце ... аз лично не би си и помислила за ядене , само като се сетя за деня и как ще съм център на внимание .
Наскоро бях кума , а съм доста пълна и щях да умра от яд , че не свалих някое кило преди събитието . А булката - моята приятелка преди сватбата стана неузнаваема и то само за месец . От 70 - 60 кг . Всеки ден ходеше на масажи и на гимнастика с треньор - два часа на ден !
Отделно пазеше диета на салатки и месце - направо бях страшно впечатлена от ефекта накрая !
А до мен като кума изглеждаше още по крехка !  Joy

# 26
  • Мнения: 110
Роклите са страхотни! newsm10
 Моето мнение е, че един твърд корсет ще ти скрие много по-добре корема от всичко останало. А и на такава долна част май най-много отива корсет.

Точно така,на моята сватба бях бременна в 3-я месец и бях с корсет,мноого прибира,ще изглеждаш супер

# 27
  • Мнения: 2 926
Определено корсетът ще ти прикрие корема! Peace И аз имам малко коремче, което много мразя, и такива рокли с корсет в горната част ми стоят много добре, точно защото те стягат, скоро пробвах. И наистина е добра идея да е с връзки отзад, така че ако вземеш че отслабнеш  bouquet да може да се коригира. Simple Smile
Чул те Господ за отслабването Praynig

# 28
  • Мнения: 2 926
Сега някакви модели на корсети ако ми предложите, цена няма да имате.
Тия на самите рокли не ми се струвт от най-твърдите... newsm78

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Ето, момичетата вече са дали идеи, мога само да добавя относно модела на корсета моите виждания по въпроса: от изчистен плат(скарана съм с материите), но с някакво вертикално фино каре  или от набран на ивици плат или има един, който на места е по-плътен. И без много дантелки. Ако някой ми разбере обяснението ще го черпя. Joy



Общи условия

Активация на акаунт