Майстор-плочкаджия

  • 8 187
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 152
Нищо баровско не виждам. Цената е малко висока верно, но знам за какво ги давам. А и от майстор до майстор има разлика. Не всеки, който лепи плочки с теракол е майстор...пълно е с плява! За това нека да ценим майсторството! Такова е заглавието на темата.

# 16
Може ли така и така сте почнали, да препоръчате майстор и за Варна?
Аз познавам един, страшно добър, обаче не работи вече, за съжаление. А разчитах на него. Сега явно ще трябва да търся друг такъв.
Но при нас ще бъде цялостен ремонт на баня - смяна на гърне, тръби, сваляне на стари плочки и поставяне на нови, душ кабина, окачен таван и т.н.

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ние лепихме плочки в банята - италиянски големи като размер и фризове, и в кухнята от тези малките, 10 на 10 см. които са и имаше пана от тях, тоест няколко плочки с картинка. Един и същи майстор, работи перфектно - просто наистина работи невероятно добре. Мога да снимам утре и да постна снимки. Взе ни по 13 лв. на квадрат и за банята и кухнята, независимо от големината, като само за фризовете смята друга цена. А тези в банята ги исках без фуга. Направи всичко майсторски добре. Не го рекламирам, не ми е роднина, нито приятел. Просто наистина останах много доволна. Приятелка на свекърва ми, ни го препоръча, аз дори се дърпах в началото, но добре че приех. Само че скоро свекърва ми прави ремонт и той отказа да дойде, защото се е заринал с работа, фирма с кооперации, го е наела и има поставен срок за да свърши всичко за което са му платили и сега не поемал други обекти. Свекърва ми се поразсърди малко, защото все едно тя ни го намери и ни налепи плочките на нас, а на нея й отказа. Но после викна баща ми, който по принцип не се занимава с това, но е много сръчен и й налепи двете тераси чудесно с гранитогрес, остана много доволна и понеже той не искаше тя да му плати, тя му купи и подари голяма професионална машина за рязане и там още други екстри на плочки и сега май и в банята ще й ги лепи. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт