С какво си пълните хладилника?

  • 3 428
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
задължително има бира - другото - според зависи. гледам да не оставам без прясно мляко и маргарин, а мъжо-без хляб .често има кашкавал. ами зависи какво ни се е пиряло и е останало.  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 364
Освен изброените храни - яйца, кетчуп, мед, маргарин

# 17
  • Мнения: 983
Почти винаги имам яйца, сирене, масло, някакъв вид салам или шунка,лютеница или кетчуп.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... обикновено с храна и ако на дадено нещо не мога да му намеря мястото, го пъхам в хладилника  Crazy

# 19
  • Мнения: 8 999
И аз като повечето от изказалите се. Мъжът ми понякога прибира вътре неотворени консерви и спагети, за да не му стои празен ...

# 20
  • Мнения: 547
Храните, на които държим и гледме да има в хладилника са : сирене, кисело мляко, яйца, маслини, масло, лютеница,горчица, нещо за салата според сезона.....
Напитки: вода и бира
това е от нашия хладилник.......... Mr. Green
И от нашия. Освен това не купувам големи количества от насипните продукти. Предпочитам фирата да си остане в магазина.

# 21
  • София
  • Мнения: 346
Освен всички изброени неща, в хладилника си съхранявам и хляба. Там се запазва по- дълго пресен и почти не се налага да изхвърлям мухлясъл или твърде сух.

# 22
  • Мнения: 8 917
... обикновено с храна и ако на дадено нещо не мога да му намеря мястото, го пъхам в хладилника  Crazy
Joy Joy Joy Сигурно е много подредено у вас, Шани....докато не се отвори хладилника Mr. Green Hug Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 3 537
Ми нашия хладилник е от най-малките Мраз, то може ли с нещо да се напълни особено де, но задължително има вътре - масло, сирене, мляко и яденето което съм сготвила през деня или от предния ден.

# 24
  • Мнения: 1 403
Изброявам по раф4ета  Party
Колбас, кашкавал, сирене, масло
Маслини, кисело и прясно мляко, яйца
Имам три-4етири буркана, я домати, я кис. крастави4ки
Лютеница и сладко
И най доло имам зелена салата или домати и краставици  Peace

# 25
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Основните-кис.мляко,масло,маслини,сирене,кашкавал,някакъв колбас,прясно мляко,яйца и недоядената манджа!

# 26
  • Мнения: 527
Винаги има сирене, кашкавал, маргарин, луканка, шунка или кренвирши, яйца, Кока кола и бира. Останалите продукти варират в нашия хладилник. Често може да се срешне Активия, но след като пих 14 дни и не помогна, не е от редовните посетители на хладилника, но пък не се и отказвам нацяло. Друг такъв продукт е прясно мялко Фитнес, когато реша, че пак ще слабея, иначе мляко не пием в къщи. Ами това е основното май, друго не се сещам или трябва да стана да проверя  newsm78 А и лютеница ...

# 27
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Айде и аз да кажа:сирене,кашкавал,яйца,луканка,кремвирши,некви други мезалъци/ако чукне някой гост да има да резна нещо Laughing/,
маслини,топ.сиренца,кис. и пр.мляко,биричка ,сокче, масло,кетчуп,майонеза,горчица ,отдолу бухам салата-марули и краставици и айде.......а и неква останала манджа.Замразени зеленчуци и меса държа във фризера.
Ама нашия хладилнил е малък и затова все ми се струва пълен Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 700
В хладилника: сирене, кашкавал, топено сирене, маслини, салам, филе, яйца, масло, хляб, маслини, хайвер, майонеза, кетчуп, горчица, соев сос, плодове, зеленчуци, пресен магданоз и копър в две чаши с вода, кисело и прясно мляко, храна за свинчето, тенджера или тава с ядене (готвя поне за два дни), нещо алкохолно и нещо безалкохолно.
В камерата: замразени зеленчуци, меса и много пликчета с подправки.

# 29
  • Мнения: 3 622
Яйца, сирене, кашкавал, масло, колбас, маслинки, мляко, сладка, бира, зеленчуци /саладки, краставички или доматки/, кетчуп, майонеза и разни други сосове за салати..... ами май това са нещата, които имат постоянно присъствие  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт