Карлово - 5

  • 10 866
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 458
добро утро ,кадеееее сте Thinking

# 241
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Здравейте и от мен.Надявам се да ме извините че сега видях темичката на Карлово. newsm10  Аз също живея близо до железния мост, малко под фурната на Хан Крум .Лека вечер на всички  Grinning

# 242
  • Мнения: 1 232
Здравейте и от мен.Надявам се да ме извините че сега видях темичката на Карлово. newsm10  Аз също живея близо до железния мост, малко под фурната на Хан Крум .Лека вечер на всички  Grinning
ха ,че ти си ми комшийка ,добре дошла Hug

# 243
  • Мнения: 3 166
Здравейте и от мен.Надявам се да ме извините че сега видях темичката на Карлово. newsm10  Аз също живея близо до железния мост, малко под фурната на Хан Крум .Лека вечер на всички  Grinning
ха ,че ти си ми комшийка ,добре дошла Hug
и на мен ми е комшийка! Доколкото разбрах, даже е точно зад нас! Mr. Green
Момичета, ние утре сме на алерголог в Пловдив. Стискайте палци!

# 244
  • Мнения: 458
И тази сутрин съм от ранобудните,каката ни вдигна в 6,40 на крак Crazy
 #Silly
Светле fingerscrossed,всичко ще е на ред Peace

# 245
  • Мнения: 1 232
Светле стискам палци Hugвсичко да е наред мила  bouquet
Бубе ,Тони я кажете  детските консултации в болницата от колко часа започват,че утре трябва да ходим за ваксина ,а не съм сигурна.
Микиииииииии къде се изгуби бе голям воаяж голямо чудо Grinning

# 246
  • Мнения: 458
Bimbe зависи при кого сте,Ламбова има вторник и четвъртък от 11 до 13

# 247
  • Мнения: 1 232
Bimbe зависи при кого сте,Ламбова има вторник и четвъртък от 11 до 13

точно при нея сме мерси Heart Eyes

# 248
  • Мнения: 844
Светле, споко бе мила нека да се установи към какво сте алергични, не че с нещо се променят кой знае колко нещата, но все пак ....... аз от прах и денем и нощем да чистя не мога да се отърва така че  #Crazy Но е важен преглед за това УСПЕХ!

# 249
  • Мнения: 143
Добро утро!  Simple Smile
 Намейка, стискам палци за тестването, не се притеснявай, важно  е да узнаете от какво все пак са тези алергии

# 250
  • Мнения: 3 166
Ето ни с резултати - не сме алергични към нищо! Така че - малко пак под кривата круша стигнахме, ама... според алерголожката Вики прави тези жестоки кашлици поради факта, че на пет месеца е изкарал бронхиолит. И затова реагира така на инфекции. Сега ще пием някакви лекарства 3 месеца, евентуално есента - пак. Та това е -алергии - няма. Поне към това, за което го тестваха.

# 251
  • Мнения: 1 232
Ето ни с резултати - не сме алергични към нищо! Така че - малко пак под кривата круша стигнахме, ама... според алерголожката Вики прави тези жестоки кашлици поради факта, че на пет месеца е изкарал бронхиолит. И затова реагира така на инфекции. Сега ще пием някакви лекарства 3 месеца, евентуално есента - пак. Та това е -алергии - няма. Поне към това, за което го тестваха.
Светле това е чудесна новина,надявам се скоро да се похвалиш и с излекувани кашлици и да не връщат ама изобщо  bouquet

# 252
  • Мнения: 844
Светле нали ти казах за нас, доцента ни каза че имаме алергична носоглътка и за това всичко отива надолу и така нататък. А другите доктори ни водят астматици което пък изобщо не е вярно, защото............... клиничните пътекиииии им носят доходи....... Mr. Green

# 253
  • Мнения: 3 166
Малеее, колко е тихо тук! newsm78 къде сте зачезнали?

# 254
  • Мнения: 1 232
Малеее, колко е тихо тук! newsm78 къде сте зачезнали?
ми къде спинкат сладко,аз се зарових тука из бебешките масажи и на то станало време да кльопаме,а после ..утре ще има сърдити и недоспали.Момичета аре стегнете се де кога ше пим чай м Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт