Възможно ли е да съм бременна все пак?

  • 2 563
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 159
Отиди на лекар на всяка цена. Преди време имах същия проблем, закъсняваше ми. Когато отидох на лекар се оказа, че имам киста.
Не забравяй, че със здравето шега не бива!

# 16
  • София
  • Мнения: 5 288
Най-близкия свободен час беше за четвъртък. Обаче е в работно време... Обадих се на работа, че ще ми се наложи да изляза в работно време - приеха го нормално, бяха дискретни и не ме питаха на какъв лекар трябва да ходя. Само питаха дали съм добре и дали е във връзка с операцията от апандисит, която ми се случи наскоро. Като казах "не" - не нахалстваха.

# 17
  • Мнения: 4 700
Добре си направила, като си си вzела 4ас.  Peace Пи6и какво е станало.   bouquet

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Стискам палци!!! Да пишеш после дали всичко е ок!

# 19
  • София
  • Мнения: 5 288
Ще пиша, ако не съм откачила от нерви дотогава...

# 20
  • София
  • Мнения: 626
Стискам ти палци!
Да кажеш после какво става! Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 35 965
Ще пиша, ако не съм откачила от нерви дотогава...
Успех!  Grinning

# 22
  • Мнения: 712
Не се паникьосвай зелено човече! Едва ли е нещо сериозно. Така както ми го описваш, много ми напомня мои преживявания. Може би стреса ти е дошъл в повече и се е получила киста. Поне при мен така се е получавало на 2 пъти през интервал от няколко години. Двама различни лекари ми обясниха, че поради стрес, напрежение и т.н се получава някакъв хормонален дисбаланс, фоликула не се спуква, няма овулация, няма цикъл. Тогава не разбирах много от тези репродуктивни въпроси (първия път бях на 15, а втория - на 19), но звучи смислено като обяснение. Изписаха ми Дуфастон (мисля) за няколко дни и всичко се оправи. Явно е трябвало да се побутне леко веригата и тръгва  Wink

# 23
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Щом си имала операция наскоро, може и от това да ти се е пообъркал цикъла или имаш някое възпаление!
Успех!

# 24
  • София
  • Мнения: 5 288
Той мъжът ми все ми се подиграва, че все за нещо се притеснявам. Постоянно. А и не е за първи път да сме претръпвали поради странния ми цикъл откак сме заедно - преди беше си по часовник, т.е. по календар. Утре каквото сабя покаже и ще пиша, ако съм жива  Embarassed

# 25
  • Мнения: 3 500
Чакаме.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Успех утре!

# 27
  • София
  • Мнения: 5 288
"Няма бременност, съжалявам." Това каза докторът. Добрата новина е, че няма и кисти или прочие подобни образувания. "Лек хормонален дисбаланс, случва се обикновено 1-2 пъти годишно" каза още. "Стрес".

Предписа ми Оргаментрил 0.005 2х1 в продължение на три дни, след което да спра и М. трябва да си дойде (а защо му викате "лелка" тук newsm78). Купих си го, 1 блистер е към 5 лева и има поне 30 хапчета - ще останат много...

На своя глава, за успокоение на душата, си купих фолиева киселина, от аптеката ми препоръчаха "Неофолик Мема", било по-добро. 90 хапчета са няма 9 лв. - за 3 месеца - мислех, че е по-скъпо - колко съм невежа  Embarassed.

Лекарят беше много любезен и внимателен, а няма да коментирам, че стаята за преобличане беше като баня в хотел, с душ-кабина и прочие. Попита колко време сме се опитвали - признах си, че се пазим все още и че е почти случайно станало и че бебето е планирано за догодина.

С две думи, нека мине този и 1 нормален цикъл, и може би лятото ще захвърлим презервативите, па каквото сабя покаже  Blush

Благодаря на всички за подкрепата. Между другото, веднага след прегледа имах чувството, че съм празна.... Странно чувство.

П.С. А на работа нямаше проблем. Менторът ми пое спешната операция, която се случи баш на мен и баш днес, даже като си дойдох от лекаря съвсем скоро ме питаха дали съм "свършила работа" и дали съм добре. Съвсем дискретно, с истинска загриженост в гласа. Просто имах късмет с транспорта и с липсата на опашка - как да прередиш бременна?

# 28
  • Мнения: 159
Сигурна съм, че след това лечение всичко при теб ще бъде наред. Пожелавам ти по- нататък и едно сладко бебче!  ylinfant

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Радвам се, че не е нещо обезпокоително! Успех напред, с всичко!!

Общи условия

Активация на акаунт