Какво да й отговоря?

  • 13 243
  • 242
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
                               Те ти булка средна класа.
Сред тинейджърките Wink

# 16
  • Мнения: 5 877
Ами... кажи й, че винаги е много приятно някой да иска да стане приятел с теб, но с това момиче видимо нямат много общи теми. Само за сериали да си говорят - не става.
Бих й казала, че очевидно им се разминават интересите и би било по-добре да си намери приятелки, с които си приличат повече.

# 17
  • Мнения: 918
Може да е истина, може да е изхвърляне.
Може би е време да й обясниш, че класовото разделение го има. Просто едни имат повече от други, което разбира се не е повод за депресиране и мнение, че са на по-високо ниво.

Напълно съм съгласна с Кейс Peace Малкото ти момиченце тепърва ще се среща с такъв тип хора, не би могла всеки път да ги игнорира или отхвърля тотално. Важното е да чувства любовта и подкрепата ти, така се гради самочувствие и вяра в собствените качества.

# 18
  • Мнения: 6 908
Истината й кажи - че това е написано от куха, неграмотна лейка.
Аз просто не мога да си представя какъв човек изобщо като се представя може да говори само за дрехите си ooooh! Но може и аз да не разбирам тази детска психология.

# 19
  • Мнения: 27 524
На мен пък това не ми се вярва... Не знам. Според мен са свободни съчинения.

За съжаление не е така.

# 20
  • Мнения: 2 309
Какво толкова си се депресирала...?
Винаги ще ги има тези "разделения" Peace
Научи дъщеря си,как да се чувства добре в собствената си кожа,отколкото да й показваш слабост в такъв момент Peaceи без да искаш да й насаждаш комплекси - пак казвам без да искаш Wink
Що се отнася до девойката - кандидат приятелка на дъщеря ти... newsm78 ами за съжаление е майката,която повече от всичко насажда,ама наистина насажда комплекси в детето си ooooh!като го кара да се дърпа от "простолюдието",облЯкано за 25 лв...
Чета и усещам,как на това девойче много му се иска да си има приятелки облечени с по-обикновенни дрешки Crossing Arms Горкото дете ooooh!
Така че,общо взето,в случая твоята дъщеря трябва да се чувства на висота,а не Онова отсреща - облЯкано с Версаче Naughty

# 21
  • Мнения: 2 229
Буболина, сега видях че Мериан е на почти 17, предполагам и другото момиче е на толкова. Shocked Наистина съм изумена, съдейки по тези писания, не бих й дала повече от 12! Да оставим на страна правописните грешки...как може голям човек да разсъждава по този начин, това не промиване на мозък е, ами не знам. Sick За съжаление явно има такива хора и е повече от неприятно да се сблъскваш с тях...много добре разбирам как се чувства дъщеря ти, само си като си представя, че това на мен го казват и ми става ужасно гадно. Sick

# 22
  • Мнения: 3 423
Истината й кажи - че това е написано от куха, неграмотна лейка.
Аз просто не мога да си представя какъв човек изобщо като се представя може да говори само за дрехите си ooooh! Но може и аз да не разбирам тази детска психология.

Ми ако само дрехи има,
що да не говори за тях.
Като си купи кола, ще
почне и за нея да пише.

# 23
  • Мнения: 9 093
ако приличаш на мен и можем да си станем приятелки щом искаш, но съм запомнила от мама да се сприятелявам само с хора на нашето ниво. Пиши какви дрехи обичаш да носиш
Господи, това ме потресе Confused
Бубе, как въобще ти се окача от подобни смешки...ти даваш на дъщеря си милиони пъти по-ценни неща, отколкото това дете си купува от Мола, или от майчината обич, която може би никога не е получавало. Горкото то...ама не го осъзнава Confused
Обясни на Мериан, че има хора, които могат да си позволяват такива неща, има и други които не могат.
Това обаче не те определя като човек и не ти купува истински приятели. Да ен говорим, че щерката ти е класи над нея и в главата, и във възпитанието Simple Smile

# 24
  • Мнения: 6 908
Истината й кажи - че това е написано от куха, неграмотна лейка.
Аз просто не мога да си представя какъв човек изобщо като се представя може да говори само за дрехите си ooooh! Но може и аз да не разбирам тази детска психология.

Ми ако само дрехи има,
що да не говори за тях.
Като си купи кола, ще
почне и за нея да пише.
Ами аз лично и кола си имам, и дрехи и много други неща, но никога не съм ги обсъждала по този начин. А за някои дори изобщо не говоря.

# 25
  • Мнения: 7 723
 
Буболина, сега видях че Мериан е на почти 17, предполагам и другото момиче е на толкова. Shocked Наистина съм изумена, съдейки по тези писания, не бих й дала повече от 12! ...

По всичко личи, че детето е на не повече от 12.  Thinking

# 26
  • Мнения: 5 877
Тук е моментът да обясниш на детето що е ирония и как най-добре да поднася другарчето.
Щото тази девойка си плаче за това.
Ако трябва, Дона ще те научи  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 6 999
Каквото и да й кажеш, направиш не прави следните неща:

1. Не й насаждай омраза към хората, които имат повече от нея и съответно: Не го избивай на антиснобизъм - тип щом носи едикакво си - значи е тъпа, проста, родителите й мутри...

2. Не я оставай да се възхищава на хората, които имат повече от нея, само поради тази причина.

3. /За мен най-важното/ Недей като много родители да се опитваш да компенсираш по някакъв начин. Очевидно се чувстваш виновна, че не можеш да осигуриш на детето си това... А не бива. Винаги ще има някой, който има повече или по-скъпи неща от нас /дъщеря ти и е добре тя да го приеме като нещо естествено. Родителите на моя приятелка вземаха заем всеки сезон, за да се накипри тя... а те мизерстваха после по 3-4 месеца само от едното голо чувство на вина. Не че тя беше доволна де...

Баща ми все ми повтаря: "Простирай се, според чергата си." Обясни на детето, че вашата черга е такава и такава - като факт без да влагаш емоции в това.  Peace

# 28
  • Мнения: 7 837
Ех, дай на ССФ тема за възмущение и се почват сополи и локуми  Laughing

# 29
  • Мнения: 2 229
Буболина, сега видях че Мериан е на почти 17, предполагам и другото момиче е на толкова. Shocked Наистина съм изумена, съдейки по тези писания, не бих й дала повече от 12! ...

По всичко личи, че детето е на не повече от 12.  Thinking

А дано. Confused Ако е написала някъде се извинявам, не съм видяла...

Общи условия

Активация на акаунт