Жените да кажат: Какво е истински мъж?

  • 2 698
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 620
Истински или идеален последно.....щото едното няма нищо общо с другото Confused

# 16
  • Мнения: 412
Искам само да ме разбира и да бъде до мен във всеки един момент. Това е !!!!!! : И да целува жената от шията надолу...... Joy
Hug Embarassed Laughing

# 17
  • Мнения: 570
Трябва да може да се разчита на един истински мъж, и да е МЪЖ /и аз ще кажа "като моя  Blush /във всякакви ситуации,а не някакъв суляв охлюв.

# 18
  • Мнения: 78
Искам да има висок праг на търпимост, да внася ведрина и настроение вкъщи, да има чуство за хумор и да умее да се самоиронизира, да бъде отговорен за действията и постъпките си, да поддържа добър външен вид, да слуша джаз, да играе тенис, да кара ски, да чете, да има развито въображение, да обича децата и да умее да се занимава с тях и други, но за сега стигат да покрият определението ми за истински мъж.....а и да не кара с висока скорост и да не харесва скъпи коли, по възможност дори да кара колело е за предпочитане Grinning

# 19
  • Мнения: 2 978

А #Crazy, все едно слушам майка ми Laughing....Много си права Laughing

# 20
  • Мнения: 364
Истински мъж е този, който не се срамува да плаче. Този, за когото семейството е на първо място, който е готов да поеме отговорността да създаде, отгледа и възпита деца. Истинският мъж няма нужда от купища пари за да е такъв. Или както се казва - мъжете правят пари, но парите не правят мъже!

# 21
  • Мнения: 437
ха.. нема такова животно.. Simple Smile Лошото е, че дори да ти изглежда идеален в даден момент (обикновено в началото), кусури винаги се появяват... И винаги изниква някой друг, който е по-идеален Simple Smile
Иначе идеалния е нещо такова... :
1. Хубавец, убийствено тяло, животно в леглото Mr. Green
2. Разбира, изслушва, помага, инициативен, взима правилните решения
3. Носи добри пари
4. Боготвори те
5. И не те ревнува и следи на всяка крачка

Нещо такова Simple Smile И както знаете, понеже сме жени - никога няма пълна радост

# 22
  • Мнения: 7
Имаше една стара реплика:
"Истинкият мъж е този дето си го родила,отгледала и възпитала съма по свои си вкус."
И още нещо искам да кажа-този истинкият-идеален мъж го има само в приказките и любовните романи.
Хората са казали:На всяка една жена са и необходими няколко мъже 3 ма -Защо?
1. да я обича и да е страстен в леглото-добрият любовник
2.да е красив,млад и да я извежда сред обществото-представителният
3. да е паралия за да и угажда на капризите
и тъй като тези 3 качество много трудно се намират в един мъж ,можете да си намерите 3 мъже които да отговарят на тях

# 23
  • Мнения: 998
Ще пиша, какво за мен е истинския мъж, а не идеалния:
Истинският мъж е такъв, защото е осъзнал и култивирал своята мъжественост. Овладял е вродената си агресия и желание за бягство от отговорностите. В същото време е запазил решителността си и умението да намира изход във всяка една ситуация.
Истинският мъж е приел и женското в себе си. Не се срамува да бъде чувствителен и използва тази си дарба в своя полза. Това му помага да изслушва и разбира партньорката си и да я подкрепя.
И не на последно място истинският мъж е способен да обича не само себе си Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Комплексен образ на няколко мъже, с които съм имала връзка... Mr. Green

# 25
  • Мнения: 364

Истинският мъж е такъв, защото е осъзнал и култивирал своята мъжественост. Овладял е вродената си агресия и желание за бягство от отговорностите. В същото време е запазил решителността си и умението да намира изход във всяка една ситуация.
Истинският мъж е приел и женското в себе си. Не се срамува да бъде чувствителен и използва тази си дарба в своя полза. Това му помага да изслушва и разбира партньорката си и да я подкрепя.
И не на последно място истинският мъж е способен да обича не само себе си Hug

Поздравявам те за изказването!   
 smile3501 smile3501 smile3501

# 26
  • Мнения: 145
Истинският мъж не е този който се нарича мъж заради дебелия си портфейл или хубавата си кола . Истински е този мъж , който е оценен и е наречен такъв - като моя  Laughing.Не е идеален , но винаги ми дава това от което имам нужда - любов , разбиране , но и дори когато ме сваля на земята пак имам нужда от това , защото ако падна много от високо ще ме заболи и той го знае и дори когато ми се кара за нещо пак го прави за мое добро . Просто ми дава в точния момент това от което имам нужда и е МЪЖ глава на семействоо , но не такъв , който носи пари и се прибира и вика дай салатата и ракията , а такъв който във всеки един момент ми е истинска упора . Една жена винаги има нужда от упора до себе си и най - сладко е когато този човек е нейната половинка .

# 27
  • Мнения: 245
Истински мъж е този, който не се срамува да плаче. Този, за когото семейството е на първо място, който е готов да поеме отговорността да създаде, отгледа и възпита деца. Истинският мъж няма нужда от купища пари за да е такъв. Или както се казва - мъжете правят пари, но парите не правят мъже!
Peaceнапълно съгласна

+ това да е страстен любовник Crazy

# 28
  • Мнения: 830
Като го намерите ама на живо ми се обадете Mr. Green

# 29

Общи условия

Активация на акаунт