Конкурс "Nail Art" - МОля, гласувайте!

  • 8 413
  • 217
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
И аз гласувах, ама как ги броите тези номера? Подред или гледате в името на файла? newsm78

Кога ще почваме залаганията кое на кого е!!??!! Mr. Green Аз вече съм разпознала поне 3 творби!












Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 10:19 от katyadjin

# 16
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Гласувах за номер 3 и номер 9Сладурски са много,кой знае колко време отнема Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 587
И аз се разписах Peace
Всички са се справили много добре Wink
katyadjin, мисля че е редно по номера на файла да се определят номерата. И как ги разпозна? Аз гледах ли гледах и нъц,нищо не разпознах newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 1 951
Всички ми харесаха!И то много!

# 19
  • Мнения: 5 299
Момичета, ужасно ми е неудобно, но в бързината снощи съм пропуснала една снимка да кача. Ужасно, ужасно съжалявам Rolling Eyes Качих я сега, моля обърнете внимание и на нея. Пооправих анкетата, снощи беше голяма лудница, и малкото ми се въртеше из краката и правеше бела след бела, и нета ми беше ужасно скапан. Просто много ме е яд, че така се издъних Confused

Давайте със залаганията - хареса ми много идейката Mr. Green Дове4ера ще се включа и аз, сега бегам  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 5 299
Бейб, извинявай, ама искам да ти кажа, че нещо не е наред с анкетата-
има 10 модела, а  9 прозорчета за гласуване  newsm78
Мисля, че на №9 няма прозорче   bowuu
Миленка, има само един модел, който и на 2те ръце декорациите са различни, затова качих 2 снимки Wink

# 21
  • Мнения: 272
Всички са супер, но аз дадох гласа си за 9 и10!

# 22
  • Мнения: 1 272
Добра работа, момичета   bouquet Най-ми допадат 6 и 9 модел Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Много свежарско - аз гласувах за 7 и 9

# 24
  • Мнения: 590
Oх аз май съм много тъпа ама не виждам къде е линка за снимките  newsm78  Embarassed  Rolling Eyes Ставам с радост да разгледам конкурса и се въртя тук 5 мин.и не мога да намеря линка към снимките Cry Аз че съм се сдухала вярно е (имам много проблеами в момента) ама чак пък толкова  newsm78  #Crazy Помогнете, къде са качени снимките?!  Embarassed  Embarassed  Confused

# 25
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Номерчето пред снимката е активен линк, след малко ще сложа пост със всички снимки събрани заедно!!!

# 26
  • Мнения: 35 967
след много кумене и избиране - 8 и 9, но всички са много хубави! трябваше да се избират поне 3 Simple Smile

# 27
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
В поста си на предната страница, както и тук слагам всички участници са картинка, която е активен линк!!! Правя това с разрешението на Бейб, т.к. тя не е успяла снощи да го направи!!!











# 28
  • Мнения: 590
Много ти благодаря ти Кате!!!   bouquet Много съм изкукуригала  Embarassed

  bouquet Hug  bouquet

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Хареса ми 9.
На някои идеите са добри, на други изпълнението.

Общи условия

Активация на акаунт