American Idol, Season 6!

  • 8 288
  • 248
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 255
Само аз,май, не съм искала тя да стане идол Rolling Eyes  (пее страхотно,и все пак...).

# 226
  • Мнения: 7 091
Само аз,май, не съм искала тя да стане идол Rolling Eyes  (пее страхотно,и все пак...).

Бе то и аз не я харесвах и не исках да стане идол, ама все пак си беше шок Simple Smile . Мен ако питате поднесоха титлата на Джордин на тепсия. Моите уважения към Блейк, МНОГО го харесвам, но определено няма гласовите данни на тях двете и дори самия той ми се стори изненадан от факта, че остана.

# 227
  • Мнения: 2 257
Само аз,май, не съм искала тя да стане идол Rolling Eyes  (пее страхотно,и все пак...).

Бе то и аз не я харесвах и не исках да стане идол, ама все пак си беше шок Simple Smile . Мен ако питате поднесоха титлата на Джордин на тепсия. Моите уважения към Блейк, МНОГО го харесвам, но определено няма гласовите данни на тях двете и дори самия той ми се стори изненадан от факта, че остана.

Точно. То въобще май никой не е за финал, ама поне можеше да остане един човек, дето може да пее.  Примерно.

# 228
  • Мнения: 2 255
Да ви кажа честно-от останалите двама,ми е все тая кой ще стане идол.Апатично си протече сезона(за мен)...дъвкахме много пъти,как тази година не е кой знае колко вълнуващо шоу.Така и не намерих БАШ фаворита си...Не са чааак толкова зле финалистите,имат потенциал(май)...Поне няма да е като миналата година-от толкова страхотни изпълнители,кой стана идол,а?(само като си припомня)...
     Дано следващия сезон ми осигури поне един Крис .Дано да очаквам с нетърпение предаването,а не да пропускам(и то не веднъж...).Дано Саймън не се откаже от участия(нещо ми се вижда отегчен),че тогава за мен шоуто свършва!

# 229
  • Мнения: 2 257
Да ви кажа честно-от останалите двама,ми е все тая кой ще стане идол.Апатично си протече сезона(за мен)...дъвкахме много пъти,как тази година не е кой знае колко вълнуващо шоу.Така и не намерих БАШ фаворита си...Не са чааак толкова зле финалистите,имат потенциал(май)...Поне няма да е като миналата година-от толкова страхотни изпълнители,кой стана идол,а?(само като си припомня)...
     Дано следващия сезон ми осигури поне един Крис .Дано да очаквам с нетърпение предаването,а не да пропускам(и то не веднъж...).Дано Саймън не се откаже от участия(нещо ми се вижда отегчен),че тогава за мен шоуто свършва!

Брех, брех, след теб човек няма какво да каже. Laughing Аз май приключвам с коментарите и гледането също, ако се сетя, ще гледам финала, по навик.
Беше ми приятно с вас, момичета, и до нови срещи в следващия сезон, дано той да е вълнуващ както предишния - 5ти.

# 230
  • Мнения: 994
И на мен ми е май все тая кой ще спечели. Не че и Мелинда исках, но поне пееше вярно жената.
Голяма скука този сезон и за първи път откакто се излъчва шоуто,  House ги бие по рейтинг - здраво ще трябва да мислят продуцентита какво да измислят за новия сезон.

Чудя се дали да гледам финала, и ако го гледам ще е само за да видя какви песни ще пее Блейк. Джординката ми е ясна Simple Smile

# 231
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Ох, и на мен са ми тъпи, но пък искам да спечели Блейк. Джордин много взе да дразни - толкова е fake! Аман с тоя сезон, вече ми писна.
 newsm61 smile3515 smile3511

# 232
  • Мнения: 994
Гледахте ли финала?
Скучно ми беше. А пък тази последната песен, която спечелила конкурса беше толкова blah  - много тенденциозен избор от страна на продуцентите.
Джордин ще спечели - то е ясно. Макар че не мисля, че и Блейк ще го оставят без запис.
Дали ще има 7ми сезон? Определено ще трябва да измислят нещо по-така, защото определено ще им падне рейтинга след този скучен 6ти сезон!

# 233
  • Мнения: 1 533
Гледахте ли финала?
Скучно ми беше. А пък тази последната песен, която спечелила конкурса беше толкова blah  - много тенденциозен избор от страна на продуцентите.
Джордин ще спечели - то е ясно. Макар че не мисля, че и Блейк ще го оставят без запис.
Дали ще има 7ми сезон? Определено ще трябва да измислят нещо по-така, защото определено ще им падне рейтинга след този скучен 6ти сезон!

Мина ли финалът? Кой спечели?

# 234
  • Мнения: 1 436
Довечера гласуват, ама то е ясно кой ще спечели. Джордин с тези сълзи накрая ме уби ooooh! То бива бива cheesy, ама нейното е вече друга категория  Crazy

# 235
  • Мнения: 1 533
Довечера гласуват, ама то е ясно кой ще спечели. Джордин с тези сълзи накрая ме уби ooooh! То бива бива cheesy, ама нейното е вече друга категория  Crazy

Ох, вярно че трябва да се гласува. Горката Мелинда, сигурно още кърви, милата.

# 236
  • Мнения: 994
Вчера трябва да са гласували казаха 4 часа ще е гласуването.
Довечера ще кажат победителя.
А за Мелинда не ми е много тъжно.
Най-успешен за миналия сезон е Крис, а той свърши 4ти Simple Smile
Ще се разбере догодина по това време кой е всъщност печелившия:)

# 237
  • Мнения: 2 255
Уат да....това пиле от улица Сезам ...бях забравила за номинациите и си похапвах сладко  Sick
 

# 238
  • Мнения: 7 091
Уат да....това пиле от улица Сезам ...бях забравила за номинациите и си похапвах сладко  Sick
 

 Аз се чудя пък дали наистина целуна Раян по устата  hahaha Joy

# 239
  • Мнения: 7 091
Кой спечели от songwriters състезанието??

Общи условия

Активация на акаунт