Забележки в час

  • 2 045
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 569
На едно приятелче му бяха писали забележка, че си показва пишката в час... на момичетата...

# 16
На едно приятелче му бяха писали забележка, че си показва пишката в час... на момичетата...

 Embarassed
Ненормалници - детето си играе на урок по анатомия със съученичките и го наказват, а в същото време днес някакво гаменче е убило дете в училище!!!  Embarassed Embarassed Embarassed

# 17
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
За родителите на калпазаните става въпрос - ти твоето дете не го възприемаш като дебилно идиотче, нали  Wink

А коя майка си възприема детето като идиотче, че при това и дебилно ? Shocked

По темата- преподавам на ученици от 9 до 12 клас. Е, само, който го е виждал може да си го представи-  налага се да работиш наистина с идиотчета. Аз обаче твърде рядко пиша забележки. Защо ли ? Ако ми отговорите на въпроса кой ги чете и на кого са нужни, може и да започна отново да пиша. На последната родителска среща имаше точно 1 баща в моя клас. Изобщо не се интересуват от идиотчетата си. Идват едва , когато получат писмо, че отрочето им  ще бъде преместено в друго училище, защото има голям брой неизвинени отсъствия или са нарушили друг член от правилника.

Обикновено пиша :
"...нарушава дисциплината в час по..."
" ...пречи на работата в час по..."
"Учениците са без униформа."
"...напуска самоволно часа по..."
"Непристойно държание в час по..."

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 942
В първи клас имах такива забележки:
"Ученичката днес закъсня, яви се за 3-я час" - превързвах ранен гълъб на тротоара
"Ученичката става и напуска класната стая по време на час" - бързо ми доскучаваше
"Ученичката отказва да говори" - не търпях критика и отвръщах с темерутско мълчание (и до днес)
Майка ми още пази плътно изписаната тетрадка.  Laughing

# 19
  • Мнения: 843
  Хем съм от старото поколение..

  В дълбоко детство 3-клас " Джакисняв за видрина"/ Правописът е този, жалко , че не мога да намеря бележника, за да го снимам!

  и като се заредиха нататък :
  1. " Говори в час"
   2. " говори в час"
    3. Много говори в час и драска драскулки в тетрадката."
 ..
...
..8..9   Някъде в 10-ти клас се появи смислена забележка " Говори в час, без да я питат"/ Странно, през останалите години никой не се сети, че забележката е безсмислена и неуказваща провинение..ха.. ха.

Общи условия

Активация на акаунт