"Пролетна приказка" с Елена Петрова и Крум Савов.

  • 5 554
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Момичета, подбутвам темата и напомням за рисунките

Детските рисунки за конкурса трябва да бъдат изпратени до 5 април 2007 г. на адреса на Сдружението – София 1124, ул. Н. В. Гогол 9, ап 5 или предадени на:
Ина Игнатова (Cruela D'Evil) ЦУМ, ет. 4
Женя Вълова  (писна ми), City Center Sofia, партер

# 16
  • Мнения: 1 671
Момичета и момчета,

искам да допълня, че наградите за децата са осигурени от Хиполенд, Център за работа с деца "Пумпелина" и "Нук".

Хайде, раздайте задачки на децата си, нека развихрят фантазия, изпращайте ни рисунките им, може и повече от една.

А на 15-ти април се надявам да направим един наистина страхотен празник.

  bouquet

# 17
  • Мнения: 7 803
а може ли да изпратя копие по майл  Whistling

# 18
  • Мнения: 4 181
а може ли да изпратя копие по майл  Whistling
твоите сладкишки да не рисуват вече  Hug

# 19
  • Мнения: 7 803
и още как. като им е малко листчето рисуват по пода  Joy

# 20
  • Мнения: 3 336
и още как. като им е малко листчето рисуват по пода  Joy

Браво, Джъмп, аз моите още не съм ги пробвала, и без това ми правят всякакви мизерии, представям се ако им връча моливите какво ще стане #Crazy Опитай да пратиш рисунките по пощата, има 2 седмици.   Peace В краен случай предполагам, че няма да е  проблем и по мейл да ни ги пратиш и да ги принтнем.

# 21
  • Мнения: 7 803
душка, няма 2 седмици, срока е до 05.04  Rolling Eyes и аз исках по пощата, но ми се стори, че няма шанс да стигнат  Sad

# 22
  • Мнения: 1 671
душка, няма 2 седмици, срока е до 05.04  Rolling Eyes и аз исках по пощата, но ми се стори, че няма шанс да стигнат  Sad

Джъмп, пращай ги спокойно по пощата, ще гледаме пощенското клеймо, а и като знаем, че чакаме рисунки, ще изчакаме докъм 10-ти април, за да пристигнат всички Laughing

# 23
  • Мнения: 7 803
аааааа ок, утре ще направим нови рисунки тогава и пращам  Hug то малко не приличат на рисунки, ама за мен е важно да участваме  Hug

# 24
  • Мнения: 1 671
аааааа ок, утре ще направим нови рисунки тогава и пращам  Hug то малко не приличат на рисунки, ама за мен е важно да участваме  Hug


 newsm10

# 25
  • Мнения: 4 978
Благодарности на mejik и нейните двама художници,
както се шегувахме - единият импресионист, вторият - бъдещ инженер  Wink

  bouquet

# 26
  • Мнения: 7 803
аз няма да успея да хвана пощата  Sad а тези дни имах други ангажименти  Confused карай другия път  Peace

# 27
  • Мнения: 4 181
аз няма да успея да хвана пощата  Sad а тези дни имах други ангажименти  Confused карай другия път  Peace
jump, ако искаш да участваш можеш да ги пратиш, но няма да участват в награждаването.
Просто като дойдат ще ги закачим в залата с всички останали рисунки  Hug

# 28
  • Мнения: 4 978
аз няма да успея да хвана пощата  Sad а тези дни имах други ангажименти  Confused карай другия път  Peace

Аз пък ти предлагам, ако имаш възможност, да ги сканираш и да ни ги изпратиш по мейл: snbm@snbm.org или bg_maiki@abv.bg.
Ще намерим вариант да участват в конкурса.

# 29
  • Мнения: 288
                               



ПОКАНА! ПОКАНА! ПОКАНА! ПОКАНА! ПОКАНА!




.. да побутна темата .. че наближава ..  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт